הפורם רק התחיל והוא מתייבש אז טופיק

ד ג י

New member
הפורם רק התחיל והוא מתייבש אז טופיק

בגלל שהפורום רק התחיל והוא מתייבש וזה חבל אז הנה טופיק/פנפיק (אתם באמת חושבים שאנימבדיל ביניהם???) אם הייתם יכולים איזה דמות הייתם מוסיפים לזבנג??? אני אישית לא יודע אוליי קיבוצניק שיהיה מוזנח כזה עם בגדים קרועים וסנדלים (אנילא אומר את זה בכוונה לפגוע בקיבוצניקיםאני בעצמי קיבוצניק) את מי אתם הייתם מוסיפים???

WhiteNight

New member
ובכן...

קודם כל,
ברכות על הפורום החדש! זבנג זה בערך הדבר היחיד שאני קוראת במעריב לנוער, והגיע הזמן שיהיה לו פורום בתפוז! ובאשר לשאלה: קיבוצניק זה רעיון לא רע, למרות שלדעתי אוקי פינק הצליח לכסות את רוב הטיפוסים שאפשר למצוא במדינה הקטנה והעצבנית שלנו... הפריקית, הערס, הצפון, ההומו, השרלילה וכו´ וכו´
עם הפורום!

KKANY

New member
אין

הוא כיסה את כל דמיות בארץ שלנו זה שרשור חסר טעם

בוא לא נגזים ../images/Emo3.gif

בארץ שלנו יש יותר מדי דמויות בכדי להכניס אותן ב15 בני נוער שטופי הורמונים. קח את תפוז אנשים בתור מדגם מייצג- 700 קהילות

המחשבה

יש את הדיון האינסופי הזה בפורומים- איזה דמות אתה הכי אוהב/ איזו דמות הייתם מוסיפים? חשבתי לי קצת- איזו דמות אני הייתי רוצה להוסיף. קודמכול שתהיה מוזרה, קצת היפוכונדרית, כזו שמצביעים עליה שהיא הולכת ברחוב עם סנדלים באמצע הקיץ, כל מיני כאלה. חשבתי חשבתי והגעתי למסקנה- אנחנו רוצים ליצור דמויות שמייצגות אותנו או שמייצגות מה שהיינו רוצים, כך שזו לא "חכמה" לשאול איזה דמויות, כי רובן תהיינה העתק של היוצר. דרך אגב אתה מוכיח את זה בהודעתך שגם אתה קיבוצניקים. קיבוצניקים שולטים, במיוחד אלה מכפר החורש

KKANY

New member
אני יודע

מה אני יבחר איזו אחת שרוטה או משהו כזה

ד ג י

New member
רק להבהרה

אני לא חשבתי על הקיבוצניק לבד, ראיתי אותו בפורום אחר שך זבנג וחשבתי שזה רעיון טוב מאוד ולמה לעזאזל אנשים קוראים כרטיסים אישיים?????

אתה באמת מכפר החורש? ../images/Emo6.gif

אתה כתבת שאתה קיבוצניק, את כפר החורש הויזל הוסיף כי יש לנו ידידה משותפת משם, הוא התכוון אליה.

למעלה