העלאת שאלה מחדש של גולש בפורום

מצב
הנושא נעול.

ב-20/12 העלה הגולש raz שאלה בפורום שאליה צורפה תכנית. התכנית הכילה את פרטים מזהים אודות המתכנן, המשפחה, מיקום התכנית וכדומה.
מי שמעלה שאלה לפורום הכוללת תכנית מתבקש להסיר ממנה כל מידע בנוגע למתכנן התכנית ולבעלי הנכס וזאת על מנת לשמור על פרטיות כל הצדדים הנוגעים בדבר.
מאחר ולשאלה זו נכתבו תגובות אני מעלה את השאלה מחדש הפעם ללא פרטים מזהים.

שאלת הגולש raz

ב-20/12 העלה הגולש raz שאלה בפורום שאליה צורפה תכנית. התכנית הכילה את פרטים מזהים אודות המתכנן, המשפחה, מיקום התכנית וכדומה.
מי שמעלה שאלה לפורום הכוללת תכנית מתבקש להסיר ממנה כל מידע בנוגע למתכנן התכנית ולבעלי הנכס וזאת על מנת לשמור על פרטיות כל הצדדים הנוגעים בדבר.
מאחר ולשאלה זו נכתבו תגובות אני מעלה את השאלה מחדש הפעם ללא פרטים מזהים.
שאלת הגולש raz
אנו מעוניינים לתחם את הסלון מכיוון המסדרון ע"י קיר בגובה מטר
הבעיה שזה יוצר מסדרון ארוך מאד
אשמח לקבל רעיונות לעיצוב הסלון (תיחום)

תגובות הגולשים לשאלה בנוגע לקיר תוחם בסלון

שאלת הגולש raz
אנו מעוניינים לתחם את הסלון מכיוון המסדרון ע"י קיר בגובה מטר
הבעיה שזה יוצר מסדרון ארוך מאד
אשמח לקבל רעיונות לעיצוב הסלון (תיחום)
תגובות הגולשים לשאלה בנוגע לקיר תוחם בסלון
התגובה של אלון פ. :
את יכולה להעלות את השאלה גם בפורום עיצוב פנים או בכלמני קבוצות כאלו בפייסבוק, אני בטוח שתקבלי שם שלל רעיונות של כלמני מחיצות מעוצבות, משרביות, מזנונים ושידות.

קצת קשה לי להתייחס לשאלה כזו, שהיא כמו לשאול באיזה צבע כדאי שיהיה הפלסטר שאני הולכת לשים על פצע חמור. התכנון של הבית מאוד לא טוב. התיחום של הסלון, זו אחת הבעיות הקטנות שבו.

התגובה של גלמיש1:
יש בבית הזה כל כך הרבה בעיות תכנוניות יותר בוערות מאשר קיר בסלון כן או לא. יש פה בזבוזי שטח גדולים, ולעומת זאת אזורים צפופים ולא נעימים. המטבח עצום אבל מתוכנן רע, והכניסה אליו תהיה צפופה ומעצבנת מאד. חדר הורים גדול אך מתוכנן גרוע. כל חדרי רחצה מתוכננים גרוע!
והבעיה הגדולה יותר - זה בית שלא שייך למגרש שלו. אין פה חניות? שבילים? רחבת ישיבה חיצונית? פילרים? הבית כאילו צף באוויר.
אפס התייחסות לחצר.
המתכנן לקח את קווי הבנין - ויצק לתוכם מבנה. כאילו אין מגרש, אין חצר, אין כיווני אויר ושמש, אין שום צורך לראות מתוך הבית את הגינה, שמים, את הילדים המשחקים בחוץ (טוב נו, ממילא לא נשאר להם איפה לשחק בחוץ). בסלון יושבים בפינה בעונש ומסתכלים על הקירות של המטבח! שום מבט החוצה. במטבח החלונות ממוקמים במיוחד כדי שלא יביטו החוצה בזמן שטיפת הכלים או הבישול. אפילו בחדר הורים - החלון ממוקם הרחק מהמיטה שחו"ח לא תשכבו בה ותביטו החוצה.
התפרשות הבית אכלה את המגרש ! היציאה הגדולה מהסלון פונה אל השכן, ולא אל מרחב חוץ מרווח ונעים. החלקים המרווחים מהמגרש - אין אליהם שום גישה מהבית!
תכנון ללא הגיון!

מצב
הנושא נעול.
למעלה