העברת קבצי DVD ל-DOK.

• פותח הנושא raya
  • פורסם בתאריך

arseny92

Well-known member
מנהל
תודה! העברתי בינתיים למי שביקשה ממני את התשובות והקישורים.
מחזירה אליה את הבעיה, אין לי כוח וסבלנות להתעסק עם זה עכשיו.
מקווה שהיא או בן זוגה יצליחו להעתיק את הקבצים כפי שצריך.
מצרפת תמונות מסך של הקבצים כפי שנראים בכונן E - זה ה DVD, ובכונן F זה ה DOK.
הקבצים חייבים להימצא בתוך תיקייה אשר השם שלה הוא VIDEO_TS, כלומר דרגה נוספת בתוך "בריתה אור" אשר יצרת על ה-USB
אחרת זה לא תקני לפורמט DVD ונגן לא יראה זאת טוב

raya

Well-known member
הקבצים חייבים להימצא בתוך תיקייה אשר השם שלה הוא VIDEO_TS, כלומר דרגה נוספת בתוך "בריתה אור" אשר יצרת על ה-USB
אחרת זה לא תקני לפורמט DVD ונגן לא יראה זאת טוב
הבעיה היתה שבהעתקה לא הייתה לי תיקיה בשם video_ts , וזו אחת הסיבות שהרגשתי שמשהו לא בסדר.
תודה

רוב הזמן נח

Well-known member
תודה! העברתי בינתיים למי שביקשה ממני את התשובות והקישורים.
מחזירה אליה את הבעיה, אין לי כוח וסבלנות להתעסק עם זה עכשיו.
מקווה שהיא או בן זוגה יצליחו להעתיק את הקבצים כפי שצריך.
מצרפת תמונות מסך של הקבצים כפי שנראים בכונן E - זה ה DVD, ובכונן F זה ה DOK.
הבעיה העיקרית בפורמט הזה שהקבצים המפוצלים מבלבלים את האנשים.

arseny92

Well-known member
מנהל
הבעיה העיקרית בפורמט הזה שהקבצים המפוצלים מבלבלים את האנשים.
@raya אכן, כאשר רוצים לנגן פורמט DVD ביישום נגן מתוך תיקיה על אמצעי אחסון אחר (במקרה זה USB), ולא מתוך דיסק כשלעצמו, יש לא לפתוח ישר קובץ כלשהו מתוך התיקייה (למשל VTS_01_1.VOB) אלא להשתמש באפשרויות הנגן לפתיחת סרט DVD ייזום

למשל ב-MPC HC פותחים פורמט DVD לא על ידי פתיחת קובץ (Quick Open File או Open File) ולא על ידי Open Disc (זה עבור אותו תוכן על דיסקים, לא בתיקיה על אמצעי אחסון אחר) אלא ככה:
screenshot 2020-09-14 023.png
ואז בוחרים את התיקייה, כלומר את VIDEO_TS (אשר גם חייב להיות בדיוק בשם הזה, אותיות גדולות וקו תחתון), אחרת זה לא תקני

raya

Well-known member
@raya אכן, כאשר רוצים לנגן פורמט DVD ביישום נגן מתוך תיקיה על אמצעי אחסון אחר (במקרה זה USB), ולא מתוך דיסק כשלעצמו, יש לא לפתוח ישר קובץ כלשהו מתוך התיקייה (למשל VTS_01_1.VOB) אלא להשתמש באפשרויות הנגן לפתיחת סרט DVD ייזום

למשל ב-MPC HC פותחים פורמט DVD לא על ידי פתיחת קובץ (Quick Open File או Open File) ולא על ידי Open Disc (זה עבור אותו תוכן על דיסקים, לא בתיקיה על אמצעי אחסון אחר) אלא ככה:
צפה בקובץ המצורף 3504
ואז בוחרים את התיקייה, כלומר את VIDEO_TS (אשר גם חייב להיות בדיוק בשם הזה, אותיות גדולות וקו תחתון), אחרת זה לא תקני
הבעיה כאמור היא שערשר העתקתי את התיקיות כפי שהוצע לי, הקובץ VIDEO_TS לא הועתק לדיסק און קי.
ובמדיה פלייר אין לי כמובן אפשרות לשנות את כונן הדיסק ל- USB.
תודה על הנסיון לעזור, אני מחזירה את החומר לחברתי, העתקתי לה את כל התשובות.
רעיה

רוב הזמן נח

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 3504
נכון. ויש עוד שיטה. אחד הקבצים שבתיקיה שבנפח נמוך, ברגע שגוררים אותו לנגן אז כל הסרט נפתח בנגן.

raya

Well-known member
המשך....
לקחתי את הדיסקים בחזרה, במטרה לצרוב אותם מבלי לשנות את השם (כפי שעשיתי בפעם הקודמת).
כונן E זה כונן ה-dvd, כונן F זה ה-dok.
יש 5 דיסקים, פתחתי תיקייה לכל דיסק והעתקתי לתיקיה את קובץ הנה VTS_01.
כשמכניסים את הדיסק המקורי הדיסק נפתח מיד ורואים את הסרטון.
בכונן F -העתקת הדיסק - הוא לא נפתח מיד, וצריך לבחור קטעי וידאו להשמעה.
מה יכולה להיות הבעיה ו/או הפתרון?
תודה,
רעיה

קבצים מצורפים

• E-1.jpg
    E-1.jpg
    KB 72.7 · צפיות: 0
  • E-2 open.jpg
    E-2 open.jpg
    KB 157.7 · צפיות: 0
  • F-1.jpg
    F-1.jpg
    KB 68.8 · צפיות: 0
  • F-2 open.jpg
    F-2 open.jpg
    KB 95.5 · צפיות: 0
  • F- תיקיות.jpg
    F- תיקיות.jpg
    KB 80.1 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

arseny92

Well-known member
מנהל
המשך....
לקחתי את הדיסקים בחזרה, במטרה לצרוב אותם מבלי לשנות את השם (כפי שעשיתי בפעם הקודמת).
כונן E זה כונן ה-dvd, כונן F זה ה-dok.
יש 5 דיסקים, פתחתי תיקייה לכל דיסק והעתקתי לתיקיה את קובץ הנה VTS_01.
כשמכניסים את הדיסק המקורי הדיסק נפתח מיד ורואים את הסרטון.
בכונן F -העתקת הדיסק - הוא לא נפתח מיד, וצריך לבחור קטעי וידאו להשמעה.
מה יכולה להיות הבעיה ו/או הפתרון?
תודה,
רעיה
חייבים להעתיק את כל התיקייה (VIDEO_TS) עם כל תכניה בעבור כל דיסק בנפרד, ולא קבצים נפרדים ממנה

raya

Well-known member
חייבים להעתיק את כל התיקייה (VIDEO_TS) עם כל תכניה בעבור כל דיסק בנפרד, ולא קבצים נפרדים ממנה
אבל זה מה שעשיתי. כל דיסק מועתק במלואו לתיקיה נפרדת בדיסק און קי.
מצטערת אם זה לא היה ברור.
ה"בעיה" שלי שהתוכן המועתק לא מתחיל להתנגן בעצמו, כפי שקורה בדיסק המקורי.
מצד שני - ניתן לשמוע/לראות אם מקליקים על קבצי הוידאו.
תודה,
רעיה

arseny92

Well-known member
מנהל
אבל זה מה שעשיתי. כל דיסק מועתק במלואו לתיקיה נפרדת בדיסק און קי.
מצטערת אם זה לא היה ברור.
ה"בעיה" שלי שהתוכן המועתק לא מתחיל להתנגן בעצמו, כפי שקורה בדיסק המקורי.
מצד שני - ניתן לשמוע/לראות אם מקליקים על קבצי הוידאו.
תודה,
רעיה
DVD לא מנגנים ב-"הקלקה על קבצי הוידאו", אלא באמצעות פתיחה של כל התיקייה בו זמנית באמצעות הנגן כמפורט בהודעה #24 למעלה. כלומר, זה פורמט אשר עקרונית אמור לעבוד רק ביחד ("פתח DVD/BD" ובחירת כל התיקיה VIDEO_TS הרלוונטית, ולא קבצים נפרדים מתוכה) אבל לא לחוד (והתיקייה חייבת לכלול את כל התוכן ולא רק קובץ בודד נניח vts_01.vob). והנאמר בהודעה #27 על פתיחת קובץ בודד לחוד ואז מתנגן כל הסרט, פועל בתנאי שהסרט כולל קישורי חלקים תקינים (chapters) וגם תלוי בנגן. אחרת מתנגן רק תוכן הקטע אשר פותחים.

raya

Well-known member
DVD לא מנגנים ב-"הקלקה על קבצי הוידאו", אלא באמצעות פתיחה של כל התיקייה בו זמנית באמצעות הנגן כמפורט בהודעה #24 למעלה. כלומר, זה פורמט אשר עקרונית אמור לעבוד רק ביחד ("פתח DVD/BD" ובחירת כל התיקיה VIDEO_TS הרלוונטית, ולא קבצים נפרדים מתוכה) אבל לא לחוד (והתיקייה חייבת לכלול את כל התוכן ולא רק קובץ בודד נניח vts_01.vob). והנאמר בהודעה #27 על פתיחת קובץ בודד לחוד ואז מתנגן כל הסרט, פועל בתנאי שהסרט כולל קישורי חלקים תקינים (chapters) וגם תלוי בנגן. אחרת מתנגן רק תוכן הקטע אשר פותחיאז ככה....

DVD לא מנגנים ב-"הקלקה על קבצי הוידאו", אלא באמצעות פתיחה של כל התיקייה בו זמנית באמצעות הנגן כמפורט בהודעה #24 למעלה. כלומר, זה פורמט אשר עקרונית אמור לעבוד רק ביחד ("פתח DVD/BD" ובחירת כל התיקיה VIDEO_TS הרלוונטית, ולא קבצים נפרדים מתוכה) אבל לא לחוד (והתיקייה חייבת לכלול את כל התוכן ולא רק קובץ בודד נניח vts_01.vob). והנאמר בהודעה #27 על פתיחת קובץ בודד לחוד ואז מתנגן כל הסרט, פועל בתנאי שהסרט כולל קישורי חלקים תקינים (chapters) וגם תלוי בנגן. אחרת מתנגן רק תוכן הקטע אשר פותחים.
אז ככה.....
אין אצלי את אפשרות הפתיחה כמו בצילום המסך שלך. יתכן וזו הבעיה מדוע הסרט לא נפתח באותה צורה שהדיסק המקורי נפתח.
אצלי - מערכת הפעלה חלונות 7 ultimate.
אחזיר לחברתי את כל החומר ואומר לה לבדוק אם אצלה יש גירסת מדיה פלייר "תומכת" למה שאצלך.
כזכור - אני מנסה לשמוע/לראות את הסרט מה- DOK ולא מהדיסק עצמו.
שוב תודה!
מצרפת תמונות מסך - מה שיש אצלי בקובץ/פתח, או כשאני מקליקה על הקובץ קליק ימני/פתח. למעשה זה מראה את אותה אפשרות פתיחה.

קבצים מצורפים

• file-open.jpg
    file-open.jpg
    KB 178.1 · צפיות: 0
  • file-open-1.jpg
    file-open-1.jpg
    KB 142 · צפיות: 0

arseny92

Well-known member
מנהל
אז ככה.....
אין אצלי את אפשרות הפתיחה כמו בצילום המסך שלך. יתכן וזו הבעיה מדוע הסרט לא נפתח באותה צורה שהדיסק המקורי נפתח.
אצלי - מערכת הפעלה חלונות 7 ultimate.
אחזיר לחברתי את כל החומר ואומר לה לבדוק אם אצלה יש גירסת מדיה פלייר "תומכת" למה שאצלך.
כזכור - אני מנסה לשמוע/לראות את הסרט מה- DOK ולא מהדיסק עצמו.
שוב תודה!
מצרפת תמונות מסך - מה שיש אצלי בקובץ/פתח, או כשאני מקליקה על הקובץ קליק ימני/פתח. למעשה זה מראה את אותה אפשרות פתיחה.
ברור שאין לך את האופציה כי זה לא חלק מהנגן של מערכת ההפעלה (Windows Media Player)
בצילום הקודם שלי מוצג נגן MPC-HC (עדיין טוב למרות שלא מעדכנים אותו יותר)
ב-VLC (למשל) גם אפשר, בערך באותה הדרך, כלומר עושים דרך התפריט של יישום הנגן ולא דרך פתיחת קבצים דרך חלונות סייר הקבצים

raya

Well-known member
ברור שאין לך את האופציה כי זה לא חלק מהנגן של מערכת ההפעלה (Windows Media Player)
בצילום הקודם שלי מוצג נגן MPC-HC (עדיין טוב למרות שלא מעדכנים אותו יותר)
ב-VLC (למשל) גם אפשר, בערך באותה הדרך, כלומר עושים דרך התפריט של יישום הנגן ולא דרך פתיחת קבצים דרך חלונות סייר הקבצים
תודה על ההסבר, יש לי את הנגן VLC, אנסה איתו.
וכשאחזיר את כל החומר לחברתי אעדכן אותה איך לפתוח את הקבצים ב DOK.
מודה לך על הסבלנות, מצטערת שלא שמתי לב לכל הפרטים שכתבת.
רעיה
בינתיים בדקתי עם נגן VLC. צריך להפעיל את הקובץ הראשון VIDEO_TS, והנגן ממשיך להשמיע ברצף את הקבצים שנמצאיםבתיקייה המסוימת.
שוב תודה מעומק הלב.

נערך לאחרונה ב:
למעלה