הערכות חירום ביישוב

kobitton

New member
הערכות חירום ביישוב

אני פונה לחברי הוועד ולתושבי היישוב בנושא חשוב היערכות היישוב בחירום. רוחות המלחמה בפתח וצריך לדעת איך יישוב קהילתי שכזה נערך לקראת מלחמה. לפני האינתיפאדה היישוב נערך לקראת הלחימה בשטחים,הוקמו צוותי כוננות ונעשו המון פעילויות לקראת מה שנקרה מאוחר יותר "חומת מגן".כאחד שהיה שותף לכל ההכנות ניתן לומר שלא ניתפסנו עם המיכנסיים למטה. לצערי בנושא צח"י - "צוות חירום יישובי" הנושא לא טופל ולדעתי צריך לקדם את הנושא החשוב. השאלות שעומדות על הפרק: כיצד היישוב נערך לכך שאין לימודים ומהם המיסגרות\פעילויות שהיישוב יספק. מקורות מים נוספים בזמן הרעלת האיזור. סיוע לניפגעי הלם, בעלי מקצוע פסיכולוגים,עובדים סוצאליים וכו´. ניתן ללמוד מהמועצה , כיצד היא נערכת. לזרז את מערכת התקשורת לתושבים כריזה ומערכת ממוחשבת במזכירות. ככל שנשכיל להקדים נוכל לתת מענה טוב יותר בחירום בתקווה שלא נזדקק לזה.

הערכות חירום בישוב

ערב טוב קובי, בישיבה לפני אחרונה אייל נתן סקירה בפני הוועד לגבי נושאי הביטחון השונים בכלל זה הנושאים שהזכרת, צח"י וכו´ עכשיו עם "התחממות הענינים" אין ספק שצריך להאיץ את הטיפול בנושאים החשובים הללו אני מציע שתיצור קשר עם אבי ממן [email protected] יו"ר וועדת ביטחון לראות איך מקדמים את הנושאים הללו בזמן הקרוב יוסי הורן חבר וועד

ronpel

New member
הערכות לחרום

קובי שלום אכן הנושא נידון בישיבת הוועד ולקחה על עצמה את הנושא תחת וועדת בטחון - אסתי אליאס - עד להקמה בפועל החלטנו שאנשי הוועד יהיו הצחי ועל פי קריאת איל יצחקי יתיצבו במזכירות . אשמח אם תעזור לאליאס בנושא בברכה רונן

kobitton

New member
לא קשור לבטחון

היי וצהריים טובים. לדעתי צוות שכזה צריך להיות ישובי ולא קשור לועדת בטחון, הנושא הוא ברמה של ועד היישוב והנהגת היישוב, תמיד שיש נושאים כלליים מקשרים אותם לבטחון כמו כיבוי אש רפואה וכו´, אבל זו רק דעתי במידה וועד היישוב יראה לנכון שועדת בטחון תטפל בנושא אז תעבירו לידם את הטיפול.(עד היום לא היה מנדט כזה לועדת בטחון). אגב יוסי אני מקווה שיו"ר ועדת בטחון קורה את הנאמר כאן, ןבמידה ולא תעלה הנושא לדיון . תודה מראש ויום טוב.

סימא

New member
ערכות מגן

אנא, יש למישהו מושג מאיפה אנו אמורים לעדכן את ערכות המגן???? יש במודיעין? אולי בקרית ספר? הגיע הזמן, כנראה להוציא את הראש מהחול. חבל, היה נוח. תודה מראש

לארי

New member
מיקום תחנות חלוקה לערכות מגן ../images/Emo77.gif

המיקום, נכון לסוף שבוע הקרוב (מתעדכן כל 4 ימים), הקרוב אלינו הינו רמלה או ראשון. נראה לי שכדאי לעקוב אחר העדכונים משום שבעבר הלא רחוק היתה תחנה בבית הנוער במודיעין. אני מצרף קישור לאתר פיקוד העורף עם שעות הפתיחה המעודכנות ועם מיקומי התחנות. הקישור מתעדכן כל 4 ימים.

פרסום בעלון

קובי, אני רוצה להכניס את פנייתך הזו לעלון הישוב הקרוב, אם יש לך התנגדות אנא צור איתי קשר.

למעלה