הסברה!

Avriri

New member
הסברה!

חברים שלום, אני מחפש כמה מאמרים איכותיים וממצים, באנגלית כמובן, שיוכלו ללמד את כל מי שאני מתכתב איתו בחו"ל ומתעניין בכך מיהו הליברמן הזה שצץ להם משום מקום, ומהן הסיבות האמיתיות שהתקשורת שלהם אוהדת אותו אפילו פחות משלנו.... תודה מראש ! avryz at yahoo dot com

בדנתמ

New member
תשאל בפורום ישראל ביתנו...

נראה לי שהם ידעו לקשר אותך למאמרים על ליברמן הרבה יותר טוב מגולשי הפורום הזה.

יניבל1

New member
עוד משהו לגבי ליברמן

בכל מסע הבחירות שלו הוא ניפנף בחוק שהוא יעביר שאוסר על חברי כנסת לשתף פעולה עם גורמים עויינים , זה בעצם מה שהביא לו את כל המנדטים (זה והתמונות שלו מקלל חברי כנסת ערבים , שזה כמובן מאד תואם את חוקי הכנסת ) מה שהוא לא יודע שכבר קיים חוק כזה , חוק שאחד הקורבנות שלו הוא עזמי בשארה שנחשד בריגול כנגד ישראל , ובעקבות כך ברח מהארץ .

the new L

New member
לאף אחד מתומכי ליברמן אין מה להגיד?

על כך שמפלגתו חוברת למפלגות האלה?

bvb6

New member
מה רע בקצת פאשיזם?

כמו שלא כל קומוניסט הוא סטאלין

מעניין שזה לא פורסם באף כלי תקשורת רציני...

אם זה יאומת, ולא יתברר שזה ברווז עיתונאי שהופרח לאוויר על ידי מפלגות יריבות. רק אז זה ידרוש לתגובה. הרי אם זה היה אמיתי נראה לך שמהדורת החדשות של ערוץ 2 לא היתה פותחת עם זה את המהדורה?

bachner1

New member
בדיוק מה שאני חשבתי../images/Emo45.gif

אם היה בזה אפילו קמצוץ של אמת זה היה פותח את מהדורות החדשות ומופיע בעמוד הראשי בעיתונים.

the new L

New member
כנראה התקשורת השמאלנית

(ערוץ 7...) החליטה להמציא את זה.

bachner1

New member
גם התקשורת הימנית היא לא בדיוק תורה משמים../images/Emo3.gif

ועבור ערוץ 7 ליברמן נחשב די שמאלני, אז זה לא שאין להם אינטרס...

בדנתמ

New member
אני לא מכיר ממש תקשורת ימנית...

רק תקשורת שמאלנית ותקשורת מאתרגת... "הארץ" שמאלני. "מעריב" מאתרג את קדימה. "ידיעות" שמאלני, אך פחות מהארץ, מאתרג את קדימה קצת, אך לא כמו מעריב. ערוץ 1 שמאלני וערוצים 2 ו10 מאתרגים את קדימה. יש תמימות דעים בתקשורת כמעט שעדיף ממשלה של מושחתים ועבריינים מורשעים מחס וחלילה, מי ישמע, ממשלת... ימין?

בדנתמ

New member
טוב אני לא ממש מכיר את ערוץ 7 ../images/Emo8.gif

הוא ימני אבל דתי, לא? והוא גם לא ממש תקשורת מיינסטרים.

אתה שוכח שליברמן לקח מהם הרבה מצביעים

ערוץ 7 מייצג את הזרם הימני-דתי, ומהזרם הזה ליברמן לוקח הכי הרבה קולות(ממפלגות כמו ש"ס האיחוד הלאומי והבית היהודי לדוגמא) ולכן הם יעשו הכל כדי לפגוע בו. דווקא מפלגות כמו מר"צ לא היו מודאגות מליברמן כי לא משנה מה הוא יגיד הוא לא יגרום לצבונבונית יפת נפש, ולערבים להצביע לו....

למעלה