הפסקתי לעשן.

הפסקתי לעשן.

חברים יקרים , דיפדפתי לי כאן ברשימת הפורומים וראיתי אתכם , החלטתי לבוא לומר לכם כמה מילים. כבר חמישה חודשים אני לא מעשן !! היום אני בן 29 - התחלתי לעשן בגיל 14 !! רוב שנותיי עישנתי מרלבורו אדום , רוב שנותיי לא ירדתי מכמות של 20 סיגריות ביום. אחח כמה כיף לעשן , כמה זה טוב אחריי האוכל , כמה כיף אחריי עבודה קשה , עם קפה , אחרי זיון , בנסיעה בלילה , ממש תענוג ההמצאה הזו. לפני חמישה וחצי חודשיים קרה לי מקרה . הייתי באיזה מקום , עמדתי בתור לאיזה מקום , היה יום חם , מעצבן , נראה לי אפילו שהייתי עם סיגריה ביד. איזה ילד אחד אמר לי לפתע :"אדוני , כבה את הסיגריה היא מפריעה לי". עניתי לו : "מי אתה שתגיד לי מה לעשות??". הסיפור היה ארוך יותר , אבל למי יש סבלנות לשמוע. אחריי כמה דקות חשבתי על מה שקרה לי עם הילד הזה .... "מי אתה שתגיד לי מה לעשות". והבנתי שחברות הסיגריות אומרות לנו בדיוק מה לעשות כל יום , וללעשות הזה יש השלכות לא חיוביות , כמו , מחלות , כושר ירוד , סרחון , וכסף ! אוי כמה כסף. לא החלטתי להפסיק לעשן, לא החלטתי להיות בריא יותר , לא החלטתי להריח טוב פתאום , לא החלטתי שזהו ..... פשוט חשבתי על זה :"מי יגיד לי מה לעשות ??". איזה מין הרגל זה לעשן , אז בא לי לעשן !! אז מה ?? כל אחד ואחד כאן אם היה על אי בודד היה יכול להחזיק מעמד ללא סיגריות ! וגם הכי מכורים כאן היו מחזיקים מעמד , למה ?? כי אין. ואני לא מעשן ! למה ? כי ככה אני רוצה , ואף אחד לא יגיד לי לעשן יותר. לכול אלו שחושבים שהם לא יכולים , הם טועים , וטעות מרה , זה אפשרי , פשוט לחשוב שאתם באי בודד , ההרגשה הרי תעבור בסוף , מתרגלים שאחריי האוכל לא מעשנים , ואחריי זיון סתם שוכבים ומשחזרים , ובערב נהנהים מאוויר נקי. מי הם שירגילו אותנו לעשן ! למה שיעשו על הטימטום שלי כסף !?!?! ולהזכיר לעם , רק פעם אחת לפני כמה שנים הפסקתי לחצי שנה ונישברתי ! היום זה שונה , היום אני לא מעשן כי אני כבר לא מפגר , ולי לא יגידו מה לעשות. אז קחו את התחת שלכם לאי בודד האישי שלכם , וקחו החלטה שאתם כבר לא מעשנים אפילו עם בא לכם , כי זה עובר. בהצלחה. אוויר לנשימה.

למעלה