הפורום שכולל את מארון 5 בהייד פארק

UnstuckMan

New member
הפורום שכולל את מארון 5 בהייד פארק

פורום רוק אלטרנטיבי בהייד פארק בהנהלתי, הוא גם הבית של מעריצי הgoo goo dolls, matchbox 20 ועוד הרבה להקות רוק אלטרנטיבי.. קיפצו לביקור http://6440.hydepark.co.il

CiNdErElLa3887

New member
נ"ש..(סורי עידן) אבל הייתי חייבת!

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
הם הפסידו לסימפל פלאן בViewrs Choice Awards.....בעעעעע לאאאאאא הם פשוט חייבים לקבל את שני הפרסים שהם מועמדים! בעעעע אי אפשר להצביע אליהם...אני אחזיק אצבעות ואשים פתקים בכותל... טוב זהו ....הוצאתי את תסכולי

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifלאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo70.gif

הרגע ראיתי
אבל מה את דואגת?!...תחשבי על זה.. בטקס פרסי המוזיקה באירופה ema{מה שאני יותר אוהבת
}-הם בטוח יהיו מועמדים למלא קטגוריות ויקחו גם המון

KerenWelling

New member
כן ראיתי אתמול שאי אפשר להצביע וצחר

*צרחתי על המחשב ב8 בבוקר!!!

DesertRose7

New member
מה?????????

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.... (סורי על ההקפצה) לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.... סימפל פלאן האלה... (למרות שאני דווקא מחבבת אותם!) אבל באמת.. בטח בEMA יהיו יותר! זה טקס הרבה יותר שווה!!!!!!! אירופי.. בריטי.. הכי שווה!

למעלה