הפעלת לוי - כץ - כהן = ממנצוריה ?......

לוחהכפל

New member
הפעלת לוי - כץ - כהן = ממנצוריה ?......

טוענת ש אופציה של חיבור-ישיר לגלי קול שמגיעים מהגבהים = אצל אנשים עם גנים של כהנים ולוויים (( כולל כ"ץ = לוין ועוד ועוד )) ... מאפשר לחקיינים של גלי הקול הללו - להפעיל את האנשים הללו כאילו היו בובות . מצאתי בגוגל לדוגמא את חכ חיים כ"ץ - יו"ר וועדת הרווחה-בריאות של הכנסת דהיום = ואני מאוד חוששת ש"אי חקיקה" של חוקים בתחום הגנת אזרחים מפני העדר "הארקת יסוד" במבנים משותפים = קשור ללחישה באוזנו. אז איך נציל את המולדת מטכנולוגיות השידור של סימנס"? (( בהנחה שהיא זאת המפעילה )). ויש לנו עוד מנהיגי ציבור עם השם "כ"ץ" = אפשר לבדוק בגוגל - האם יש חשש לדוגמא שניאו-נאצים מנהלים את תת-המודע של בכירי המדינה ? ושימו לב - גם ביבי הוא לוי ...

לוחהכפל

New member
גם "הכהן" וגם "הלוי" .....

ואצל אשכנזים אתה יכול להיות כהן ולוי מבלי שזה יצויין בשם המשפחה שלך - אז מה עושים ידידי?

לוחהכפל

New member
השר דוד-לוי =גם שר החוץ ....

לאורך קריירה ציבורית - היה שר השיכון לדורותיו" סגן ראש הממשלה ושר החוץ..... = ממש סתם דוגמא ... - כמה מהחלטותיו היו בעצם החלטות-משודרות מגורם-זר ? כנ"ל השופט אדמונד לוי וכנל שופט בית המשפט העליון לוין - נא לבדוק בגוגל = אנא התייחסו לענין בדחיפות - זה מזכיר לי כותרת של ספר ילדים "פרש בלי ראש" .

לוחהכפל

New member
"התעשיה האוירית ומשרד השיכון".....

שני האחים לוי - האחד היה יו"ר עובדי התעשיה האוירית = מקסים לוי ז"ל והשני עמד בראש משרד השיכון הרבה שנים ....אם מידע חדש על "הפעלת לוויים וכהנים" כבר עשרות שנים ..... - מעניין לדעת יותר על האינטראקציה בין "התעשיה האוירית" לבין "משרד השיכון" כולל הנושא של "הבנקים למשכנתאות". מישהו מכיר עבודת דוקטורט כזאת של סטודנטים ?

סליחה על השאלה, אבל...

על מה אתה מדבר?

לוחהכפל

New member
"ניסויי תקשורת" - "מחקרי תקשורת".....

ישנו הסיפור הישן על מערכת השיניים של היטלר שנעשתה על מנת לחבר אותו ל"שידורי השטן" שמישהו שיגר היישר לתת המודע שלו .... (( אנחנו לא יודעים כמובן מי היה אותו הגורם ששלט בתת-מודע של היטלר .... שבמקצועו היה צייר או אדריכל - כנראה מוחות של אמנים פועלים קצת אחרת - אפשר לבדוק ב"בצלאל" )). - אבל אנחנו היום בעידן התקשורת אלחוטית ומסתבר שלוויינים עושים את אותה העבודה בלי טיפול שיניים - ואצל כהנים ולוויים וכ"ץ ולוין = הם מקבלים את המסר מלוויין ובטוחים שזה מהראש שלהם . רק הוספתי את ניגוד הענינים בין שני האחים לוי (( מקסים ז"ל נפטר )) = כלומר - ניגוד הענינים האפשרי - מדובר במחשבה שלי שאין לה כל ביסוס - לגבי הקשר בין "משרד השיכון" והתעשיה האוירית - כולל הבנקאות למשכנתאות . מוכנה לענות על שאלות ספציפיות למרות שהמטריה פשוטה - מדובר בתיאטרון בובות שמפעילות חברות התקשורת

לוחהכפל

New member
ראה "פרופ גדעון דורון"....

אני בטוחה שפרופ גדעון דורון מסביר את זה במקצועיותו שלו - לי יש רק b a במדע המדינה

למעלה