הסיגנון של 99ESC חיי קיים ובועט

musicpopman

New member
הסיגנון של 99ESC חיי קיים ובועט

רק היה צריך לחפש... אהלן חברים רציתי להמליץ לכם על התוכנית "שיגעון טוטאלי" ברדיו כל השלום, זה אומנם לא אייבי נתן האגדי אבל לי לפחות השדרן שם עושה את סוף השבוע זה בכל ימי שישי בין 19:00 לבין 21:00 בערב בתדר 107.2fm באמת אחלה תוכנית שמעבירה את סוף השבוע הם עשו משהו חדש ומעניין חיברו את הפודקאסט לאתר שלהם ואפשר לשמוע את ארכיון התוכניות או בכלל להאזין לשידור חי. אגב אני חייל שמשרת בגבול ירדן ישראל וידעתם שזאת התחנה היחידה שקולטים שם מעניין למה... עם מישהו יכול להסביר אז be my guset מה שכן אני גם יוצר מוזיקה והתוכנית נותנת במה ליוצרים צעירים כמוני הם גם פעם אחת ראיינו את חבר שלי אבל אני מתבייש  בין הדברים הטובים שם זה לשמוע מוזיקת טובה מקפיצה שכולנו אוהבים וגם חומר ייחודי שהתוכנית מביאה, תאמינו לי כשמשעמם בבסיס ואין כלום ללא ספק זה מה שמעביר את הזמן ובכלל הכתבות הם נונ-סאנס אחד גדול ומצחיק אותי לפחות השדרן שם שנקרא קובי אשכנזי עשה מאושר. לא רק זה שמתי לב שלאורך הסופ"ש יש אחלה שירים ומוזיקה טובה שמעבירה את הזמן בכל מקום אפשרי, יפה להם לעשות ג'ינגלים סטייל 99ESC האגדי של פעם... בתור חובב מוזיקה ובמיוחד האוסים שמתי לב שבשעה 12 בלילה ביום שישי עד 2 לפנות בוקר של שבת יש סט DJ מדהים אם אני לא טועה השבוע DJ קובי שאלתיאל עולה לשם חבל שאין לי פייסבוק אבל הבנתי שיש להם קבוצה ב - FACEBOOK שנקראית "שיגעון טוטאלי" יפה שמנסים להישמע קצת בפן אחר כמו התחנות הגדולות באירופה.

sahar2003

New member
.....

למרות שזו הודעה פירסומית ... טוב לדעת... אאזין ואעדכן...

musicpopman

New member
סורי אחי

מצטער שחשבתם זה פרסום אני ראיתי את זה יותר כהמלצה כי אני רואה שבפורמי הרדיו יותר ממליצים אבל אחי הבנתי מחר קרוב שלי שהשבוע יש להם סט שבועי מטורף עם גיטרה חשמלית משהו מדהים שהם שילבו חבל שאין להם יותר במה כי בשעות כאלה הרבה מעדיפים לצאת. לא יודע מה איתכם שישי שעבר האזנתי לסט השבועי שלהם בשעה 00:00 ביום שישי פשוט תענוג חברים שלי (החארות האלה שלא טוחנים שבת בבסיס כמוני) שמעו גם בזמן שהם שותים בירות וצוחקים! ואיפה אני ?? (חחח סתם) מסתבר שכיף לצאת למועדונים בשרון, להשתכר בחניות ולהאזין לסט השבועי של רדיו "כל השלום" אגב המלצה למי שמעוניין זה בשעה 00:00 בתדר 107.2fm או באתר שלהם שבת שלום חברים אני הולך לתפוס תנומה

למעלה