הסברה?

Neta558

New member
הסברה?

באיזו דרך, אם בכלל, צריך לדעתכם לערוך הסברה בנושא בשר\ביצים\חלב וכו? בקיצור, בעד ונגד לשימוש בתמונה המצורפת.

../images/Emo45.gif בעד!

אין ספק שאחד הגורמים העיקריים לצריכה הרחבה של בשר הוא ההפרדה שנעשית בין בעל-החיים שמכירים האנשים לבין אותו המבורגר שהם אוכלים. התמונה הזו "מנפצת את המיתוס", מראה את האמת שמאחורי אותו המבורגר, עם מעט תוספות מגמתיות (דם, עיניים אומללות, המילה "רצח"). מאחר שזוהי אינה אלא קריקטורה, הזעזוע ממנה הוא מינימלי. זעזוע מביא ברוב הפעמים (לתשומת לבכם, אנונימוסים חביבים!) דווקא לסלידה מהמסרים הנלווים והקצנה באנטגוניזם כלפי אותה "חבורת מתבגרים מבולבלים". אני תומך בהוצאה לאור של תמונות נוספות המראות לדוגמה פרה ואת העגל שלה בכלובים נפרדים צמודים, כשהם מסתכלים אחד על השני בצער. מובן שהמטרה היא סנטימנטיזציה של הציבור בעניין עגלי החלב ותעשיית הרפתות האכזרית. בעניין הלולים... ניתן להראות תרנגולת אשר רודפת אחר הביצה שנלקחת ממנה... חשוב להימנע מהשוואה לאירועים בהיסטוריה של האנושות, ואני מניח שאתם מבינים על מה אני מדבר - זאת על מנת (שוב) למנוע אנטגוניזם מיותר. עד כאן ממני, מאור.

Neta558

New member
ומה לגבי...

הסרטים שאנונימוס מציגים בדוכנים שלהם בהם מוצגת שחיטת פרה? לגיטימי? עוזר? נחוץ?

הסרטים הללו מראים את האמת...

שמאחורי אותו המבורגר/סטייק בקר. הפעם הביטוי הוא מזוויע יותר מכייוון שהפרה היא אמיתית ולא ציור... אנשים לא ייפגעו מכך באופן אישי, ולכן אני סבור שזהו אמצעי לגיטימי לשכנוע.

א.א.אפל

New member
מסכים, הבעיה היא

שאמצעי של צילום השחיטה מועיל רק כגימיק, כמשהו שמושך את העין באמצע הרחוב (הכיכר...). מי שיצתמחן כי הוא נגעל מזה, כעבור שבוע- חודשים ספורים-חצי שנה יחזור לבשריות: אין לו בסיס רחב מדי להיות צמחוני. מישהו יביא לו טיעון קרניבורי שהוא לא יכול לענות עליו, כי הרי הצמחונות שלו היא רק אמוציונלית, ואיבדנו אותו. כנ"ל לגבי אנשים שנגעלים מבשר, אגב, רק שבד"כ צמחונים כאלו לא יחזרו לבשר. ואגב, אין לי שום הוכחות בשטח למה שאני אומר, זה אך ורק מה שההגיון (הבריא? החולה? המפוטם?) שלי אומר.

למעלה