הפסיכולוגית של הגדול עוזבת את האזור

הפסיכולוגית של הגדול עוזבת את האזור

זאת ואין בינינו כימיה. אבל בכל זאת...
נורא מעצבן, התחלנו את הטיפול לפני חודשיים בערך והיא עוזבת עוד חודש.
עד שהילד נפתח והתחיל איזשהו תהליך...
עכשיו שוב צריך לחפש, וכל פגישות ההתנעה....
אין לי כוח.
היתרון שלה היה שהייתה קרובה, הוא הלך לשם לבד. עכשיו בטוח אצטרך להסיע, וזה יקשה עלי מאד.
הכי חמור, הילד עובר לחטיבה, התחלה חדשה שבה הוא זקוק למקסימום תמיכה.
היא אמרה שיכולה למשוך גם קצת בספטמבר. מה עדיף?
שימשיך עם מישהי שמכיר שתעזוב אותו כמה שבועות אחרי או להתחיל עם חדשה שלא מכירה אותו?
הנוכחית גם רוצה כמה פגישות פרידה, ואז כבר ייגמר הקיץ.

TikvaBonneh

New member
היא חצופה

לא מקבלים ילד חדש שלושה חודשים לפני שעוזבים. ולא צריך כמה פגישות פרידה לטיפול של חודשיים.
תסיימו איתה כצה שיותר מהר.
אני מבינה שלילד יש קשיים חברתיים שאתם לא יודעים ממה הם נובעים. בכלל לא ברור שפסיכולוגית תעזור לו.
נראה לי יותר מתאים לו קבוצה של כישורים חברתיים.
ילד בחטיבה יכול גם לנסוע לבד באוטובוס.
תלמדו אותו לנסוע באוטובוס ואז הוא יוכל להגיע בעצמו גם למקומות יותר רחוקים.

הייתי מחפשת מישהי אחרת בהקדם האפשרי

ומתחילה איתה. מסכימה עם תקווה שטיפול של חודשיים לא מחייב רצף של פגישות פרידה. הייתי נפרדת ממנה בהקדם האפשרי ועוברת למישהי אחרת, שוב, בהקדם האפשרי. אם יווצר פער של כמה שבועות זה נראה לי רק טוב לילד להתאוורר קצת בין טיפול לטיפול. אלא אם כן את מרגישה שהיא עוזרת לילד כרגע ממש בכל פגישה ואת לא רוצה למנוע ממנו עוד 2-3 פעמים איתה. אבל אני לא מקבלת את הרושם שזה כך.
אנחנו התחלנו עם הילד הגדול טיפול פחות מחודש לפני ניתוח לב פתוח לאחותו. הטיפול שלו היה מוצדק מסיבות שקשורות אליו, כן? אבל היה לי חשוב להתחיל לפני הניתוח שלה כי ידעתי שזה יקשה עליו. אז נכון, הם עוד לא היו ממש קרובים (הוא והמטפלת, סליחה על הניסוח העקום, עוד לא התעוררתי) אבל עדיין, ילד נסער או כזה שחווה קושי יכול להיתרם מנוכחותו של איש מקצוע בחייו. היא ידעה לשאול אותו את השאלות הנכונות, לזהות את העובדה שהוא נסער ממשהו ולהגיד את המשפטים הנכונים שעזרו לו. כמובן שאם באותו שלב היתה מכירה אותו שונה אז היתה יכולה לעזור יותר, אבל זה לא סותר.
אגב לגבי לוגיסטיקה תשקלי גם מטפלת ליד בית הספר שהוא יכול להגיע אליה ישירות משם או אפילו במקום שיעור אחרון.

הוא ילמד רחוק מהבית

עולה לחטיבה. מתחילה לחפש אבל לידינו בטוח אין אף אחד.
קיבלתי המלצה למישהי במרחק נסיעה.
&nbsp

נו בסדר, אבל הוא צריך לחזור משם איכשהו

אז מה זה משנה לך אם הוא מסיים ללמוד ב-2 וחוזר באוטובוס הביתה או אם הוא הולך ישר לפסיכולוגית עד 3 ומשם חוזר באוטובוס לבד? או אפילו נשאר חצי שעה בבית הספר, אוכל בזמן הזה כריך אקסטרה ששלחת לצהריים ואז הולך לפסיכולוגית ומשם הביתה?
אגב אני יודעת שזה קל להגיד אבל לפעמים הפתרון הכי פשוט הוא כספי. שולחים את הילד במונית ורק אוספים. או להפך מקפיצים לשם וקובעים שחוזר במונית (כמובן מונית קבועה שמחכה לו קבוע, לא צריך להתקשר כל פעם ולהזמין). נסיעה בתוך העיר זה 20-30 שקלים. אז נכון, כסף, אבל לפעמים הכסף הזה הוא אוויר לנשימה.

זה לא בתוך העיר

הוא ילמד ביישוב אחר ויגיע לשם בהסעות. אין תחבורה ציבורית משם כי זה כפר נוער.
אבל אין מה לעשות, נסתדר איכשהו.

את לא צריכה להסיעה בגיל הזה

מעבר לפעמיים-שלוש ראשונות שאת נוסעת איתו באוטובוס ומלמדת אותו את הדרך.
לפעמים הבודדות האלה מוצאים פתרון.

halev17

New member
פסיכולוגית

שלום אנה,
לדעתי הפסיכולוגית היא חסרת אחריות מקצועית להתחיל טיפול כשהיא יודעת שהיא צריכה לעבור, זה כמו לעשות עליכם קופה.
שנית, יש הרבה אירגונים המספסדים פסיכולוגיות במרחק סביר, חלקן מגיעות הביתה.
זה תלוי מה הקופה נותנת.
שיהיה בהצלחה,
קרן הלוי קרוסקין מפתחת תכניות ושיטות הוראה
0502077010 [URL]http://www.lev17.co.il[/URL]

למעלה