הסרות שיער

NiMi NiM

New member
הסרות שיער

הורמונים שלוקחים פותרים אנשים משיער מיותר וזיפים בפנים?

Freeda

New member
הסרת שיער

הורמונים נשיים רק מקטינים את קצב צמיחת שיער הפנים ואת עובי הזיפים תלישה חוזרת מחסלת חלק מהם, אבל מאד מאד לאט. חיסול מחייב אפילציה באלקטרוליזה או בליזר למי שיש שיער כהה ועור בהיר (נדיר) חיסול כזה ללא הורמונים יגרום לשערות הצהובות הדקיקות (פלומה) להפוך לזיפים וחבל"ז. המלצה לצעירות מתחילות: תלישה תלישה תלישה (זה גם ריפוי בעיסוק :) ) ואז מתאפשרת היכרות עם המראה הנשי שלנו, ואיפור עוזר שיגעון :) אח"כ הורמונים ואפילציה. מזל טוב למיכל כבר אמרתי ? Freeda

Michelle VioLeT

New member
עכשיו זה גם טוב../images/Emo9.gif

תודה פרידה..
בקשר להסרות שיער אני לא מכירה שום הורמון שמסלק שיער פנים לצמיתות וזה תלוי באיזה גיל לוקחים אותו אם הזיפים תרם גדלו אז הורמונים אכן יכולים למנוע מהם מלצמוח אם הזיפים קיימים יש סיכוי מסויים שהשיער יתרכך מעט אבל לא יוסר לגמרי השיטות הכי יעילות לבסרת שיער לצמיתות הן אפילציה ולייזר והן יקרות וכואבות מקווה שעזרתי.. מיכל

הורמונים והסרת שיער

הורמונים כפרוגסטרון ואסטרוגן מאיטים בטווח הארוך את צמיחת השיער בגוף. אין להם כל השפעה על צמיחת השיער בפנים. גם לגבי השיער בגוף, פועלים כאן גורמים נוספים, כגון גיל, מצב גופני, גנים (האם האדם שבו מדובר הוא שעיר או לא, איזה סוג שיער יש לו, וכן יכולת הגוף להגיב להורמונים, וכיו"ב). בנוסף לכך, במקרה של נשים טרנסקסואליות, יש חשיבות גדולה לשאלה האם עברו ניתוח לשינוי מין, או לפחות סירוס. ברור שאישה טרנסקסואלית מנותחת או מסורסת מגיבה יותר טוב להורמונים מאשר אישה שגופה עדיין מייצר טסטוסטרון. גם שאלת משטר ההורמונים (כלומר, אילו הורמונים ובאיזה מינון) חשובה כאן. זאת סיבה נוספת להתייעץ עם רופא בטרם נטילת הורמונים, ולא לעשות זאת באופן עצמאי או על פי עצות של חברות. הכלל הטוב והישן נכון גם כאן: מה שעובד עבור החברה שלי לא בהכרח יעבוד בשבילי; רק רופא יכול לקבוע איזה משטר הורמונים מתאים לי. לרוב, תלישת שיער אינה מחלישה את הצמיחה, בוודאי לא אצל מי שטרם עברו ניתוח. הרושם המוטעה כאילו תלישה גורמת להחלשת הצמיחה נובע מכך שלשיערות יש מחזור חיים ארוך, ושיערה יכולה להיות "רדומה" מתחת לעור חודשים ארוכים. לא הייתי ממליצה למי שרוצה להשיג נישוי (פמיניזציה) של הגוף להתבסס על תלישה. תלישה אינה אפקטיבית למי שיש לה פנים מלאות זקן. אשר לשיטות השונות של אפילציה באמצעות אור (כולל אלה נושאות לשווא את השם "הסרת שיער בלייזר"), מידת היעילות שלהן מוגבלת מאד (בעיית השיער הכהה על עור בהיר וכו´), ולטווח ארוך אף לא אחת מהן אינה מוכחת. השיטה היחידה שהוכיחה את עצמה היא הסרת שיער במחט חשמלית. יש לה הרבה חסרונות, היא איטית, כואבת, יקרה, דורשת מומחיות רבה, אבל היא היחידה שעובדת על בטוח. נורה

זו את! לעזאזל!

לפני כמה וכמה חודשים שלחתי לך הודעה דרך פריידזין (כשכתבת מאמר על הנטייה של אנשים לומר "הקהילה ההומולסבית" בלי לכלול את הטרנסים בהגדרה), וכתבתי לך שהצלחת ממש להאיר לי את החלק הזה, שלא הייתי מודע אליו בצורה כזו קודם, ובעיקר לא הייתי מודע לנטייה הפושעת לכתוב כפי שנכתב. מאז אני כותב תמיד "הקהילה ההומו-לס-בי-טרנס" (בהשראת אחת הכותבות בפריידזין..) או "הקהילה ההומולסבית-טרנס" (זה קצת פחות וקצת קודם, אני חושב). תודה. [!]

Michelle VioLeT

New member
נורה../images/Emo70.gif

אני נרגשת לראות אותך פה..
ומקווה לראות אותך פה הרבה אז נתראה מחר בערב עיון אוהבת
מיכל

למעלה