העמסת סוכר

איג3

New member
העמסת סוכר../images/Emo178.gif

הי, היום עשיתי את הבדיקה הנוראית הזאת. כן, זו ששותים טונה סוכר (100 ג"ר) האמת, שלא היה כ"כ נורא לשתות את הנוזל המגעיל הזה. אבל, היה נורא אח"כ הרגשתי פשוט נורא. הבאתי מלא דברים לעשות שם כדי לא 'לבזבז' 3 שעות! ובסוף, שכבתי כמו 'פגר' על הספה ולא עשיתי כלום, רק נמנמתי לי... חוץ מזה, שלגעתי זה ממש לא בסדר שצריך לעשות 4 דקירות! צריך לחשוב על פתרון יצירתי לחורר פעם אחת - להשאיר פתוח ואז כל פעם לקחת דם מאותו המקום! ודבר שני, צריך לעשות איזה שוקולד מיוחד או סוכריה שיכילו את כל כמות הסוכר במקום לשתות את הנוזל הזה. מצטערת אם מישהי אמורה לעשות את זה בקרוב. מקווה שלא באסתי אותה יותר מדי...

ממה מיה

New member
מקווה שזה מאחורייך !

אני לאחר הארבע דקירות האלו ממשיכה עם דקירות. לצערי, רמות הסוכר לא היו תקינות. 10 ימים דקרתי את עצמי 7 פעמים ביום כדי לעשות מעקב עם גלוקומטר (70 דקירות
). עושה רושם שהתזונה הרגילה שלי לא גורמת לקפיצות בסוכר, כך שלא הופניתי לדיאטקנית רק הונחיתי לבצע פעמיים בשבוע 3 בדיקות. לא זוכרת שהרשגשתי רע במיוחד אחרי העמת הסוכר, אבל זה אינדיבידואלי, מאחלת לך שהכל תקין

ממה מיה

New member
בשבוע 24 מבחן אתגר לסוכר

יש בלבול בין המונחים. בשבוע 24 עושים מבחן אתגר לסוכר,GCT שותים (ללא צום) תמיסה ובה 50 גרם גלוקוז, כעבור שעה נערכת בדיקת דם. במידה ואינה תקינה נשלחים העמסת סוכר GTT שזו בדיקה המתבצעת בצום. מבצעים בדיקת דם, שותים תמיסה ובה 100 גרם גלוקוז ואחר כך נדקרים כעבור שעה, שעתיים ושלוש.

גם אני עברתי את הבדיקה הזו

לפני יומיים. נעים זה לא היה...אבל גם לא כל כך נורא. אומנם בשעה הראשונה הרגשתי רע נורא וכל הזמן פחדתי שאני עומדת להקיא הכל והבדיקה מתפספסת לי... אבל אחרי שעה ההרגשה קצת השתפרה והמשכתי הלאה. הכי כיף שהתוצאה יצאה תקינה ושאני אחרי... בהצלחה לכל מי שעומדת לפני

גם אני עברתי את זה בשבוע שעבר

שתיתי עם לימון ולכן לא היה נורא, אבל הצרבת שהיתה לי אח"כ היתה איומה. לשמחתי הרבה חזרו תוצאות תקינות. מקווה שגם לך יהיו תוצאות תקינות בסוף הבדיקה האיומה הזאת.

עברתי את זה השבוע

את ההעמסה הגדולה , בגלל סוכרת עם אינסולין בהריון הקודם זו הפעם השניה שאני עושה את ההעמסה הזו... נעים זה לא , ותמיד בה לי לישון אחרי הבדיקה הזו. למרות שהבדיקה יצאה תקינה גם בפעם השניה (הרגלי תזונה ששיניתי עןד לפני ההריון), קיבלתי המלצה לבצע שוב בשבוע 32 וזאת עקב ההסטוריה האישית שלי. אז אני מקווה שגם אז זה יצא תקין ובנתיים שמחה על התוצאות הטובות.

למעלה