העמותה לשמירת זכויות שרשורי ה

../images/Emo185.gifאיזה כיף בחורף עם שוקו חם!

שלום מה שלומכם אצלי הכל בסדר! עכשיו המלצה שבועית: אלאדין:אני מאוד ממליצה על ההצגה הזאת היא מהמהמת התפאורה מאוד יפה צוות השחקנים נהדר ההצגה נפלאה אין מה להגיד! עכשיו חוויה מההצגה: לי קרוב משפחה שהוא אחד מהצוות שם אז הוא סידר לי ולמשפחתי 6 כרטיסים על הכרטיס היה כתוב לנו זירה ג' בהתחלה לא הבנתי מה זאת אומרת"זירה ג'" אז הלכנו לסדרן והו אמר לנו שזירה ג' זה על הבמה אני ואחותי מאוד שמחנו כשנכנסנו לבמה הלבישו לנו גלביות כחלק מההצגה והיה לי מזה כיף! לחצתי יד לצביקה הדר באמצע ההופעה ומאוד כשדאי לכם ללכת.

../images/Emo7.gif אוויייי

אני רק שומעת תמילה "אלאדין" ואני נזכרת במה שקרה לעובדת במה שם... מסכנה... אני מקווה שהיא תחלים...
זה נורא...

לא ייצא לך לשמוע מה קרה שם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo10.gif

אז אני אספר.... לפני בערך כמעט שבוע, (משהו כזה...אולי פחות...) הייתה חזרה של המחזמר אלאדין - וקרה שם אסון... אני לא יודעת ממש פרטים אלא רק מה שפורסם באינטרנט... העובדת במה, נפלה מהבמה המסתובבת והשערות נתפסו לה בבמה, ונתלשו לה חלקים מהקרקפת... פשוט אסון מזעזע
לקחו אותה מיד במצב קשה לבית-חולים...
אני מקווה שהיא תחלים.

gargamich

New member
יו ../images/Emo7.gif

וואו, המ... החלמה מהירה
שתרגיש טוב
שלא יכאב לה

אתמול היה עדכון.... ../images/Emo7.gif

על הסיפור הזה ב "ערב טוב עם גיא פינס" והרופא שטיפל בה אמר שהיא עברה ניתוח של 10 שעות (
)
מיד כשהיא הגיעה אחרי הפציעה, והוא גם אמר שהיא צפויה לעבור עוד ניתוחים ותקופת החלמה ארוכה מאוש ושגם תפקוד המצח שלה נפגע... בקיצור...ממש מסכנה... ממש כואב הלב...
נקווה שהיא תחלים ושהכל יהיה בסדר...

noooga

New member
כן, שמעתי על זה ../images/Emo4.gif

מזעזע!!!!!!! אוחחחח! גם הבנתי שחלק מהאנשים שצפו במקרה התעלפו! רק לחשוב עד כמה זה היה נורא! מסכנה

Atza

New member
אני אפילו לא רוצה לתאר מה היה שם../images/Emo4.gif

נשמע לי נוראי!
מקווה שהיא תחלים...

gargamich

New member
העמותה לשמירת זכויות שרשורי ה../images/Emo32.gif

אתם מתבקשים לשרשר רק לכאן את מה שלא קשור לתכנית או למשתתפים... תודה

למעלה