העברת מקומות בכיתה

העברת מקומות בכיתה

יתכן שהמחנכת מחליפה מקומות כל יומיים?...
יש לנו בעיית ציוד רצינית
והילד טוען שהמורה מבקשת לחלוק בקבוצה
אם למישהו חסר
אבל יום יומיים אחרי היא מחליפה מקומות
והציוד לא חוזר כי לא קמים מהכיסא באמצע שיעור

יהלום29

New member
למה היא מחליפה? ואיזה ציוד?

אני ביקשתי להעביר את הבת שלי למשל כי היא ישבה הרבה זמן באותו מקום ובגלל שהם יושבים בקבוצות אז היא צריכה לשבת בזווית ללוח.
אחרי חודש בערך, היא התחילה להתלונן על כאבים בצוואר.
לקח קצת זמן עד ששייכתי את זה למקום הישיבה וביקשתי שתעבור.
אולי אצלכם המורה מרעננת מקומות?
הבן שלי גם עבר כמה מקומות מתחילת השנה , חלקם בגלל שהוא לא הסתדר עם מי שישב לידו.
בקיצור לא יודעת מה זה כל יומיים, אבל אכן נפוץ להעביר ולטעמי גם רצוי.
לגבי ציוד - למה הבן שלך לא אוסף את הציוד בסוף השיעור?
אני מניחה שהם לא עוברים מקום כל שעה, אז לא הבנתי מה הבעיה לאסוף הכל לקלמר בסוף היום.
זה גם תלוי באיזה ציוד מדובר, אם זה עפרונות ,מחקים וכדומה, הייתי פשוט משלימה עם זה. זה הולך לאיבוד כל כך הרבה.. יש לי בבית סטוקים להחלפה.
אצלי מאבדים דברים גדולים כמו ספרים וקפוצונים, הרבה יותר מבאס

הוא לא אוסף כי הוא ממהר

מדובר בטושים מספריים דבק וכמובן עפרונות ומחקים
באסה שהם מאבדים אצלך ספרים וקפוצונים
הלכתי לעמוד בפינה

רlנית

New member
אצלנו יש העברות מקום אבל לא כל יומיים

בתחילת השנה הם ישבו בקבוצות לפי איך שהם רצו כלומר ישבו ליד החברים מהגן. אחרי זמן קצר המורה העבירה מקומות ו"ערבבה". כעבור זמן נוסף היתה העברת מקום נוספת.
לאחרונה ספציפית הבן שלי הועבר לשבת מקדימה כי היה לו קשה להתרכז בשיעור וזה מאד עזר, אך לאחר שבוע הם עברו לשבת בשורות במקום בקבוצות ושוב הוחלפו המקומות (הוא עדיין במרכז מול המורה כך שהריכוז נשמר)
בעצם שאני חושבת על זה עכשיו, זה די הרבה...
אני לא יודעת אם זה קשור אבל הוא אבד די הרבה דברים קטנים מתחילת השנה (טושים וכאלה). אני עושה לו השלמות ציוד שצריך. ספרים עוד לא יצא לו לאבד לגמרי (כלומר קרה שאבד והוחזר, לפעמים ילדים מתבלבלים ולוקחים ספר לא שלהם) אתמול הוא חזר בלי הקפוצ'ון מקווה שימצא (רשום עליו שם ומספר טלפון)
אגב את בקבוק השתיה הוא מאבד כמה פעמים בשבוע, דווקא זה מחרפן אותי הכי הרבה... הוא פשוט שוכח אותו בכל מיני מקומות. הכוונה לבקבוק רגיל של מי עדן שאני בעיקרון מחליפה פעם בשבוע אבל אצלו זה בתדירות יותר גבוהה.

יהלום29

New member
איך את כותבת שם עם הקפוצון?

נראה לי רעיון טוב לכתוב מספר טלפון, אבל אין מקום בתווית. בקושי שם נכנס שם.
יש איזו שיטה?

הנה לך

גגלי ג'ויה
אני משום מה לא מצליחה לקשר
הזמנתי כאלה פעם שהגדול היה בא'
אחלה דבר

רlנית

New member
אני גם משתמשת בהן אבל דווקא הקטנות כן נופלות לי מהבגדים

אפילו לפני כביסה ואפילו שהדבקתי מעל זה את המדבקה השקופה שאמורה להגן מנפילה.

רlנית

New member
על הקפוצ'ונים שקניתי יש מקום מיוחד לזה

על התווית באמת נכנס רק השם אבל למטה יש מקום גדול ושם הכנסתי מספר טלפון. אלו קפוצ'ונים שקניתי בקסטרו קידס מקולקציית בי"ס (היתה הנחה של 50% על השני). עדיין יש בלבולים כי עוד הורים קנו אותם והילדים לא ממש מסתכלים על השם לפני שהם לובשים...אבל זה עוזר בסוף לחזור לבית הנכון.

Devil il love

New member
נצל"ש המורה מסרבת להעביר מקום

עד לפני כשבוע וחצי בני ישב באותו מקום מתחילת השנה, בכוונה בחרנו מקום מול הלוח על מנת להקל עליו את המעבר, לפני שבוע היא החליטה שהוא יישב על יד ילד שלא מפסיק להציק לבן שלי, לגנוב ממנו דברים, לאיים באלימות וכן היה מקרה של סטירה. מיום ראשון אנחנו מנסים ליצור קשר עם המחנכת בבקשה להעביר אותו מקום, השארתי לה הודעה, שלחתי לה פתק, אפילו הילדון ביקש ממנה והסביר לה שהילד השני מציק לו בלי סוף והתגובה שלה הייתה "תתמודד". בעלי ניסה לדבר איתה, הסביר לה שהוא חוזר כל יום בדמעות מבית הספר והתגובה שלה הייתה מתחת לכל ביקורת, צעקה עליו שהוא לא יגיד לה איך לעשות את העבודה שלה, וכל זה רק כי ביקשנו להושיב את הילדון בכל מקום אחר. המורה רואה בעצמה את ההצקות והיא רק צועקת על הילד השני שיפסיק, וככה כל יום.
מה אפשר לעשות הלאה? אובדי עצות כבר. מה אנחנו עושים לא נכון?
ניסינו להסביר לה שהילד הזה מתנכל לילדון שלנו עוד מהגן חובה אבל נפלנו על אוזניים ערלות, היא לא מוכנה להקשיב לא לנו ולא לילדון.
האם יש לכם, הורים יקרים, עצות כלשהן?

תודה מקרב לב
ושבת שלום.

(סליחה על האורך)

ayely33

New member
נשמע התנהלות ממש לא בסדר של המורה

לא מבינה את ההתעקשות הזו ??ממש מרגיז.
אני לא הייתי מהססת ופונה למנהלת אם לא עוזר או מבקשת שיחה פנים מול פנים.
אל תחששו מזה שהמורה "תנקום" בילד , היא לא תוכל לעשות כלום, חוץ מאולי לכעוס כמה ימים, יעבור לה..
אני מחנכת 18 שנים כיתות א-ב ונכון שהיו הורים שממש הרגיזו אותי לפעמים (לעיתים ממש רחוקות למזלי) , אבל מעולם לא פגעתי באף ילד, התעלמתי או נתתי לו להרגיש שבגלל ההורים שלו הוא מקבל יחס אחר..זה כן גורם קצת אנטי כלפי ההורים, אבל גם זה עובר אם הכל ממשיך כרגיל אחר"כ.

Devil il love

New member
תודה רבה על התשובות

לבסוף הושגה שיחת פנים מול פנים עם המחנכת והיא העבירה את הילד המציק מקום.
תודה רבה על התשובות, הן עזרו לי מאוד.

למעלה