הפלה טבעית כתוצאה מחרדה לילדה בת 15

• פותח הנושא gos
  • פורסם בתאריך

gos

New member
הפלה טבעית כתוצאה מחרדה לילדה בת 15

אוקיי אז ככה... אני לא אתחיל לפרט את כל פרטי הסיפור כי הוא ארוך וממש לא משעשע אני לא מחפש פה דיבורים על כמה מסכנה הילדה אלה אני רוצה לדעת מה אפשר לעשות כי אני ידיד טוב שרוצה לעזור ו..טוב פשוט תקשיבו ילדה שנכנסה להריון (זה בטוח אחרי בדיקת דם וכל העסק) עברה איזה שהיא סיטואציה שבה נכנסה ללחץ ופאניקה מה שגרם לעובר ליפול (כנראה שהוא נפל כי ירד לה דם וכו´ וכו´ כאבי בטן וכדומה) אשמח אם תוכלו להפנות אותה דרכי לגניקולוג מקופת חולים מכבי שיכול לבדוק מצב כזה כדי למנוע נזק עתידי או עקרות וכל שאר הבעיות שיכולות להבצר בנוסף איזה פסיכולוג שהיא תוכל לדבר על מה שקרה. בברכה, לי.

gos

New member
הה

אוקיי אז ככה... אני לא אתחיל לפרט את כל פרטי הסיפור כי הוא ארוך וממש לא משעשע אני לא מחפש פה דיבורים על כמה מסכנה הילדה אלה אני רוצה לדעת מה אפשר לעשות כי אני ידיד טוב שרוצה לעזור ו..טוב פשוט תקשיבו ילדה שנכנסה להריון (זה בטוח אחרי בדיקת דם וכל העסק) עברה איזה שהיא סיטואציה שבה נכנסה ללחץ ופאניקה מה שגרם לעובר ליפול (כנראה שהוא נפל כי ירד לה דם וכו´ וכו´ כאבי בטן וכדומה) אשמח אם תוכלו להפנות אותה דרכי לגניקולוג מקופת חולים מכבי שיכול לבדוק מצב כזה כדי למנוע נזק עתידי או עקרות וכל שאר הבעיות שיכולות להבצר בנוסף איזה פסיכולוג שהיא תוכל לדבר על מה שקרה. בברכה, לי.

limori

New member
אני קצת בהלם אבל

תפנה מייד לחדר מיון או לכל גניקולוג. החברה שלך חיבת טיפול מידי.

bell_nor

New member
דחוף לרופא, זה לא בהכרח הפלה

זה יכול להיות הריון מחוץ לרחם או דברים אחרים יש מקומות פרטיים אם היא לא רוצה ללכת לחדר מיון או למוקד מכבי

gos

New member
כן אבל...

כן אבל דווקא אני היא מעדיפה משהו ממכבי אם אתם יכולים להמליץ על גניקולוג לנערות וכדומה. אני יודע שזה דחוף אני אמרתי לה מה הסכנות שיכולות לנבוע ממקרה כמו הריון מחוץ לרחם וכאלה?

נירית1

New member
לדעתי דחוף למיון ללא טיפול מתאים

ועד שהיא תקבע תור לרופא יכולים להתפתח זיהומים, גם עם זו הפלה טבעית או הריון מחוץ לרחם - שתלך להבדק וכמה שיותר מהר. זיהומים זו השלחה לעכשיו והבעיות העתידיות יכולות להיות רבות. אז בבקשה לא להזניח וללכת למיון נשים שם המקום הכי מקצועי.

gos

New member
תודה!!

תודה רבה לכולכם אתם לא יודעים כמה עזרתם!!! לי.

למעלה