הסבר היכן תומכי הצחנה

הסבר היכן תומכי הצחנה

הרוב כבר עמוק בבתי סוהר (יחד עם הירשזון),
רוב הנותרים בדרך אל בית הסוהר (אולמרט, וחבריו הנוכלים),
מעט הנותרים, נעלבו קשות מפיפי ליבני, אחרי שרימתה אותם,
היתר ? בסעודת שחיתות אצל פיפי לבני בבית, צפון ת"א, עלות
1 א' $ לכל סועד,
היתר - אין,
זו מפלגת פיקצייה, של אנשי פרסום ותשקורת מהשמאל הרקוב,
וממליץ לבחור בכל דכפין: נתניהו, ליברמן, יחימוביץ, ישי, דרעי,
לפיד, חרדים, מפד"ל, מרצ, חד"ש, ערבים, מה בא לכם - ורק
לא את פיפי, שקיבלה 28 מנדטים, מהציבור החילוני, ואז ? מה
עשתה ? מלחמות אגו וכבוד ותינוקיות וגנון, ובזבזה אותם, לריק,
היתה יכולה לשתף פעולה עם רה"מ, להעביר חוקים בעד הרוב,
ונגד סחטנות המיעוטים, במקום זה ? שיחקה "אשת העקרונות"
ורמבו, על הגב שלנו, ומתחת פני השטח הכל לא כשר ולא חוקי,
לא אתי ולא מוסרי, די לשאול את עמיתיה, לא אותי, והם יספרו !!

dvir831

New member
שטויות במיץ - פומה פנתר!

אהה אדון פומה רעב!!! כשמך כך אתה!!! רעב לחרחר ריב בנושאים שאינך בקיא הגברת ציפי לבני לא בנתה קואליציה מהסיבה הפשוטה שאתה ואני מצדדים בה והיא לא להיכנע לסחטנות!!! וזה מה שהיא עשתה לא נכנעה לחרדים ולכל אלה שרצו עוד ועוד מעוגת ציבור משלם המיסים.
ולכן לא ראוי, לא יפה ולא נכון דברייך שהיא לא הצליחה להקים ולמעשה נכשלה מהסיבה הפשוטה שהיא לא נתנה את מה שכולם כבר נותנים בייחוד בנימין נתניהו! תראה כמה הוא נתן לחרדים על הגב שלי שלך ושל כל הציבור, ואשאל אותך ככה, אתה חי טוב במדינת ישראל? מבחינת כושר השתכרות? בעלות דירה? קניית מוצרים בסיסיים? תשלומי מיסים ודלק? ועוד? אם תענה על כולם כן
אזי כנראה אין לך מקום בפורום זה שכן אתה לא מחובר לכאבי ורחשיי הציבור אבל אם תשובותייך הם לאו אזי תתחיל לפקוח עיניים ותראה שכולם קורצו מאותו חומר וניצן התקווה שלנו היא ציפי לבני.

shaycohen2

New member
לפומה

ראשית, אנחנו מקבלים בברכה גם מתנגדים אך אבקש ממך לשמור על שפה נקיה והולמת.
לעניינו:
מה שאתה טוען מתיישב עם גישה כללית בישראל לפיה בכדי להשפיע, מפלגה צריכה לרוץ לקואליציה בכל מצב.
לדעתי, הגישה הזו מוטעית. ציפי לבני קיבלה אמנם 28 מנדטים בראשות קדימה אך הגוש שהיא הובילה היה במיעוט ולראיה, רוב סיעות הכנסת המליצו לנשיא על נתניהו כראש ממשלה. ברוב הדמוקרטיות הפרלמנטריות, ברור כמעט מאליו שהסיעה הגדולה בפרלמנט שאינה זוכה באפשרות להקים את הממשלה , נשארת באופוזיציה ומהווה אלטרנטיבה לשלטון, מתוך שאיפה להחליף את השלטון בהזדמנות הבאה. רק אצלנו ישיבה באפוזיציה נחשבת לדבר פסול. למעשה, ישיבה באופוזיציה מעידה על שמירה על העקרונות. ממשלת אחדות בה שתי המפלגות הגדולות ביותר יושבות ביחד בקואליציה צריכה, לדעתי, להתקיים רק במצבי חירום לאומיים קיצוניים ולא כברירת מחדל.
לגבי העברת חוקים בעד הרוב ונגד סחטנות המיעוטים - אל תטעה - נתניהו רואה במפלגות החרדיות ובייחוד בש"ס שותפות טבעיות. גם עם ציפי לבני הייתה נכנסת לקואליציה - נתניהו לא היה לוקח החלטות שהיו מרגיזות את החרדים יותר מדי. יש לכך הוכחה - הוא לא עשה זאת כשקדימה בראשות מופז נכנסה לבסוף לקואליציה - הוא לא מצא חלופה לחוק טל, לא שינה את שיטת הממשל ובקיצור - לא הרגיז את החרדים יותר מדי.

שקר

ואם ציפי המדהימה והיפייפיה, תקבל הרבה מושבים ותהיה ראש הממשלה
אז היא לא תקים גועליציה עם המפלגות הדתיות? חרדיות?

יהיה לה את מרצ ומפלגת העבודה לצידה, את יש עתיד, אבל חוץ מזה היא צריכה עוד מושבים, וזה או המפלגות הדתיות (חורבן כלכלי חברת)
או הליכוד ביתנו, שאני לא כל כך בטוח שייתן לה מנוחה לעשות הסכמים מגוחכים עם אבו מאזן...
אז שלא יעבדו עליכם!

למעלה