הפליה

yaniv002

New member
הפליה

בכל בתי הספר יש אפליה, ולא אפליה בין סוג אחד של תלמידים לאחרים,אלא בין מורים לתלמידים, כן כן !!! בכל בית-ספר למורים מותר לשתות תה,או קפה (או כל משקה שהוא בשעור) ושיש שעור והמורה רואה שאחד התלמידים עם כוס ברד, או פחית משקה אז הוא ישר מזהיר אותו !!!!! ועוד דוגמה: אם תלמיד מקלל תלמיד אחר אז רק מזהירים את התלמיד שקלל(ולא עושים כלום אם הוא ממשיך), אם תלמיד מקלל מורה אז ישר מוסיפים לו הערה ב"תיק האישי". אם מורה מקלל תלמיד, אז שבאים ומתלוננים אצל המחנכת או המנהלת אז המורים אומרים לפני שאתם מתלוננים תסתכלו על עצמכם,איך אתם מתנהגים !? זו ממש אפליה, והדברים האלו קיימים בכל בית-ספר !!!! למרות שלפי החוק אסור לעשות אפליה בבתי-הספר !!!!!!!!!!!

Megapuzik

New member
בית ספר

אל תשים לב !! בית ספר= "מכונה ליצירת ציונים " !!! ערכים אמיתיים אתה לא לומד שם, רב הדברים הנלמדים אתה בכלל לא צריך !!.. תחשוב על זה..

תעשה מה שאנחנו עשינו

יש חוק ברור וכתוב של משרד החינוך שאומר שאסור למורים לעשן בשום מקום בשטח בית הספר! גם לא בחדר המורים....וגם לא בחדר מעשנים בתוך חדר המורים.... לכן פשוט תצלם את המורים המעשנים ... תתקשרי למשרד החינוך... תשלחי את התמונות... והשאר כבר יסתדר בעצמו......

yaniv002

New member
בית הספר "ליידי דייויס" תל אביב-יפו

עד כמה שידוע לי צריך להיות אזור בבי"הס שבו מותר לעשן האזור חייב להיות חדר סגור ועד כמה שידוע לי אין חוק שאוסר על עישון בכלל. (האמת שאצלנו בבית-ספר המקום הוא מרפסת ליד חדר המורים ולא חדר סגור). פעם גם ראיתי את המורה שלנו לאנגלית מעשנת מול חלון,אבל זה לא מפריע לי איפה היא מעשנת כל-עוד היא מעשנת ליד מקום מאוורר.אצלינו בבית ספר גם לא עושים כלום למנוע את העישון,והמורים רואים בבירור שהתלמידים מעשנים. אני לומד בעירוני י"ט בתל-אביב (ע"ש ליידי דייויס) ואני לא מטפלה למה אצלינו בבית ספר מעשנים סמים, והיו על-זה כתבות בעיתונים ויש לי עוד כמה תלונות על בית הספר: הוא בכלל לא מסודר, פעם המורה שלנו לביולוגיה לא הגיעה ואמרו לנו שאנחנו יכולים ללכת הביתה,שבאנו לצאת אמרו לנו שיש שעור חינוך גופני במקום. לאחר מכן אמרו לנו שאנחנו חייבים ללכת הביתה. זו רק היתה דוגמה אחת לחוסר סדר. כאלו מקרים של חוסר סדר קראו בערך 3 פעמים מתחילת השנה. גם כמו בכל בית-ספר גם אצלינו יש תורנים, אבל זה ממש לא מאורגן. אפ-אחד (כולל כל צוות בית הספר) לא יודע מי צריך להיות תורן ולכן גם הכיתה שלנו כל-כך מבולגנת ומלוכלכך.
ואחריי זה גם המורים שלנו מתפלאים למה הכיתה שלנו מבולגנת
אני חושב להגיש תלונה על בית הספר במשרד החינוך ובעירייה, אתם חושבים שאני צריך ????

k4school

New member
שלום.... אולי תרצה לפרסם כתבה שאתה

תכין בנושא זה באתר ??? אבל רק אם תיקח את בנושא ברצינות !!! אנו נעזור לך בכיוון כללי והסבר על מה יש לבדוק והנה יהיה לך תגובה להציג הנהלת האתר ןהפורום "המפתח לבית הספר"

MuadDib

New member
יש הבדל בין מורה לתלמיד!

מורה הוא אדם מבוגר. בחברה האנושית נוהגים בכבוד במבוגרים. כבוד מתבטא בפריווילגיות, דברים קטנים כמו הזכות לשתות קפה במהלך השיעור, כי בזמן ההפסקה המורה היה צריך לטפל בכל מיני פניות.

למעלה