הסוף

משי22

New member
הסוף

כבר שאלתי את זה פעם פה בפורום, כשחשבנו שעונה 5 תהיה העונה האחרונה. אבל עכשיו כנראה שעל טבעי באמת הולכת לרדת מהמסך, אז אני אשאל שוב: לאיזה סוף אתם מצפים? איך הייתם רוצים שהכל יגמר?

אתם בעד סוף טוב ואופטימי לסאם ודין? אתם מעדיפים סוף קודר וריאליסטי יותר? נראה לכם הגיוני שבסופו של דבר הם (או אחד מהם) יוותר על הצייד ויהפוך לעוד בורגני משעמם? נראה לכם שהם יהרגו לנו את אחת הדמויות הראשיות (
)?

שתפו פה את הסוף האידאלי שלכם (ואל תשכחו לסמן ספוילרים אם אתם מתייחסים לעונה 8)

ANGELUSPIKE

New member
אני בעיקרון אוהב סופים טובים

ושיהיה כמה שיותר קיצ'י , מבחנתי סוף טוב זה סוף טוב (חחחח אחלה סיסמה אה), אני שונא סופים פתוחים, ויכול להבין סופים טרגיים (למרות שזה לא בעדיפות גבוהה) כל עוד הם הגיוניים מבחינת העלילה ולא סתם כדי לעשות אפקט וואוו.

משי22

New member
באמת?

לא הייתי מנחשת את זה עליך

ממש מסכימה על הסופים הטרגיים- כשזה מתבקש והגיוני אז סבבה, אבל סתם כדי ליצור רושם וכאילו 'לסיים בגדול' זה מיותר ומרגיז

riktal

New member
אישית

הייתי מעדיפה סוף של "הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה". משהו בסגנון שדין מוצא אהבה חדשה או חוזר לליסה ולסאם גם יש מישהי, או שאנחנו רואים אותם מספר שנים בעתיד נשואים באושר, מגדלים ילדים ועובדים בעבודות "נורמליות".

הם יכולים גם להפתיע ולהרוג את אחד מהם בצורה סופית לגמרי בלי אפשרות לחזור, אבל זה יהיה קשה מדי כי הם הרגו כל אחד מהם לפחות פעם אחת והוא חזר, אז הם יצטרכו למצוא דרך שבה המוות יהיה סופי ומוחלט. במקרה כזה הייתי שמחה אם היינו יכולים לראות את מי שמת (אפילו אם זה יהיה שניהם יחדיו) פוגשים את ההורים שלהם והולכים ביחד לעולם הבא - זה בטוח יגרום לי להזיל מספר דמעות.

משי22

New member
זאת תמיד הבעיה

בסדרות כמו אלו, שאנשים כל הזמן מתים וחוזרים לחיים- האפקט של סופיות המוות די הולך לאיבוד, וזה כבר לא מרשים יותר.
אבל ההצעה שלך בסוף מדהימה. אני לא מאמינה שזה יקרה, אבל זה היה יכול להיות מקסים

משי22

New member
הסוף שלי (
קלים לעונה 8)

אני אוהבת את הרעיון שהם יצליחו בעונה הזאת באמת להרחיק את השדים לחלוטין, זאת סגירת מעגל יפה כזאת, וגם מגיע להם אחרי כל השנים האלה שהם מתאמצים כל כך שלפחות דבר אחד ירד מהם.

אני לא כל כך מאמינה בהפי אנד קלאסי בשבילם, אפילו שזה נראה עכשיו שלשם הסדרה חותרת- לדעתי שניהם עברו דברים יותר מידי מטורפים בחיים שלהם, וחיו מחוץ למעגל חברתי נורמלי הרבה יותר מידי מזמן מכדי שהם יוכלו עכשיו, בגיל 30+ אפילו לדעת איך אנשים נורמלים מתנהגים, בלי לקרוא עיתונים ולחפש מיד את המקרים המוזרים, בלי להרגיש את האחריות הזאת להצלת חיים על הכתפיים שלהם כל הזמן, אלא סתם לעשות שיעורי בית עם הילד או לשוחח עם השכן מעבר לגדר.

אבל כן הייתי רוצה שדברים יחזרו להיות פשוטים יותר- כמו שהיו נגיד בעונה הראשונה, שלא היה "להציל את העולם" כל הזמן, אלא דברים יותר פשוטים, בן אדם בכל פעם, דברים שאפשר להתמודד איתם בלי לשבור לעצמך את הנשמה.

מה שממש מעניין אותי ואין לי מושג מה יקרה איתו זה קסטיאל- הוא די תקוע, לא יכול לחיות כאדם ולא יכול לחזור כמלאך. בעצם לא ברור בכלל אם הוא יצא מכור המצרף או לא. בפרק הראשון לפחות זה נראה שלא, ובני אמר שאפשר לצאת משם רק בעזרת בן אדם... קצת מפתיע אותי שהם ינטשו אותו שם פשוט.

Ayelet 363

New member
אני חייבת סופים טובים

אני חייבת סופים טובים, אחרת אני ממש מתפרקת (אני בוכה משטויות).
אבל אני תוהה כמה טוב יכול להיות סוף של על טבעי...

למעלה