הפסנתר

התיאור הציורי שלך../images/Emo142.gif

הזכיר לי את אלכסנדרה,המורה לאקורדיון שלי. כ"כ אהבתי את האוקרדיון שלי,שסבא נתן לי,אותו אקורדיון שהביא עימו מגליציה,ושמר אותו לארועים מיוחדים,עד ליום בו הכרזתי שאני מתחילה ללמוד לנגן. היה קשה לסבא לתת את אותו כלי נגינה שהיה מלווה זכרונות רגשיים עמוקים לעברו,אי שם במזרח אירופה. עד היום חמותי ממתינה שאולי אחד מנכדיה ילמד פסנתר,כדי שתוכל לתת אותו למען מטרה נעלה. אגב,אותו פסנתר,כבר בן למעלה מ-100 שנים,ושם היצרן לא זכרו לי,רק אני זוכרת ששמעתי פעם שהוא נחשב כאחד מהפסנתרים היקרים בעולם שנמדד בערך כספי של כמה עשרות אלפי דולרים. אם אף אחד לא יכריז בזאת על תחילת עונה חדשה,ישאר הפסנתר כירושה לנו,כלומר לבעלי,למרות שמעולם לא ניגן על אף כלי נגינה,חוץ מזה שניגן על העצבים <לדבריה של חמותי>. וכן,אני מכירה מורה לפסנתר,מיוחדת במינה,אבל אם אני זוכרת היטב,היא קצת רחוקה ממקום מגורייך,והיא היתה פעם השכנה שלנו בבניין. הייתי מתענגת על נגינתה בשבת בבוקר. כתבת נפלא כהרגלך,והחזרת אותי כמה שנים אחורנית לשיעורי הנגינה הפרטיים שלי. מקסים

בוואריה

New member
איזה יופי כתבת

לא למדתי אף פעם לנגן אבל השכנה בבית ילדותי היתה מורה לפסנתר זה היה נוראאא פשוט נוראאא סיוט לגור ליד מורה לפסנתר נראה לי שכיף שחזרת אהבתי לקרוא אותך

LAYL

New member
איזו כתיבה המשובחת....

ואני רק יכולה לומר, בשפתי לי, כמה חייכתי כשקראתי אותך. אני למדתי פסנתר מגיל חמש עם אולגה. לפני כחודש בנותיי החלו ללמוד אורגנית. איך קוראים למורה? נכון. אולגה. גם בלונדינית ככמו האולגה שלי וגם אותו מבטא. אבל רק הרבה יותר חמודה....

קרוסלע

New member
אויש ...איזה טיפוס חחח

היא מדברת ומסבירה ומנגנת ואת תולה עיניים בפירורים שנתקעו לה בשפם חחחחחחחחחחחחח ומה אלה הגרביים האלה שכה יהיה לי טוב???

ליMור

New member
גם אנחנו התחדשנו לאחרונה,, בממממשה

כך הוא מציג את עצמו בכל פעם שהוא נכנס אלינו הביתה קנינו לה אורגן חדש כפי שביקשה והזמנו לנו את מממממשה הביתה מעולם לא למדתי פסנתר/אורגן אך תמיד רציתי לא מעט חלומות ילדות שלי אני מגשימה "דרך" 3 בנותיי,,, בהצלחה לכם

זהר nj

New member
הי לימור.

תספרי...אותן.. חחחחחחחחחח שבוע טוב. בהצלחה לאבא.מחזיק אצבעות.

P o e m a n

New member
מיוחד מאוד

אהבתי במיוחד את הירידה לפרטים, השאובה בעיקר מהעובדה שילדים מאוד מדקדקים בפרטים הקטנים של המבוגרים העומדים מולם. ביחוד אלה שמהם הם אמורים ללמוד ושאמורים להוות עבורם מודל ודוגמה. כתיבה תמימה ומיוחדת.

תודה לכל מי שקרא

התגובות שלכם מחממות את הלב ,מעוררות את המוזה ועושות חשק לכתוב עוד.

ק o ם

New member
יש לי חולשה לפסנתרים ../images/Emo9.gif

בעלי ובת השש שלי מנגנים... וכשבתי מנגנת אני פשוט מתמוגגת... בוהה בה עם דמעות בעיניים... והמורה שלה ? אני בכלל מאוהבת בה חחח הכתיבה שלך כמו יצירה משובחת... אהבתי

למעלה