הפיתוי, חלק 4 - מאוד מאוד רוצה תגובות

TheOutsider

New member
הפיתוי, חלק 4 - מאוד מאוד רוצה תגובות

והפעם מבקש באמת תגובות...דיי חשוב לי ולא רק בונות - תגובות בכלל התפטתי אין טעם להכחיש נכנעתי והנחש אותי הכיש זחל אל תוך גופי ואני עם פה פעור נבלע אל נשמתי ישן הוא בתוכי... הגבולות מתטשטים נחשים ואנשים מי זה מה? ומה זה? מי? איך קרה? צא? ממני! מה? אמרתי בוא! לאן? עכשיו! מתי? לכאן! אמרתי לך ! לא רוצה? אותך! אותי? אותו! הוא? למה היא? אתה! זוחל מתחת לשמיכה והיא תמודה אלי היא והנחש שלה מרגיש את נישמתה קצובה קבועה ברורה. אוי נסיכה שלי.. איך קרה? היצמדתי אלי אישה שלי אל נא תיבכי אוי נסיכה שלי... שני אהובתי ובתוכך, נחשך, ישן גם הוא אט אט יזחל החוצה ואת תישני תפוחים אכלת אהובתי נחשים בלעת נסיכתי עוד מעטט ממך הוא יצא לך! מתי? לשם! עכשיו!! מי? היא? לא היא שלי! אתה? מי? הוא! מהר! אני יודע! שזאת היא! לא יודע כלום! הרבה? מתי?! לשם! לאן? עכשיו! לך ממני! לך ממני! אלחם בו אקיא אותו מתוך גופי ארוצץ ראשו ואז שוב נשתי תהיה שלי אוי נסיכה שלי.. רק אז ארכן מעל גופך ואנשקך את יפה וטהורה אני פצוע ומגעיל אוי נסיכה שלי... התעוררי כבר אין פה גמדים אין מכשפות אין נחשים ודרקונים אוי נסיכה שלי... התעוריי כבר בוקר חמודה שלי והורייך מודאגים

למעלה