הספר ששינה את חיי - המלצה!

Yassi K

New member
הספר ששינה את חיי - המלצה!

טוב סתם אני יגיד שזאת לא פירסומת או משהו סתם הייתי חייב לשתף. :] זהו אז עכשיו סיימתי לקרוא ספר שבאמת השפיע עליי ברמה שעוד לא הושפעתי. הספר נקרא "כמו גחליליות" של נורית מץ, ומספר על ילד רגיל מבית טוב ומבוסס שהיו לו גם חברים טובים וגם משפחה דואגת, אני באמת לא יודע את מי להאשים אבל בגלל שניסה כמה פעמים לעשן עם החברים חשיש והלך עם זה קצת יותר רחוק מהם - התדרדר בחייו. הספר הזה זעזע אותי לגמרי באמיתיות שלו - בכמה שכל אחד יכול להיות הגיבור. וגם אני מודה שבקלות (!!) הייתי יכול להיות כזה.. זה אפילו לא תלוי בו אם הוא חלש או חזק, זה תלוי בסביבה שהוא היה איתה. וכן הוא ילד רגיל בן 13 עם חבר'ה טובים וקרובים שהלכו מי פעם לשאנטיפי ולבומבמלה ועישנו פה ושם חשיש. לא יודע לא רוצה לחפור אבל הספר הזה פשוט חובה לקריאה! אותי הוא זעזע וגרם לי בימים האחרונים להגיע למחשבות ומסקנות שלא הייתי מגיע בחיים. פשוט חובה לקריאה! כל הכבוד.. זה הספר אולי היחידי שהצליח להשפיע ולזעזע אותי בכתיבה הכל כך אמיתית והקורא פשוט הופך להיות הנער - שהמשפחה שלו כל כך כל כך מסכנה. אחחח... זהו סתם רציתי שמי שלא הכר וקרא - פשוט חובה לקרוא! (יש אפילו פרק אחד שאפשר לקרוא באנטרנט) זהו , שבוע טוב

למעלה