הפעם הראשונה...

omk62

New member
הפעם הראשונה...

כן, אני יודעת. כשהתלבטתי איך להתחיל מחדש, לא המלצתם לי על מפגשים יזומים, "ערבי פו"פ". לפני שבוע התקשרה אלי מכרה שיזמה מסיבת אחה"צ של פו"פ והזמינה אותי. או.קיי. ממילא היה זו מהימים של בלי-ילדים, אז למה לא? המפגש התחיל נחמד. למרות "אחור דיפלומטי" הגעתי בין החמישייה הפותחת. 3 גברים ו-2 נשים. התפתחה שיחה בכיף, והשתלבתי לא רע בכלל. לאט לאט התמלא המקום בעוד ועוד נשים וגברים. בעיקר גברים. אח"כ התחילו גם רקודים. הקבוצה הראשונה התחילה להתערבב עם כולם, ומסתבר שהיה שם גוש לא קטן שהכירו מרקע אחר. כאן כבר התחלתי לאבד את התחושה הנעימה. השיחות נסבו רק על ענייני ה"חוג הסגור". את הסבלנות האמיתית אבדתי כשכמה גברים פנו לאחראית והתלוננו שהיא הבטיחה להם שיהיו "הרבה פרגיות", ובעצם הרוב גברים. "פרגיות" = בנות 26-29 שאחרו... ודרך אגב, מרבית הגברים היו בגילאי 45-55. נו, אז אני כבר לא "פרגית", ובכלל אני צמחונית.... אז פרשתי בין הראשונים. טוב, צדקתם, אמנם זה היה המפגש הראשון בו השתתפתי, אבל התחושה בשלב מסויים בהחלט הפכה להיות כמו של שוק... אז, פסח שמח !

נו ולמה בדיוק את חושבת שלא המלצנו

לך
אני זוכרת את הפעם הראשונה שחברותי לקחו אותי למסיבת פנויים פנויות ,היום אני צוחקת אבל אז מה שקרה לי הוא שקיבלתי הלם תרבות. הגענו למועדון כשהגיל הממוצע של הגברים היה משהו כמו 45-6 ואני "פרגית" בת 33 ,ילדה טובה ותמימה שיצאה לחיים אחרי 15 שנות נשואים. הרגשתי בדיוק כמו סחורה ובכלל אחר כך הבנתי שהייתי סחורה חמה
,פנים חדשות וצעירות בשוק הבשרים.איך מדדו אותי במבטים,הדבר היחיד שבא לי הוא להבלע מתחת לפני האדמה.בשלב מסויים כשכבר לא יכולתי לשאת את המצב,לאחר שכל מני "גברברים" בגילו של אבא שלי ומראה של סבא שלי נדבקו לי לעורק הראשי ,פצחתי לי בריקוד סלואו צמוד עם חברתי והצהרתי שאני בכלל לסבית ונקלעתי לשם בטעות
היו ימים בהם הבדידות הכריעה אותי ומדי פעם יצאתי עם חברות למסיבות כאלו ואז הבנתי שלא משנה לאן הלכת ואיפה,הפנים לרב אותם פנים (גם כשהלכתי בהפרש של שנה,שנתיים)והשוק הוא אותו שוק של מחפשי סטוצים
הפעם האחרונה שביקרתי במסיבת פ"ופ היתה לפני 4 שנים בערך ולא אשכח את החוויה... חברתי ואני החלטנו שגם לנו מותר ושיחקנו את משחקם של המצ´ואים ,שמנו ידיים מאחורי הגב והתחלנו להסתובב במסיבה בחזה מתוח עם הבעה נונשלאנטית ולמדוד במבטינו את ה"סחורה" מכף רגל ועד ראש,עם התמקדות באזור האסטרטגי
.אין ספק שזו היתה עבורי מסיבת סיום משעשעת ביותר

אז?

כאילו, אז מה נותר? אינטרנט עם בליינד דייטים? שחברים יכירו לנו? - וזה בדרך כלל נפל... להפגש ברחוב? לפגוש גברים נשואים שמתחזים לפנויים? כאילו - מה?

כל אחד והעדפותיו הוא

בעיני בליינדיט ואינטרנט יותר עדיף
אני אישית לא מוכנה להרגיש כמו סחורה ובשביל זיון לא צריך לצאת למסיבה אפשר גם למצוא ברחוב אם כל כך רוצים (וסליחה שאני כל כך בוטה,אבל יש לי את זה לפעמים
)

*יערית

New member
כ"כ מסכימה איתך

אני אומנם בת 30+ אבל אף פעם לא אהבתי מסיבות שכאלה(את האמת שלא זקוקה למסיבות האלו) יש מסיבות טובות יותר בעיר
להכיר בחורים באמת לאור העובדה שיש הרבה מתחזים צריך חוש... צריך להיות סובלנית ולא נחפזת... וכמובן לא לשכוח להיות את עצמך ולא אחרת...כי את הפרצוף האמיתי מגלים מתיי שהוא! עיניין של בחור טוב ורציני וחבר אמיתי זה מזל!!! וברוך השם התמזל מזלי! את האמת שתמיד הכרתי אנשים טובים..אך הם לא עשו לי את זה מספיק לא הצליחו להכיר אותי...אז כמו שאומרים חבל לבזבז זמן. ואת התקופה הזו אני זוכרת עוד לפני נשואיי,כי לאחר נשואיי זכיתי מייד לחברות נפלאה שארכה כשנתיים והיום אני נמצאת בחברות שהלוואי ותהייה לנצח... והוא רק בן 44.... הגיל זה לא העיניין..הנפש שלו אדירה!!!!! בהצלחה לכולן,אני חושבת וזו דעתי שנשים לחוצות מידיי למצוא גבר מכל מיניי סיבות שברורות לי ולא אפרטם,צריך סבלנות ...ורצון לאהוב את עצמך בכדי שיאהבו אותך. יערית- תהנו קצת...

אורלי41

New member
אני שומעת את עצמי מתוך דבריך../images/Emo24.gif

התחושה הנוראית הזו... לבדוק כל אחד בציציותיו על ההתחזות שלו הרי זה כל כך לא הגיוני. איפה אותם איכותיים אמינים שהיו פעם? שכל מה שהם מבקשים בדיוק כפי שאנחנו מבקשות.... מעט רומנטיקה ומעט חום ואהבה טהורה ופנויה מפוזות ומצבים מורכבים כמו נשואים
למה הכל צריך להיות כל כך מסובך.... נשמע כאילו עדיין לא נוצרה זו המיועדת לגבר שנות האלפיים. היא צריכה להיות....
וגם
וגם
וגם
בקיצור שילוב של כמה נשים יחדיו..... מאחר שקשה למצוא אחת כזו... מה עושים? מקבלים מכמה נשים את מה שחולמים שיהיה באותה אחת והנה יש פתרון. אחת ל... ושניה ל.... ושלישית ל.... והכי חשוב לשמור על החופש ועל הפינה הפרטית מבלי שאף אחת תצליח לפצח את האגוז הקשה.... ותגידו שאני טועה?! שיהיה לכולנו חג שמח מלא אור ואהבה ושנדע רק טוב
וכל טובבבבבבבבבב

*יערית

New member
אל תכעסו עלייי

אך אני חושבת שנשים מקטרות יתר על המידה!!!!!! למה היא אפשר להיות כמה נשים בגוף אישה אחת? כי קשה? כי הן מפונקות? כי הן רוצות שקודם יעשו עבורן ואחר כך הוא יבוא על גמולו? אני חושבת שבגלל הרבה בעיות שכאלו נשים מוצאות את עצמן לבד... אם מצאתן גבר בפוטנציאל..תנו מעצמכן.....תשקיעו בכל פרט ופרט, כי להישג הזה יש תגמול...כל החום שחיפשתן,כל תשומת הלב שרציתן, כל האהבה,וכמו שתמיד אני אומרת: אני יודעת מה אני שווה...ולכן תמיד ידעתי שהגבר שלי לא יחפש אחרת! אני קצת מכל דבר....ואני רק אחת.. אין פינוקים,אין דרישות,אין לחץ, רוצה להתפנק.... רוצה חום... רוצה אהבה.... ומי ששאלה איפה אותם גברים איכותיים של פעם? אמנם אני יוצאת אם אדם שנולד כמה וכמה דורות לפניי, אבל זה עיניין של בגרות,עיניין של בשלות, והרבה הרבה גברים מחפשים חברה..אבל לא חברה רק לשם השם, חברה במלוא המשמעות,וכאן נשים מסויימות מפספסות!!!!!! ושרק נדע אהבה.... חג שמח לכולכן. יערית.

למה לכעוס?

כל מילה בסלע
(מצד שני , אבל גם למה להכליל (שוב?) (יש נשים שמקטרות ויש גם גברים שמקטרים.) לקחת ולתת. להשקיע. ולקבל. גם באהבה הכי גדולה אין לקחת כלום כמובן מאליו. רוצה להפנות אתכם לקישור שאלי דיבר מאוד. אהבה

פעם ראשונה-ורוצה עוד? כזו,לא הפעם

נתחיל מהסוף - לרק אביגיל- למה לרצות במשהו שמתחיל כשנראה טוב, וממשיך כקוץ -במקום גס. רוצה עוד? קחי הטלפון מ omk ותזמני לעצמך הזמנה. ולזו של"פעם ראשונה". רצית ללכת. את חברתך לא שאלת. בחרת לבוא ל"הפתעה". זה מה שיצא. הופתעת. אישית, אני לא מופתע- ולא רוצה ב"מסיבה ללא סיבה" כזו. נוח להאשים אחרים. קצת יותר קשה, למצוא בנו את התקלה(איני חושב שאשם יש בך אלא טעות של שיקול, וחוסר נתונים). אחר כך קשה מאוד- למצוא את הדרך שלא לחזור על "שטויות". והכי קשה- למצוא את הגבר שרוצים. איני מציג עצמי לבחירה כאן, לא זה המקום , לא הדרך. אך מקבל את דעתך שלא טוב שגבר מחפש אישה אחת"בשביל..." ואישה נוספת "בשביל רק..." ואישה נוספת "בשביל מרק" ולרזרבה עוד אישה "כדג רקק". אך מכיר גם זוגות , שהבעל הוא ה"אח" ה"מאהב" +"המשרת" ו"השותף", ו"החצי לב השני". כנ"ל נשים. אז לא תעשי ה"שטות הזו" שגברים יתאכזבו ממך - רק "בגלל שאינך פרגית בת 25-29". גם הם באו ל"מסיבה" בטעות. אך כנראה, הוטעו. אם לא יצא- כדאי להיות במקומות אחרים בהם "לא חשוב הגיל- אלא התרגיל" ולא משנה מה הכוח, אלא היכן נמצא המוח. אם קופסת המוח על כתפיך טובה- את נראית נהדר(לדעתי) ואם המוח (סליחה על הביטוי) בשיפולי הבטן - את נראית מפחידה(אוכלת גברים!). מוטב לחיות בטיפשות אומרים , וזה נכון, לפעמים. אך בלי תבונה - קשה להסתדר בחיים.

היי בנות מה הלחץ?

אני גרוש בן 33 ומה לעשות אני באמת נראה טוב. ומה אתן חשובות שאני יוצא עם בנות 33 ? למה לי ??? אז כן החברה שלי היום בת 23. אני באמת לא מבין את הבעיה של בת 33 לצאת עם גבר בן 45? מה 12 שנה הפרש זה לא במקום? מה הסנוביזם הזה? מאחל לכולם למצוא את מה שאתן מחפשות אבל הלווווו תתעוררו. מי שבגיל 33 וגרוש יחפש את גיל ה 23-26 מה יש לי לחפש גיל מתקדם יותר. יש לי זנב משלי אני באמת לא רוצה לקחת זנב של מישהו אחר עלי. מה לא ברור בזה. זה ממש לא מתוך כוונה לדכא אבל זאת המציאות. קבלו אותה. באמת רק טוב לכולכן. סגול.

בטי בם

New member
סגול איך אני מאחלת לך

שיקרה לך מה שמגיע לך... אצלי בשכונה יש גבר שהרבה שנים היה אלמן עם שני ילדים, אבל כמובן, היה לו זנב משלו, כך שהוא יצא עם צעירות ונאות. יום אחד ילדיו בגרו מעט והחליטו שזה בסדר לאפשר לאבא גם יחסים והאדון התחתן לו עם מישהי צעירה בהרבה, נאה בהרבה. נולדה ילדה והאיש היה מאושר..... בכל מקרה כשהילדה הגיע לגיל ארבע הגברת פשוט מצאה לה איש צעיר יותר, שווה יותר וכנראה בכושר גופני טוב יותר הא!!! לקחה את הילדה ועברה למקום אחר... בכל מקרה, אני באופן אישי בת 33 ונוטה לצאת דווקא עם בני 30, יש לך בעיה עם זה?! מה לעשות, אני נראית בת 25 ומתנהגת כמו בת 28, לא רוצה גבר שמבוגר ממני, ואת המחזר בן ה- 26 שהסתובב סביבי אחרי הפרידה העפתי רק כי הוא באמת לא היה בוגר מספיק. באותה מידה גם לא אלך עם מישהו שרואה בי סחורה צעירה וטריה, בעוד שלו עצמו מותר להביא זנבות ותיקים.

היי, בנים, מה הלחץ?

למה אני צריכה לצאת עם זקן? בגיל 38, אני בהחלט מעדיפה בני 33... אפילו גברים צעירים יותר, אבל לא להגזים. אין סיכוי שבעולם שגבר בן 47 או יותר יתקרב אלי, מה קרה? השתגעתי? זה שאתם חושבים שאתם יכולים לצאת עם צעירות - זבשכ"ם גם אנחנו חושבות שאנחנו יכולות לצאת עם צעירים.. בלי להגזים, כמו שאתה עושה, כי באמת, 12 שנה זה לצאת עם תינוק.. אז גבר מבוגר, מעל 45, שחושב שהוא יכול, אז אולי, אבל לא איתי. כל אחד והעדפותיו הוא. ותפסיק להתנשא.

*יערית

New member
אתן רואות.....

אתן ישר יוצאות למגננה.. מה קרה? מה הוא פגע במקום הרגיש של מישהי שהייתן צריכות "להכניס "לו תגובה שכזו? כל אחד יחייה את חייו כראות עיניו, אני שנישאתי לגבר שגדול ממני ב-3 שנים,שיצאתי עם בחור בן גילי(30) שמצאתי את עצמי מחוזרת ע"י צעירים ממני בהרבה,יוצאת באושר ובאושר עם גבר...סליחה...ה-גבר...והוא בן 43+אוטוטו בן 44,יש לנו אותו תאריך לידה עיברי
אתם חושבים שהוא זקן? אתם חושבים שהוא פחות גבר מבחור בן גילי או צעיר ממנו? טעות אם יש גבר שנגע בי במקומות שכל אישה רוצה שיגעו בה ..זה הוא אם יש גבר שחדר לכל הרבדים הכי עמוקים שבי וממלא את החסרים...זה הוא! אם יש גבר שעושה אותי המאושרת מכל אישה בעולם...זה הוא! אם יש גבר שאיתו הייתי רוצה להזדקן...זה הוא!!!! ויש ביננו רק 13 שנה הבדל.... בן הרגליים יש לכולם בממוצע אותו הדבר... אך מה שיש בלב אין לכל אחד..ולו יש הרבה הרבה זהב אני מאחלת לכל אישה גבר שכמותו.... והוא רק בן 43..... אז תפסיקו אם ההתלעמויות ו"ההחזרות" מילים ... מי שמתאים לה לצאת עם צעירים שתצא... מי שמתאים לו צעירות שייצא... בחייכם...הגיל??????? איפה הנפש?איפה העיניין המשותף?איפה החברות? ואתם מתפלאים איפה הבחורים והבחורות הטובות? מקוטלגות/ים עפ"י גיל..... איפה הבגרות? עכשיו אתן יכולות לכעוס עליי..כי אני חוזרת להודעה שלא מזמן כתבתי כאן,יותר מידיי תלונות,יותר מידיי שטחיות,יותר מידיי מסיכות ...חיצוניות..איזה גיל..... יערית.

ממתינה

New member
עם הגיל בא הניסיון

וגם אנו הבנות משתבחות עם הגיל המבינים יודעים שאני צודקת

למעלה