העסקת עובד זר

• פותח הנושא 7575
  • פורסם בתאריך

7575

New member
העסקת עובד זר

שלום לכולם האם העסקת עובד זר יכולה להתבצע רק דרך חברת כח אדם. מה יכולה להיות העלות החודשית תודה וכל טוב

גנגי

New member
1. כן, ככל הידוע לי (אם זה נעשה

בצורה חוקית) 2. כאלף דולאר, כולל הכול, ולפעמים גם יותר מזה (חגים שלהם, או אם העובד מועסק גם בשבתות).

7575

New member
עדיין יותר בזול מבית אבות

לפני זמן מה אני ואימי ערכנו סיור בכמה בתי אבות.המחירים מתחילים מ 7000 שח לחדר יחיד במקום סביר לא כולל הוצאות כמו תרופות ונסיעות למרפאות אם צריך. לאימי הכנסה חודשית של 6000 שח וזאת הרבה בזכות רנטה גרמנית היות והיא ניצולת ברגן בלזן. גם סכום זה לא מספיק לחיות בכבוד צריך להשכיר דירה. גם אם אימי תשכיר את דירתה אולי ב 500 דולר נקבל סכום כולל של 8000 שח. 7000 עוברים לבית האבות ואלף להוצאות. שאלתי היא האם לדעתכם במקרים דומים לאלה בהם נדרש הבן אדם לשלם מכיסו הפרטי את כל ההוצאות לא עדיף להעזר באופציה אחרת. רוב האנשים שאותם פגשנו בבית האבות היו עולים מחבר העמים שקשה לי להאמין שברשותם סכומי כסף כה גבוהים. נוסף לכך אימי מתגוררת בדירתה מזה 60 שנה והעברה למקום זר לדעתי רק תזיק לה ולעצמאותה. תודה וכל טוב

אנפה2

New member
אמי בבית אבות של משען, ומשלמת

הרבה יותר ממה שבדיקתכם העלתה. זה הרבה יותר טוב בשביל אמא שלי מעובד זר, כי יש לה שם חוף מטיפול טוב גם תכנים, נפגשת עם אנשים במצבה, מביאים להם תרבות מוסיקה, משמחים אותם מעסיקים אותם, רוחתים להם את החדר , 5 ארוחות ביום פשוט מלון 5 כוכבים. אפשר גם למכור את הבית של אמא לצורך שהייתה בבית אבות ואז יהיה מספיק כסף, יש אפשרות נוספת והיא משכנתא הפוכה, מצרפת לינק לגבי מדע של משכנתה הפוכה.

7575

New member
אין ספק ככל שהמחיר עולה עולה גם רמת המקום

השאלה היא האם יש את הכסף או אין מכירת בית יכולה להיות אופציה בייתה של אימי שווה בערך 110000 דולר ולאחר זמן מה הבית יאכל ומה אז אני חושב שהשיקול בין עובד זר לבית אבות הוא משתנה בין אדם לאדם.יש המעדיפים אופציה של בית אבות משיקולים אותם העלת ויש המעדיפים אופציה אחרת עקב קושי להתנתק מביתם בו גרו שנים כה רבות. כמובן שבמקרה שלאדם אין מקורות כספיים בלתי נידלים נילקח בחשבון גם מה המקסימום שניתן להפיק עם מה שיש

kreuter acid

New member
משען היה פעם של ההסדרות. לא עוד.

כבר שנים שזו חברה פרטית. יופי שאמך מרוצה שם וגם את. לי אישית, בית אבות נראה כמו בית חולים, בפרט המח' הסיעודית. ואולי אף כמו בית משוגעים. המח' הזו לא מתאימה לאנשים צלולים. הבעיה היא, שבסופו של דבר כולם מגיעים לשם. בית מלון חמישה כוכבים עולה פחות ממה שאת משלמת עבור אמך במשען, ותאמיני לי, שאם היה לי פתרון אחר לא הייתי מסכימה להעביר את אמא לשם. לא לכל אחד מתאים לחיות במוסד, בו הוא כפוף לסדרים של המוסד בלי שום יכולת לשלוט בסדר היום שלו, בלי פרטיות, בחדר עם עוד אדם זר, ואם הוא לבד - אז מסביב ייהום הסער ויש המון צעקות, אומללות וגם השפלות וחוסר מקצועיות של הצוות הרפואי, שזה דבר ידוע בבתי אבות. על כל דבר קטן שולחים לבי"ח. מאידך, אם יש בן משפחה מסור, שיכול להיות עם היד על הדופק כל הזמן ולהשגיח ולבוא לבקר - עדיף להשאיר את הקשיש בבית עם מטפלת טובה, בפרט אם הוא חי שם שנים רבות. אין כמו בבית. רק אל תכניסו הביתה כל אחד ובדקו בציציות את מי אתם שוכרים. לא כל הזבל של העולם השלישי צריך להתעשר על חשבוננו ועל חשבון הורינו.

7575

New member
ככה גם אני מרגיש כשאני נכנס לבית אבות

אבל יש מקום אחד שראיתי והייתי בשוק קוראים לו דור טבעון זה לא ייאמן בריכה גקוזי חדר כושר מבנה מפואר שלא ייאמן פשוט ארמון מלכים יש לתת פיקדון שמתחיל ב120000 דולר פלוס 5000 שח אחזקה מהפיקדון כל שנה יורד כך וכך בקיצור לא בחינם www.dortivon.com

kreuter acid

New member
בכסף אפשר לקנות הכל, גם זיקנה יפה.

אבל בסוף כולם מתים, כמו שאומר הפתגם. רק מה שלא ברור לי: אם מישהו יכול להרשות לעצמו מחירים כאלה, ומצוי במצב של יכולת פיזית לשחות בבריכה ולהשתמש בג'קוזי, למה לו לעבור לבית אבות, מפואר ככל שיהיה? עם כל הכסף הזה הוא יכול לשכור לעצמו גדוד של משרתים, רופאים ואחיות, שיעניקו לו בביתו את אותם שירותים, עם בריכה פרטית וג'קוזי פרטי משלו.

7575

New member
מעטים הם האנשים שיכולים לשלם מחירים אלו

ואם דור זה עדיין יכול לשעבד דירה. אז הדור הבא אני לא בטוח כי פשוט לא תהיה לו דירה לשעבד איך קשיש יכול לשלם מינימום 7000 שח וזה עוד בזול לפי מה שהבנתי בשעה שאדם עובד לא מגיע לסכום כזה. באזור בו מתגוררת אימי רוב האנשים אשר זקוקים לעזרה מעדיפים להעזר בעובדת פיליפינית כי זה פשוט יותר בזול. לדעתי אחת הסיבות לכניסה לבית אבות היא הבדידות. האנשים פשוט לא רוצים להישאר לבד. עוד דבר שהוא לדעתי ממריץ את האדם למעבר לבית אבות היא יכולת כלכלית מועטת כי את השאר תשלם הרווחה אז בעצם למה לא.

למעלה