הסברים לשירים?

BodO1

New member
הסברים לשירים?

האם יש אתרים שבהם יש הסברים של טורי למה שעמד מאחורי הכתיבה של השירים שלה? (חוץ משגעון וטירוף, הכוונה)

noosh

New member
יש ממש פה!

תחת "מאמרים", את הניתוחים של חברי הפורום. לא לכל השירים, אבל לחלקם.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Default.aspx?ForumId=1305 חוצמזה, באתר: http://www.hereinmyhead.com, תחת הליריקס, יש כל מני ציטוטים שלה בנוגע לשירים (בעמוד של כל שיר). זה נותן די הרבה. וחוצמזה, תמיד אפשר פשוט להעלות פה לדיון שירים, משפטים ורעיונות ולדסקס בהם! אנחנו אוהבים כשזה קורה
.

Potato chips1

New member
אז אם אתם אוהבים, אולי תחשבו יחד איתי על-

hand me my leather???
את כל שאר השיר אני מבינה מצויין, הכל מתחבר לי וברור, ורק המשפט הזה...לא מבינה! לא מבינה מה הכוונה, לא מבינה מה הקשר לכל שאר השיר... אם למישהו יש רעיון והוא רוצה לשתף אותי, אני אשמח
זה מציק לי כבר כמה ימים...

noosh

New member
אממ זה באמת קצת קשה

אני ראיתי את זה כמעין מגן - leather במובן של עור, של משהו מאוד פרובוקטיבי וצעקני, שהיא משתמשת בו כמגן, במובן של משהו להסתתר מאחורי ושיעניק לה חזות של מישהי שלא אכפת לה, אדישה למה שפוגע בה וחזקה, ומצד שני, יגן עליה אולי מפני כל מה שבו היא נתקלת. היא אומרת: If love isn't forever, and it's not the weather, hand me my leather כלומר, היא קצת מנסה לשכנע את עצמה. או אולי באמת להתייחס ל-leather כאל עור, כאל משהו שהיא רוצה לכסות את עצמה בו. אלו רק המחשבות שלי, כמובן. והאמת שגם אני הייתי שמחה לשמוע עוד פירושים, כי שלי לא ממש מספקים אותי, למען האמת.

אני דווקא שמעתי

פרשנות כאילו מדובר בקונוטציה מינית - הגש לי את ה"עור" - בגדי עור - תלבושת שמזכירה קצת את ה"שולט" (הדומיננטי) ביחסי S&M, כלומר, היא מבקשת שיחזירו לה את השליטה...

noosh

New member
זה מה שהתכוונתי ב"פרובוקטיבי וצעקני"

אבל לאו דווקא במובן של שליטה, כמו במובן של להתייחס למין, או בכלל למערכת היחסים ולקשר, באופן המופגן והפרובוקטיבי שלו ולאבד את הרגש.

shiray

New member
אני לקחתי לכיוון דומה אבל קצת שונה

אני מתייחסת לעור כגוף, כהפרדה מלאכותית בין העור, הגוף שלה, לנשמה. מן קריאה שיחזיר לה את הגוף שלה, אחרי שהוא השתמש בו, תוך נסיון לנתק את עצמה רגשית מכל המעמד.

ליעל היה פירוש יפה..

לleather בתור כסות כלשהי. אחרי שהיא "התפשטה" לפניו וחשפה את עצמה,הכל למען המטרה הנעלה של האהבה,ואז היא גילתה ש love isn't forever ,אז היא דורשת ממנו להחזיר לה את כסותה. היא לא רוצה להיות חשופה ופגיעה יותר.. או משהו בסגנון,מן הסתם. היא(יעל) בכלל עשתה לכל זה קונוטציה קצת אחרת. גם ל-weather, אני בעד שמישהו יפעיל עליה לחץ להעלות את זה על הכתב ולצרף את הפרשנות לניתוחי שירים.. בהחלט שווה את זה..

קינדר דליס.

אבל זכור לי שגם לך יש תסביך קינדרים,אז נראה לי שתתקשי בעניין
(אוישיט,כתבת לי על זה מתישהו מסר מושקע ולא החזרתי לך!!מצטערת!!!!
)

figure it out

New member
I would ../images/Emo3.gif, אבל

באמת שאין באמתחתי הרבה יותר ממה ששירה ציינה. ותמיד התקשתי בהבנת הבית האחרון, ולא הצלחתי quite לקשר אתו לשאר השיר. אוף, מה גם שהפרשנות שלי לטורי היא במילא כל כך אסוציאטיבית-אישית, ומושפעת מאירועים שקרו לי ואנשים שפגשתי, שאני בקושי מסוגלת להפריד ולכתוב משהו אמין ואובייקטיבי, כך ש... אבל! יוזמתכם תבורך ותוערץ אם תחדשו ימיכם כקדם ותעלו פרשנויות לשירים נוספים.

noosh

New member
אבל זה הכי מענין

הפרשנות האישית שלך, לאן שאת לוקחת את זה. אם את רוצה לשתף אותנו, אני בטוחה שיהיה מ ישיקרא
. בכל מקרה, תרגישי חופשי לשים את מה שיש לך, אם את רוצה. גם אם זה רק חלק, אנחנו לא שופטים או בוחנים, אנחנו כאן כדי לדון ולהגיב ולפתח שיחה. וקינדר דליס? דווקא הוא? למה לא האפי היפו או קידר בואנו?

figure it out

New member
../images/Emo6.gif שירה מעט לא מעודכנת,

כי באמת לא אכלתי קינדר דליס בערך חצי שנה... בינתיים התאהבתי בהאפי היפו הקטן, ו-אבוי לבושה! - אני יודעת שאני מביישת את כל אוהבי הקינדר אניניי הטעם באשר הם, אבל אני אוהבת קינד בואנו לבן ומעדיפה אותו על פני הרגיל
אחחח, בכל אופן - כל הסדרה ברוכה, ושפר מזלי שהבת של היבואן יושבת ממש בכיתתי, (המסע לפולין, למשל, היה רוויי קינדרים על כל צורותיהם וגודליהם...) ואולי שירה כבר סיפרה לך על זה
ו,תודה
maybe I will...

avivs

New member
נצל"ש - החדש של MEATLOAF!

זמר הרוק האגדי חוזר עם אלבום חדש, HANG COOL TEDDY BEAR. אלבום רוק משובח ואחד הטובים ששמעתי בשנים האחרונות. פשוט חוויה. מומלץ בחום. אה, וטורי הולכת להופיע ברוסיה
בספטמבר, באיזה פסטיבל. היא גם מופיעה בפסטיבל אחר ביוני הקרוב. מעניין אם היא תכניס איזה שיר חדש מהמחזמר שהיא עובדת עליו כבר בערך נצח.

Gremshnit

New member
יו, זה נראה לי מה-זה באסה להופיע ברוסיה...../images/Emo5.gif

כאילו, הם לא קופאים מקור בהופעות שמה או משהו?

avivs

New member
אני מניח שזה יהיה במקום סגור.

והיא כבר הרבה מאוד זמן אומרת שהיא רוצה להופיע שם, אבל היא מפחדת שיגנבו לה את הפסנתר (כי הם רוסים והם גונבים דברים, או משהו כזה). אז או שהיא התגברה על הפחד או שהיא פשוט תשכיר פסנתר ברוסיה. בכל מקרה, יהיה מעניין לשמוע אחר כך את הבוטלג כשברקע יש צעקות של, "פריבייט, טורי, פריבייט!"

Gremshnit

New member
חחח כן שמעתי על הפרנויה הזאת שלה

כאילו, את מפחדת שיגנבו לך פסנתר במדינה מודרנית שהדבר האחרון שמעניין אותה זה הבוסנדופר שלך ושלא חסר להם פסנתרים, אבל לבוא לארץ הקודש עמוסת הפיגועים לא מפחיד? ???

למעלה