הפעלה בכיתה

הפעלה בכיתה

הי,
אני / הבן שלי אמור להעביר בכיתה פעילות כלשהי ממש לפני חנוכה. הוא בכיתה ב'.
חשבתי כמובן לעשות משהו שקשור לחנוכה (למרות שזה ממש לא מחייב).
אני חסרת רעיונות, והאופציה היחידה שעולה לי זה עבודת יצירה כלשהי.
האם יש למישהי רעיון אחר (נראה לי שצריך בתוך הכיתה - לא פעילות חוץ).
רעיון נחמד לעבודת יצירה גם יתקבל בברכה. בינתיים חשבתי אולי משהו עם מנקי מקטרות...
בשנה שעברה זה היה קל - כולם בערך רצו ועשו חבילה עוברת, אבל נראה לי שהגל הזה כבר עבר.
תודה

ליאת של עדי

New member
מנהל
טריוויה לחנוכה

יש מוכנות בחנויות ספרים, הייתי עושה לילדים ביום המורה כל שנה, כי זה יוצא בחנוכה. בנוסף זה תפזורת עם מילים שקשורות לחג.

תודה

טריוויה יכול להיות נחמד - אולי בשילוב עם בינגו.
אני אלך לראות בחנות ספרים.
אם במקרה יש לך דף לצלם לי, אני מאד אשמח.
תודה

תכינו חנוכיות.

לפחות אצלי הן תמיד חד-פעמיות ומתפרקות, אז כל שנה צריך חדשה. והילדים תמיד אוהבים להדליק בשלהם - גם בכיתה ב'.

זה נכון - הן לא שורדות אף פעם

חשבתי על זה, אבל רוב מה שראיתי באינטרנט היה נראה שהחנוכיה יושבת על שלד/בסיס מיוחד ואני מניחה שזה יקר (אם אני צריכה לכל הכיתה).

רi תם

New member
צלופן וקרפ...

שמיניות בריסטול שחורות,לגזור כד,חנוכיה ומאחור להדביק צלופן צבעוני ולתלות על חלונות הכיתה.
דגמים של חנוכיה,כד,נר+לעשות כדורים מקרפ ולהדביק.
אם תקלידי במרשתת "פעילות יצירתית לילדים,לחנוכה" תמצאי המוןןןןן.
הכנת נרות, חנוכיות,סביבונים מדיסקים ישנים (כל אחד יכול להביא מהבית דיסק אחד) ועוד ועוד.
בהצלחה ותהנו.

תודה

שכחתי כבר מהצלופנים האלה. זה יכול להיות נחמד.

דגמים של חנוכיה,כד,נר+לעשות כדורים מקרפ ולהדביק - את מתכוונת להדביק כדורים מקרפ על ציור?

הכנת נרות זה מקסים - אבל נראה לי בעייתי לכיתה גדולה (זה דורש אש / להמיס שעווה וכו'). אבל אולי אני אשתמש ברעיון כפעילות ליומולדת שלו שגם בחנוכה. הם 12 בנים - זו קבוצה יותר קטנה וזה בבית...

תודה

רi תם

New member
בנוגע לקרפ-כן
.תהנו

מה עם בינגו? - עם מילים וציורים

במקום מספרים, מילים וציורים שקשורים לחנוכה

אפשר גם לסבך קצת, עם חידות. כלומר - הילד שואל "כמה נרות מדליקים בחנוכה?" ומי שיש לו משבצת שכתוב בה 8 - מסמן

אני חוששת שזה כבר נדוש אצלם

בשנה שעברה הכל היה פשוט - כולם כמעט עשו או בינגו או חבילה עוברת.
אבל אולי בכל זאת שווה לי לשאול את הבן שלי אם זה נשמע לו.
זה נראה לי הכי פשוט וקל.

סביון1

New member
אולי יצירת נרות? אין לי מושג איך

אני ממש גרועה ביצירה, אבל נדמה לי שיש ערכות מוכנות ליצירת נרות מקושטים, אז אולי תוכלי להכין את חומרי הגלם בעצמך כדי לחסוך.
מה שלא תעשי, בבקשה הימנעי מקלקר כי זה מזהם קשות את הסביבה.

יעלה153

New member
הצעות לפעילויות לילדים

כסבתא מאוד מעורבת
אני יכולה בעיקר להמליץ על אתר מאוד מוצלח של פעילויות ואטרקציות לילדים בכל הארץ לכל הגילאים, נקרא "לגדול".
חדרי בריחה לילדים תמיד עובד! אם יש לך גם קטנים יותר תוכלי למצוא דברים גם בקטגוריה של הפעלות לימי הולדת.
בהצלחה

למעלה