הפורום בירידה - בואו נעלה אותו

סליידר

New member
הפורום בירידה - בואו נעלה אותו ../images/Emo70.gif

שלום לכולם, בשבועות האחרונים שמתי לב לחוסר אדיר של הודעות בפורום. שמתי לב שהתקופות האלו הם בדרך כלל באמצע סמסטרים, שבו אנשים מאוד מאוד עסוקים, ביניהם אני. זה לא תירוץ. לאן נעלמתם? האם מישהו עוד כאן? אני רוצה לפתור את הבעיה הזאת. זה לא צריך להיות ככה. הפורום הזה קיים מ2001 והוא אחד הפורום הראשונים בתפוז ואם לא נתעורר הוא יסגר מחוסר עניין לציבור. חלקנו גדלנו פה על בסיס הדיונים שחלקנו פה. שני דברים אני מבקש מכם: 1. השמיעו קול. אם אתם פה, תגיבו, תגידו מה דעתכם על הנושא. 2. הציעו כל הצעה שהיא כדי להחיות מחדש את הפורום. במהלך השנים עברו שינויים רבים - החלפת שמות, החזרת שמות, המשך הטרילוגיה
. אני מרגיש שכולנו התבגרנו, ו"נפלנו" לעולם האמיתי. בין הדברים שחשבתי עליהם הוא הוספת נושא נוסף לפורום \ איחוד עם פורום אחר. פעם נושא כזה העלה הרבה התנגדויות. מה דעתכם? תודה לכולם והמשך שבוע נעים, אלירן

Handy Alley

New member
חשבתי בדיוק על הנושא לפני שבוע

אפשר לארגן עוד מפגש-מטריקס ולדבר בדיוק על זה.

Gilliana

New member
לא חושבת שמפגש...

יעשה משהו שאי אפשר לעשות כאן מעל גבי הפורום, ואפילו עדיף. לגבי איחוד עם פורום אחר, איזה למשל?

Gilliana

New member
אני לא מכירה כ"כ פורומים אחרים בתפוז

לכן אין לי ממש מה להציע למרבה הצער.

אני

ובאשר לאיחוד עם פורום נוסף, אין התנגדות עקרונית לדבר, אבל יהיה קשה למצוא פורום בעל מהות ואופי דומים לשלנו. חוץ מזה שאני מתרחק ממקומות המוניים מדי... אני שומע פה כל מני חוויות וזיכרונות מימי העבר של הפורום ומאוד מצר על זה שלא יצא לי להכיר אותו בימים האם. מעבר לפייסבוק - כמו שכבר אמרתי, אני מתרחק ממקומות המוניים ובמיוחד פייסבוק שהוא דבר מגעיל בעייני

Free Smile

New member
כשחקרתי את האטימולוגיה של Matrix

עלו כמה פרשנויות שהתאימו פיקס כל אחת בצורתה לסרט זה קשור למילה שהתהוותה באנגלית המודרנית לMother ולרחם (Matres אם אני זוכר נכון את השלב/פירוש הזה בדרך) ומטריקס זה גם משטח שעליו וממנו יוצאים דברים, יעני במטאפורית - הקרקע שעליה צומח משהו... מה אנחנו רוצים לגדל (שזה משמעות המילה לרחם, על פי פרשנות יפהפיה ששמעתי מרב פעם) ומה אנחנו רוצים שיצמח מהמשטח הנפלא הזה? ולצערי (קצת, לא יותר מדי) כשאומר כאן אנחנו כוונתי לאתם כי איך שהדברים נראים בעיניי - את מה שחיפשתי כאן הלכתי לחפש במקומות אחרים, ומעבר לכך, החלתי מחפש דברים אחרים שלא מצאתי כאן. או בקיצור - אין ספק שהפורום היווה עבורי את קרש הקפיצה, את המצע שממנו יצאתי וצמחתי לרעיונות אחרים

miss mcmillan

New member
אוקיי, אז

קודם כל אני חייבת לומר שהפורום הזה לגמרי גידל אותי בפורמט הנוכחי (והמשודרג, אם יורשה לי להעיד על עצמי) שלי. השיחות והדיונים שהיו כאן סירקה 2004-2006 לא רק החזיקו אותי בתקופות קשות, אלא היו חלק משמעותי אם לא החשוב ביותר בהתגבשות התפיסה שלי כאדם בוגר וחופשי ככל שניתן. לגבי עתיד הפורום- אני בקושי מבקרת כאן בעיקר כי אני גם בקושי נכנסת לתפוז בכלל. ובימים טרופים אלה, כשכולנו מבוגרים אחראיים ועסוקים, יש חשיבות לנוכחות במקומות שאנחנו נמצאים בהם כל הזמן ממילא- במקרה שלי זה פייסבוק אבל כל אחד והקיק שלו. אני עדיין אוהבת את הפורום ומקום עצום בלב שלי שמור לכל הותיקים כאן (ומי שיודע על מי אני מדברת- יודע על מי אני מדברת), וגם לכמה מהותיקים פחות; בו זמנית, רוב השיחות כאן השתנו, ועד כמה שזה קשיש לומר זה פשוט לא מה שהיה פעם. אולי נכון באותה מידה לומר שאני ובני דורי הם אלה שהתבגרו, והדיונים שאנחנו זקוקים ורוצים לנהל היום הם פשוט אחרים. מקבלת גם את התפיסה הזאת לגמרי. ממפגש הפורום שהתקיים בשנה שעברה יצאתי עם תחושה מאד חזקה שעדיין יש בינינו קו מחבר, והוא חזק ורלוונטי כתמיד- אבל גם בו זמנית שהסיטואציות החברתיות שלנו השתנו- ומי שהיה שם יודע עד כמה השתפרה ההנאה שלנו מהדיון אחרי שסיככנו אותו במעט אלכוהול
אני לא מעודכנת כרגע במי נגד מי של הקהילות בתפוז- יכול להיות שקיימת קהילה אחרת באתר שחיבור איתה יוכל להפרות אותנו, אני פשוט לא יודעת מהי. אני לא מתנגדת לרעיון עקרונית, פשוט יכול להיות מצב שבו נאבד את המהות שלנו מכל וכל ברגע שנוטמע בפורום פעיל יותר. וזה עצוב קצת כי לנצח נהיה פורומאטריקס/ מאטריקס וקונספירציות/ מעבר למאטריקס, פורום 21 כבוד. יכול להיות שאם המהות שלנו כקבוצה חשובה לנו אנחנו נהיה מוכנים לנסות להעביר את במת הפעילות שלנו מכאן לפורמט נגיש יותר- להלן שוב, פייסבוק- ולשנות את הבמה בשביל לשמור על התוכן. אני יודעת שעליי זה יקל להמשיך להיות חברה בקהילה הזו, אותה אני באמת אוהבת בכל ליבי.

דנה^^

New member
אוףף כתבתי הודעה ונמחק לי :(

טוב אז בכל אופן, מה שכתבתי הוא בגדול שהייתי מאלה שגדלו כאן.. לא רוצה שהפורום יאוחד עם פורום אחר, לא חושבת שנכון לשנות את הנושא. מעדיפה לזכור את המקום כפי שהוא זכור לי היום- גם אם זה אומר שהוא יסגר מחוסר עניין. זמנים השתנו.. גדלנו, ואולי הפורמט באמת לא מתאים יותר. יעל הציעה קבוצה בפייסבוק, אולי זה טוב ע"מ לשמור על קשר עם האנשים- וזה משהו שאני אשמח אם יהיה. לא יצא לי להיות במפגש, אולי אם יהיה בהמשך :)

AnnabeI Lee

New member
שלום

נחמד ביותר לראות את כולם. חברים, אמנם הייתי אמורה להיות כבר בארץ, אבל השתנו תכניות ובמקום אני אגיע ב27 במאי. אהיה באיזור עד ה8 ביולי. אז מי רוצה לפגוש אותי? ומתי תרצו להפגש כולנו ביחד? מתי שטוב לאנשים טוב לי.

0Pandemonium0

New member
אני כאן, מדי פעם.

רוב הזמן אני בצבא, או פשוט לא בפורום. הדיונים כאן איבדו את הכיוון שאהבתי, אני חושב. הם נעשו פחות פילוסופיקלי אוריינטד, ויותר קונפיריישנס אוריינטד. חסר לי המימד המטריקסי של החיפוש אחרי החופש. של ה...מה שאני קורא לו, "פילוסופיה מעשית", שהייתה כאן. פורום 21, ככה אני קורא לו כי בחיי שכבר אין לי מושג במה הוא עוסק
, פורום 21 הוא לא פורום קונספירטיבי. פורום 21 הוא לא פורום אקטיביסטי. פורום 21 הוא פורום מטריקס, הוא הפורום שנועד לשחרר את מוחך. וזה מה שצריך להיות כאן. חוץ מזה, פעילות. אנשים, הבנו שהתבגרתם, כולכם אנשים עובדים וחסרי חיים. אוקיי, מגניב. נורא סייפריסטי מצידכם, אבל מה עם המחתרת שלנו? המחתרת של ציון?
תפתחו יותר דיונים, ותגיבו ליותר דיונים. תעלו תיאוריות, תעלו כל דבר שמעניין אתכם, כל דבר שקשור לפורום הזה ושסובב סביבו. קדימה.

למעלה