הפלות

ליאורה3

New member
הפלות

ברכות על הפורום החדש. הרופאים לא מכירים במושג דיכאון לאחר הפלה-אך בלקסיקון שלי הוא קיים. אני לאחר 2 הפלות בתוך 5 חודשים.לאחר טיפולים .האחרונה לאחר טיפול של החזרת מוקפאים. אנ חושבת שאנו צריכות וגם צריכים להתעודד מהעובדה שבכל זאת הושג הריון (לכל אלה שנמצאים/ות במהלך טיפולים)ולחשוב שנגיע למטרה. בהצלחה.וטב שאתם כאן.

לליאורה היקרה../images/Emo24.gif

ליאורה, אני כואב את כאבך על ההפלות, מבין היטב את העוצמה הרבה של האבדן, האכזבה שהיכתה בך פעמיים ועוד בתקופה כה קצרה. אין ספק כי המצב הנפשי משפיע על תהליך ההריון. לכן, מקווה שיחדיו נעבור ביחד את התהליך של השגת הריון מוצלח כקבוצת תמיכה וירטואלית אמנם , אך גדושה בחיזוקים חיוביים , רוך והבנה האחד לשני. כל הודעה כאן בפורום, זהו סיפור חיים. סיפור של תקוות, ציפיות, ו... אכזבות , כואבות מאד... כן, בשביל זה אנו כאן, ואני חש כי אנו באמת נבין האחד את השני, כי המון משותף לנו! ציינת בהודעתך כי:....שאנו צריכות וגם צריכים להתעודד מהעובדה שבכל זאת הושג הריון (לכל אלה שנמצאים/ות במהלך טיפולים)ולחשוב שנגיע למטרה. בהצלחה.וטוב שאתם כאן. ... מאד התרגשתי לקרוא את המשפט הזה, ותעיד על כך נועם בת מנהלת פורום פוריות אשר היא הראשונה אליה פניתי לגבי חחות דעתה האם הפורום אכן יעזור, ואני שמח שזה המצב! אז כמו שציינת... צריך להתעודד מהעובדה שעצם העובדה שאנו פוריים והושג הריון זה כבר חצי הדרך... וכן, חייבים להמשיך הלאה,במקביל לזכרונות מהאבדן הקשה שחווינו. אני יודע מנסיון עד כמה זה קשה, אבל כן, זה אפשרי! עם אופטימיות ננצח!
. אשמח אם תשתפי את הפורום כיצד בן זוגך חווה את האובדן? האם הוא מבין את תחושותייך? האם הוא טיפוס "מדחיק" או שנותן ביטוי לתחושותיו? ממני, תמיד איתנו.

למעלה