העתקה ופירוק אנימציית גיפ

• פותח הנושא 100W
  • פורסם בתאריך

100W

Member
יש אנימציית גיפ שאני רוצה להעתיק ואז לפרק לתמונות הבודדות כדי לתרגם לעברית (ואז להרכיב חזרה לאנימציית גיפ - לשלב ההרכבה מתמונות גיפ בודדות אין בעיה, יש לי מחולל מתאים).
איך אני יכול לעשות זאת - איך להעתיק ולפרק אנימציית גיפ לתמונות הבודדות המרכיבות אותה?
הכתובת כאן:

מנסה לצרף ישירות את הקישור לאנימציה עצמה, אם יצליח:
תודה רבה!!

רוב הזמן נח

Well-known member
יש אנימציית גיפ שאני רוצה להעתיק ואז לפרק לתמונות הבודדות כדי לתרגם לעברית (ואז להרכיב חזרה לאנימציית גיפ - לשלב ההרכבה מתמונות גיפ בודדות אין בעיה, יש לי מחולל מתאים).
איך אני יכול לעשות זאת - איך להעתיק ולפרק אנימציית גיפ לתמונות הבודדות המרכיבות אותה?
הכתובת כאן:

מנסה לצרף ישירות את הקישור לאנימציה עצמה, אם יצליח:
תודה רבה!!
111.gif

100W

Member
תודה. הסתדר, בעזרת תוכנת ה-אונליין ezgif
תודה רבה! הבעיה נפתרה

100W

Member
מה לעשות שמצאתי בוויקיפדיה אנימציית GIF ? אנימציה שחשובה לי ורציתי לפרק כדי לתרגם כיתובים בתוך האנימציה מאנגלית לעברית ואז לשחזר את האנימציה.
לצורך המשימה הזאת לא יעזור לי לא טלגרם ולא טלגרף.
זה בוצע כבר והכל בסדר. תודה
הביצוע נעשה כך: פירוק לשקופיות בודדות באמצעות תוכנת האונליין ezgif. החלפת כל הכיתובים מאנגלית לעברית באמצעות הישבן וכמה כוסות קפה. הרכבה מחדש לאנימציה עם היישום העתיק anim.exe

רוב הזמן נח

Well-known member
מה לעשות שמצאתי בוויקיפדיה אנימציית GIF ? אנימציה שחשובה לי ורציתי לפרק כדי לתרגם כיתובים בתוך האנימציה מאנגלית לעברית ואז לשחזר את האנימציה.
לצורך המשימה הזאת לא יעזור לי לא טלגרם ולא טלגרף.
זה בוצע כבר והכל בסדר. תודה
הביצוע נעשה כך: פירוק לשקופיות בודדות באמצעות תוכנת האונליין ezgif. החלפת כל הכיתובים מאנגלית לעברית באמצעות הישבן וכמה כוסות קפה. הרכבה מחדש לאנימציה עם היישום העתיק anim.exe
יכלת לעשות פירוק לתמונות בודדות עם החינמית VirtualDub. ואז בכל עריכת תמונות לסדר כיתוב לתמונות. ואז לחבר מחדש ל- GIF שוב עם VirtualDub

למעלה