הסקסי מגיע לתפוז

הסקסי מגיע לתפוז ../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

הפרטנר של אנה ארונוב בעונה הנוכחית, רון שחר מגיע להתארח בפרום ביום ראשון הקרוב בשעה 18:00. תמיד רציתם לדעת איך זה לרקוד עם אנה ולא היה לכם את מי לשאול? שחקן הוא כן, אבל רקדן? כמה לדעתו הוא יגיע רחוק? כמה אנה סקסית במציאות? על כל זאת ועוד יענה לכן רון בעוד יומיים! רון שחר, הדוגמן והשחקן הישראלי, שוקל לעשות הסבת מקצוע ואולי בכלל לשלב בין שתי האומנויות
קצת מחדר החזרות: http://reshet.ynet.co.il/Shows/Dancing_with_the_stars_s06/videomarklist,175279/ וקצת מהתוכנית: http://reshet.ynet.co.il/Shows/Dancing_with_the_stars_s06/videomarklist,175124/ לדף הסרטונים של אנה ודרון http://reshet.ynet.co.il/Shows/Dancing_with_the_stars_s06/Ron_Anna/ אז למה אתם מחכים? תשאלו שאלות

אני ראשונהההההההההה

מרוב שאני מתרגשת אני לא יודעת מה לשאול אותך
עוד מעט זה יבוא לי...

אנה ואני

אני דיי שמחתי לרקוד איתה כפרטנרית מהסיבה הפשוטה שהיא כח עצום בתחום ובתזוזה על הרחבה ואני תמיד אוהב לעבוד עם הטובים ביותר. מפרגן לה
בדרך כלל אנחנו מרגיגים שאנחנו על אותו גל, לפעמים ככל אינטרקציית עבודה יש מתחים וחילוקי דעות אבל אנחנו מנסים לפתור הכל ולהישאר ביחסים טובים כי זה חשוב לשנינו בסופו של דבר.

dana735

New member
לרון היקר

קודם כל,כיף לראות אותך על המרקע ועוד רוקד ממש יפה לך וכיף לראות אותך מאושר בחיק אשתך היפה והילדה,שתהיה מאושר כל חייך,מגיע לך 1)האם אתה לוקח את הריקוד ממש בתור תחרות או שאתה יותר נהנה מזה? 2)איך ההרגשה שאתה רוקד בזמן האמת,מה המחשבות שעוברות בראש? 3)אתם מתאמנים כל יום?כמה שעות?האם זה מוסיף ללחץ יותר? שיהיה לך כל טוב ורק בהצלחה!

לדנה, שאלות נפלאות

תודה על המחמאות. אני משתדל מאוד להינות מהתהליך ומהלמידה, בסופו של דבר זה בלתי נמנע להרגיש שאין תחרותיות ושאני לא רוצה להגיע הכי רחוק. ברור לי ולאחרים שאלמנט התחרות קיים מה שגם ההפקה עושה הכל כדי להגביר אותו. בשתי ההופעות הראשונות שלי טעיתי בהכנה המנטלית, עליתי לבמה עם יותר מידי נתונים בראש והראש היה כבד והשפיע על כל הגוף. בהופעה הקרובה ביום שלישי ואני מקווה לעלות על נתון אחד בלבד, והוא הנאה
אנחנו מתאמנים כל יום, בין 4-5 שעות בסטודיו ועוד אחרי זה לבד אם צריך בין שעתיים - שלוש. האימונים לא מלחיצים אותי, להיפך הם באים כדי להוריד ממך את הלחץ, ברגע שאתה מרגיש שאתה מאומן ושולט בסיטואציה הלחת יורד.

שאלותיי

מה הרקע שלך בתחום הריקוד? אתה בכלל אוהב לרקוד?
מאיזה ריקוד הכי נהינת עד כה?
מאזה שופט אתה הכי "חושש"?

אמא או אמא חבקיני חזק...

אין לי רקע אפילו מינימלי בריקוד, כשאני מרשה לעצמי וכשאני משתחרר וכשאני פחות קשה עם עצמי אני מאוד נהנה לרקוד. צריך פשוט לשחרר את הביקורת מעצמי, אני מאוד ביקורתי כלפי עצמי...
עד כה נהינתי משניהם, אבל יותר מהטנגו.
אני לא חושש מהשופטים.

מיטללל

New member
היי רון!

אם היית צריך להמר, איזה זוג נראה לך שיזכה?
האם לדעתך היה נכון להביא את חנה לסלאו כשופטת? מה דעתך על מה שאמרה לטל ברקוביץ? איך היית נוהג אם דבר כה נמוך (לדעתי) היה נאמר לך? או לבת שלך?

מיטל, תשובות

1) לדעתי שרון ויניב יזכו בתוכנית, אני בגדול בעדם ומעודד אותם, כל הכבוד
2) לדעתי בהתחלה חשבתי שהיה נכון להביא את חנה לסלואו כשופטת, ולגבי טל ברקוביץ' "לא יאה ולא נאה". הייתי מגיב באותו הרגע, כרגע אני לא ידע מה הייתי אומר

TamiF

New member
היי רון! :)

איזה סוג ריקוד אתה אוהב במיוחד?
איזה סוג ריקוד הכי מאתגר בשבילך?
איזה סוג ריקוד אתה מקווה בסתר ליבך שלא יפול בחלקך? :)
מה הרגע שאתה הכי גאה עליו בתכנית? שיהיה המון בהצלחה!

AyaGold

New member
רון שחר היקר../images/Emo9.gif

מה גרם לך להסכים להשתתף בתכנית?
האם אתה רואה את עצמך בגמר?
האם אנה היא מורה קשוחה?
המון בהצלחה בהמשך

היי

אנה מורה מאד קשוחה וגם מאד טובה! סקרנות ורצון להתגבר על פחד משכו אותי לתכנית,אני אשמח אם תקחו אותי ,כל החברה מתפוז,לגמר

מגומדת

New member
../images/Emo99.gif

היי! רק עכשיו ראיתי שאתה מתארח... אני לא יכולה לפספס את זה!! האם התחברת לאנה? היא מדהימה והכל אבל היא חושבת שאתה בצבא, היא המפקדת ואתה הטירון, האם אתה מרגיש כך? לדעתי זה צריך להיות הדדי ופחות שולט.. השאלה אם זה יחס שאתה מקבל או שזה מציק לך? תודה מראש על התשובה!

למגומדת

אנה באה מתרבות אחרת, היא גדלה אצל מורים נוקשים שמבחינתם זה תמיד היה או בדרך שלי או ב"אף דרך", ומאחר ואני גדלתי בדרך אחרת או בהתנהלות אחרת יש לנו לפעמים חילוקי דעות, אבל זה תמיד נשאר בחדר החזרות וזה תמיד נפתר בין שנינו במסגרת עבודה שלא בשונה מאף זוג אחר (דרך אגב). היום אני יותר מקבל את היחס שלה מהסיבה הפשוטה שאני חושב שזו הדרך שהיא מכירה ולא שהיא עושה לי משהו בכוונה תחילה, אבל עדיין במקומות שזה יגלוש לפחות נעים, אני גם יודע לעמוד על שלי ולהתמודד עם מה שצריך.

זהו, עכשיו אחרי שנרגעתי מההתרגשות אני יכולה

לשאול את השאלות שלי: 1) כמה רחוק לדעתך מגיע בתוכנית? 2) אנה פייטרית לא נורמלית, ואני מאמינה כי היא תרצה להגיע במינימום לגמר, האם אתה מוכן לזה? 3) כמה האישה מפרגנת? אני אישית הייתי מקנאה אם מישהו היה נוגע בגבר שלי (מבחינה פיזית)... 4) יש לך זמן לחזרות!!?! ילדה בבית, תיאטרון... ריקודים... לנשום מידי פעם. זה נראה קשה ביותר. 5) מי מחליט איזה ריקוד תרקדו ועם איזה שיר? החלטה שלך? של אנה? החלטה של שניכם? 6) לפעמים נדמה שאנה חשה את עצמה מפקדת
, ואתה הטירון... כמה זה מעצבן? כמה אתה זורם עם זה ומתי הגבול? תוודה מראש על התגובות ותודה שהסכמת להתארח!!! בהצלחה בתוכנית

רון היקר

אתה רואה את עצמך רוקד יותר בעתיד בעקבות התכנית? ובדיעבד, אם היתה לך הזדמנות לחזור אחרוה בזמן לרגע שבו היית צריך להחליט אם להשתתף בתכנית או לא - היית מסכים או מוותר? תמסור לאנה שהיא מדהימה! שיהיה בהצלחה!

לחושבת הפול

כן, אני בהחלט רואה את עצמי רוקד. לגבי שאלתך השניה, ברור שכן הייתי מסכים. זו חוויה בסופו של דבר. אני גם ככה מתכוון להיות הרקדן הראשון שהולך לעשות שתי עונות אחת אחרי השניה. אני אמסור

shirstan

New member
היי רון,

אחרי הריקוד השני והביקורות הקשות שחטפת נראה היה שלקחת את זה מאד ללב ושלא יכלת לשלוט ברגשות שעלו. למה בעצם זה השפיע עלייך כל כך? תנשום עמוק ותעלה רגוע, נתוני הפתיחה שלך מעולים ויש לך את כל מה שנחוץ להגיע רחוק לגמר אם רק לא תתן למחשבות לשלוט בך. בהצלחה!!!

למעלה