העליה בסטיות התקן סימן מטריד

menimor

New member
העליה בסטיות התקן סימן מטריד

לאלה שעדיין בלונג. לא הייתי נכנס ללחץ ,אבל יד על הדופק לא תזיק למרות שלהערכתי נראה את השוק ברמות גבוהות יותר (לא הייתי שם על זה כסף אבל זאת הערכתי)

ג ר ף

New member
מנימור

בעבר הצהרת שבדרך כלל אתה סוגר פוזיציה יחסית מוקדם...למה ? תוכל להסביר בגדול איך אתה מקבל החלטה לסגור פוזיציה.

menimor

New member
אני עושה הבדל ברור

בין תמיכה סטטיסטית בפוזיציה שלי לבין הערכות שלי מה הולך להתרחש לא משנה מה אורך גל העליות שאני חוזה אני לוקח פוזיציית אופציות/חוזים רק כשיש לי תמיכה סטטיסטית מובהקת (מעל 80%) לאחר מכן אני מקטין את הפוזיציה באופן משמעותי ומשחק רק על מניות או פוזיציות מעוף מינוריות עדיין לא מצאתי שום כלי סטטיסטי שיכול לתמוך במהלך של מעל 10-15 אחוז באחוזי הצלחה גבוהים ומפני שלשעשועים אני מכיר מקומות מוצלחים יותר מאשר אחד העם אני משתדל גם ליישם זאת

ג ר ף

New member
הבנתי בגדול...

היכולת שלך לסחור פעמים בשנה זה משהוא מיוחד. לצאת מפוזיציה ולראות שוק בורח בעוד 100 נק' ולא להכנס חזרה ...זה משהוא מיוחד. להמתין ,להמתין ולהמתין לתיקון שיחזיר את הסיכוי ל 80 % ורק אז לפעול זה משהוא מיוחד. תגיד...נולדים עם זה ?

astral travel

New member
מני, האם זה שאתה צופה את המעו"ף

ברמות גבוהות מעכשיו - אומר שאתה גם צופה את השוק בארה"ב ברמות יותר גבוהות מעכשיו ? (למרות ה-VIX והשבירה כלפי מטה ביום שישי) ? או...מה ?

menimor

New member
לגרף ואסטראל

א. על הכל שילמתי בכסף כלום לא למדתי בחינם ב.היי אסטראל לגבי הנאסדאק אין לי בכלל מושג איך הוא הגיע עד הלום אז גם לגבי ההמשך קצת קשה לי להעריך מה שכן אם הוא יצליח לעבור את נקודת ה 2000 ייתץכן ונראה שבועיים שלושה של זיקוקי די-נור

מני, לא ברור לי אם אין לך מושג

איך הנסד"ק הגיע עד הלום אז איך יש לך מושג איך הזבל (בתנאים הכלכליים והמדיניים הנתונים) בת"א הגיע עד הלום?

menimor

New member
אריסטו ידידי המכובד והמלומד

בעוד בתא אני יכול להבין את הפוטנציאל ואת המחזוריות אין לי שמץ מושג מה כבר חושבים המשקיעים בניו -יורק שהם יכולים להרוויח מהרמות האלה

אותו דבר כמו שחושבים בת"א =אופוריה

היום ביקרתי בנגריה שלו נגר שעושה עבורי עבודה קטנה. מה היה לו לשאול אלא אם לקנות מניות אז אם אתה חושב שת"א במצב שונה מניו יורק אז אתה טועה. לעומת זאת בזמן שבניו יורק לפחות היה בנק מרכזי שדחף אלקטרונים למחשבים וממשל ששלח צ'קים לאנשים הביתה והוציא כספים לרב (כולל עבור המלחמה בעירק ושים לב שכל חתיכת פלסטיק שהולכת לעירק עולה לממשל פי 3 ממה שאתה ואני היינו משלמים עבורה) פה בת"א השוק עלה על ריק כלומר על אותו דחף שמריץ את כל שווקי העולם משום שממשלתך הנאורה עדיין ממשיכה לדכא את בוחריה ולנקוט במהלכים (ובלשון: דהיינו, שיפסיקו לעשות ילדים) שתאימים יותר לרפובליקת בננות דרום אמריקאית מאשר למהגרים שמנסים ליצור יש מאין חברה איתנה בתנאי ביטחון מעורערים. לכן גם כל נאד מכיוון לישכת הראיס המכותרת ברמאללה מקפיצה פה את הבורסה יותר מכל אימרת שפר של נגידים ושרים. לגבי דידי הדבר היחיד שהשתנה מאז פברואר מרץ שעבר זה שקצת יותר ברור למקצוענים שאין חדש תחת השמש ושלמרות זיבולי דפלציה הבנקים המרכזיים ובראשם הפד כמו גם הממשלות הולכים על אינפלציה. החלק היותר מענין יהיה לראות כמה זמן לוקח לנגידי ושרי ארץ הקודש לקלוט שזה משקורה. הפעם האחרונה כשהפסיקו ברחבי הועלם לאנפלץ היה ב1980 - למדינתנו הקטנטונת הבשורה הגיעה רק 5 שנים מאוחר יותר ועד אז היתה לנו היפר-אינפלציה. לעת עתה בהיפוך העכשוי אנחנו מממשיכים במסורת ומדרדרים לכיוון דפלציה. אז סחטיין על המחזוריות אבל איני רואה את הפוטנציאל אלא אם אתה טוען לכוחות מגיים של הבורסה שחוזה שינויים דרסטיים בהנהגה הפלסטינית ובבוחר הישראלי (ושיהיו בכלל בחירות) וגם אז קטר ההיי טק כבר רק קטר בהבל פיהם של ראשי אינטל אבל לא ממש ברחבי העולם.

menimor

New member
להערכתי אתה לא קורא נכון

את מה שקורה מתחת לפני השטח בתחום המדיני/ פוליטי (הערכותי טובות כמו של כל אזרח ישראלי ממוצע אני לא בא לטעון שאני מבין יותר מאחרים) גם את מה שקורה ברמת החברות אתה מפספס וגם את הנחישות של האוצר להביא לשינוי בתחום שהיה פרה קדושה עד היום המגזר הציבורי כתבתי כבר שאני עדיין לא מוכן עדיין לשים על זה כסף אבל אני בהחלט לא פוסל שאנחנו יוצאים לגל גאות שיביא את המעוף לרמות של מעל 1000 נקודות בכל מקרה אם לא ייתרחש השינוי המיוחל אז אנחנו בקצהו של גל העליות הנוכחי

אז ככה.

לגבי השקעות כאן: מזמן הבנתי שהיהודים הרבה יותר מדי מתוחכמים עבורי. בגדול אני משקיע אצל הגויים הבוקים שם אני מבין מה קורה פחות או יותר ורק מנצל הזדמנויות בת"א. אז יתכן מאד שמני צודק ואני לא יודע לקרוא נכון את משקורה מתחת לפני השטח ואת נחישות האוצר וכאלה. או שיתכן שאני קורא מאד נכון והפתרון שלי הוא לגמרי שונה. לדעתי הפתרון שננקט ע"י האוצר הוא המשך המדיניות מאז ימי פרנקל ואם לאחר כ"כ הרבה זמן עדיין צריך לנהל אותה אזי או שהמצב היה כ"כ דפוק שעד שפרקל הגיע היה כבר מזמן צריך לסגור את המדינה או שהפתרונות המוצעים מאז הם כ"כ דפוקים שבעצם אנחנו הולכים מדחי לדחי עם פתרונות זמניים לכל אורך הדרך. אני אהיה הראשון לחגוג אם אמנם מני צודק אבל הנסיון עם השחקנים המובילים לא כ"כ מרנין עד הלום.

למעלה