הערב

~*~gaL

New member
הערב

ח-ו-ב-ה-! לראות את הפרק האחרון לעונה של אי. אר. אפילו שאצלי הוא במחשב כבר כמה ימים, לא ראיתי אותו עדיין כדי לא להרוס יותר מדי את ההפתעה. את ביצת הכסף אני אקליט, ואראה אח"כ. אחרי הכל.. זה קיציס ופרידמן לא?
וזהו - רק רציתי לכתוב - תראו! חובה! האב אה נייס איבנינג!

נו, אז מה חשבת?

כבר מזמן לא היה פרק כל כך מדכא. בכיתי הרבה. דאגתי הרבה. והתגעגעתי קצת לשיקגו (אמנם הייתי שם רק סוף שבוע אחד, אבל כשצילמו את קרטר ואבי בחוץ זה נראה כל כך מוכר). הדברים המעודדים היחידים היו 1. העמידה האיתנה של קרי מול רומנו. סוף סוף ממש החזקתי ממנה. הגיע הזמן! 2. קרטר מאוהב באבי!!!!!! אני מקווה שהיא תחליט להיפרד מלוקה וללכת על הכיוון הזה.

liranon

New member
בקשר לאי.אר

אי.אר מגיעה לסופה ככה נראה לפי מה שהיה אתמול. קרטר עוזב זה די בטוח. קליאו חולה באיידס. ואולי גם ויבר עוזבת. גרין גם עוזב למרות שאין לזה סימן אבל זה די בטוח. נשארה רק עוד עונה אחת אם בכלל ו ז ה ו ! ! ! ! !!!!!!!!!!!!1

~*~gaL

New member
זה לא נכון

יש לפחות 11 עונות. נוח ווילי (קרטר)יהיה עד העשירית, ומינג-נה (צ´ן) עד התשיעית. קליאו לא חולה באיידס, לא נראה לי לפחות. אני אנסה לברר אבל. אנתוני אדוארדס ואריק לה סאל (מארק ופיטר) עוזבים העונה, וזה לא אומר שהסדרה תדרדר, היא מצליחה יפה מאד גם בלי ג´וליאנה וג´ורג´. קרי בכלל לא עוזבת לפי הידע שלי. עוד אחד עוזב כמו שאמרתי, תרדו למטה אם אתם רוצים לדעת -- אריק פאלאדינו (דייב). וזהו, לא צריך סתם לעשות התקף לב לאנשים

~*~gaL

New member
כיין ../images/Emo13.gif ../images/Emo54.gif

מעניין מה יקרה עם העלילה, כי מארק אהב אותה ועכשיו הוא נשוי פלוס בת..

אולי יסדרו לה רומן עם...

קרי וויבר
תודי שזה יכול להיות מעניין. או שלוקה הדחוי ינסה להתנחם בזרועותיה (האמת היא שאני מעדיפה שלא) או שהיא יכולה להחליט לעשות עליה ולעבוד בסורוקה

~*~gaL

New member
חחחחחחח הדחוי

גם אני לא ממש מעדיפה את סוזן עם לוקה.. לא יודעת.. זה מוזר. אולי דייב.. אפילו שזה לא ממש אפשרי.. לא יודעת, או שפשוט לא יהיה לה בן-זוג, לא לכל דמות צריך בן זוג, אפילו שזה כדאי
מממ עם קרי.. :) יכול להיות מעניין, אבל לדעתי קים הכי מתאימה לקרי. וסוזן וקרי בהתחלה רבו כל הזמן גם.. סוזן שנאה אותה. ו..סורוקה?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח......

~*~gaL

New member
!

אני אתחיל מהסוף.. הייתי בהלם גמור! איזו צורה לגמור פרק.. חח איזה פחד! ואני לא מאמינה שגם את חושבת ככה! אבי צריכה לזרוק את לוקה ולהיות עם קרטר אני ממזמן כבר אמרתי את זה, ואני ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש שמחה שגיליתי עוד מישהי.. ואני אהיה אפילו עוד יותר שמחה שזה יתגשם! מה שקרי אמרה לרומנו גם הכניס אותי לשוק, זה היה קטע כל-כך טוב, וכל-כך חזק. בכלל, אני לא יודעת איך להחזיק את עצמי עכשיו, אין אי. אר.! מה אני אעשה?!?! אני דורשת שידורים חוזרים במקום האלו של דוסון קריק אחר הצהריים ומיד! נמאס כבר מדוסון קריק רוצים אי. אר.! בינתיים אני מחכה למשמרת שלישית, אבל יותר לאי. אר. של העונה השמינית. וכמובן, שגם לאמי (שאי. אר. נמצאת בפרסומת גם בערוץ 3.. ושלא תחשבו שזה קצת מועמדויות, כי אחרי 7 שנות שידור זה מכובד מאד!) גל שמקווה לנס מערוץ 3.. ו.. אלה היית בשיקגו? באמת? וואי איך אני מקנאה..

סוף שבוע אחד בסוף אפריל

לחתונה משפחתית. בקושי ראיתי את העיר, אבל כשאבי וקרטר היו בחוץ זה נראה בדיוק כמו שזכרתי. וכן, בטח שאני רוצה שאבי וקרטר יהיו ביחד. אני לא שונאת את לוקה, אבל אני לא רואה יותר מדי כימיה בינו לבין אבי. בקשר לקרי - כל הכבוד. איזה אומץ. עצוב רק לחשוב שאם היה לה האומץ הזה לפני כמה פרקים היא היתה עוד יכולה להיות עם קים. היא היתה כזאת נמושה אז. כל כך כעסתי עליה, אפילו שהבנתי אותה לגמרי. דרך אגב, אי פעם התייחסו להיעלמה של מגי דויל לפני הפרק הזה? אני לא זוכרת בדיוק מתי ואיך היא עזבה את הסדרה. אשמח לתזכורת. אני מקווה שימשיכו את הכיוון הזה עם קרי. עם כל הטרנד שיש לאחרונה בסדרות כמו אלי מקביל וחברים להכניס נשיקה לסבית בשביל הרייטינג, אבל חס וחלילה מבלי לקחת סיכון, אי.אר טיפלה בנושא באופן רגיש ויפהפה. ודאגתי נורא לאליזבת ואלה כל הפרק, כי ראיתי כבר שהוא בכיוון של אסונות, והסוף מאד זעזע אותי. תמיד עצוב לראות איש טוב מגיע למצב כזה.

~*~gaL

New member
מגניב ביותר! ../images/Emo13.gif

אפילו שבקושי ראית.. זה עדיין שיקגו :) בקשר למגי.. רציתי לשאול את זה גם בפורום אי. אר. שאני בו, אבל הוא לא עולה.. לא נראה לי שהתייחסו, בעצם, לא חשבתי שפיטרו אותה בכלל! היא פשוט נעלמה בעונה החמישית נדמה לי, וזה היה ממש חבל. ונכון, כל העסק של הנשיקה היה ממש רגיש ומצא-חן בעיני. ואני גם חשבתי שאולי יש סיכוי שאליזבת´ תפגע.. וזה שמר אותי במתח כל הפרק.

דווקא לא דיברתי על הנשיקה

דיברתי על זה שזה לא היה סתם תעלול להעלאת רייטינג אלא ממש storyline עם בשר. (בניגוד לכל הנשיקות הלסביות שצצות להן בסדרות לאחרונה. עדיף שלא תהיה התייחסות בכלל מאשר התייחסות מציצנית וילדותית.)

~*~gaL

New member
צודקת.. מאד אפילו

זה גם פשוט הפך לחלק בחיים של קרי.

~*~gaL

New member
כן

מקאזה.. אני יכולה לשלוח לך.. או שפשוט אפשר לחכות עד שאני אגמור לבנות ת´אתר

למעלה