הפרופיל של 'מתנגדי נתניהו' .

אור גינאל

Well-known member
1614591049929.png
19 מנדטים של יש עתיד מורכבים מכ-700 אלף עובדי ציבור מהצד השמאלי של המפה הפוליטית.
13 מנדטים של תקווה חדשה הם אותם מנדטים של גנץ לשעבר 'כחול לבן' שמורכבים מ-400 אלף אנשי צבא, וקצינים לשעבר מהצד הימני של המפה הפוליטית.

הסיבה שיש לחץ כלכך גדול על גנץ לפרוש היא שבחירתו לא נועדה להעביר את השלטון לנתניהו וכך הסיפור חוזר עם סער, והקולות שיקח גנץ שייכים למעשה לסער.

המכנה המשותף לשתי המפלגות הגדולות הוא שבשתיהן יש עובדי ציבור, אקדמאים, משכילים, מיומנים בהפעלת מערכות גדולות, הנשלטות על ידי בעלי ההון המחזיקים בחברות הגדולות במשק. כשלעצמם כמספר הם מהווים את העשירון העליון, כמה מאות משפחות שלא יכולות להרכיב אפילו מפלגה אחת. וגם הם לא מעוניינים בשלטון הם מעוניינים בכסף הגדול.

ביחד- 'יש עתיד' ו'תקווה חדשה' מהווים 32 מנדטים . יותר ממה שהליכוד מקבל בהליכה .

כדי להבין את הפרופיל של 'מתנגדי נתניהו' צריך להעמיד מולם את החלופה .
28 מנדטים של מצביעי הליכוד הם ברובם בעלי צווארון כחול מהפריפריה הכלכלית עם השכלה שלא מאפשרת להם להשתלב במגזר הציבורי.

אז מה שיש לנו פה מספר מול מספר - 28 מול 32.
כלומר עובדי הציבור נגד הפועלים.
למעשה אין כאן מאבק פוליטי על רעיונות יש כאן את החשש של בעלי ההון מהמדיניות הכלכלית של נתניהו .

בסין, הממשלה שימנה במשכורות נדיבות עובדי הציבור והצליחו בסוף להקים את המפלגה הקומוניסטית
- זה לא אומר שבישראל יש היתכנות למפלגה קומוניסטית, אבל כך זה נראה-
עובדי ציבור שמתארגנים לקחת את השלטון זה בדיוק מפלגה קומוניסטית.
תפיסה קומוניסטית אינה מנטליות ישראלית.
בסיכומו של דבר, מתנגדי נתניהו התארגנו יפה, יפה, כדי לקחת את השלטון,
אבל את הדייסה שהם בישלו כולם בסוף יצטרכו לאכול.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

הפרופיל של 'מתנגדי נתניהו' .​

לא קראתי הכל אבל הפרופיל של מתנגדי נתניהו נהיה קל להחריד לאבחון. ההתנגדות פשוט הפכה (מזמן) לבעיה נפשית אמיתית. היעדר מסוגלות להכיר באמת, צביעת כל העולם בצבעי ההתנגדות לביבי, ועוד. הלכה למעשה (וזה ממש לא נכתב בציניות), מדובר לרוב באמת באנשים מסכנים שזקוקים לעזרה נפשית, שכל החייהם, האישיים והציבוריים, מושפעים מהתנגדותם הנ"ל.

palmony1951

Well-known member

לא קראתי הכל אבל הפרופיל של מתנגדי נתניהו נהיה קל להחריד לאבחון. ההתנגדות פשוט הפכה (מזמן) לבעיה נפשית אמיתית. היעדר מסוגלות להכיר באמת, צביעת כל העולם בצבעי ההתנגדות לביבי, ועוד. הלכה למעשה (וזה ממש לא נכתב בציניות), מדובר לרוב באמת באנשים מסכנים שזקוקים לעזרה נפשית, שכל החייהם, האישיים והציבוריים, מושפעים מהתנגדותם הנ"ל.
מסכים אתך שתומכי ביבי בריאים נפשית-כי הם מצביעים מהבטן-בגלל שאין להם מוח מפותח.
לדעתי, רוב העם לא ימני-פשוט הפרזיטים ממליכים את ביבי תמורת אתנן

Harrington

Well-known member
מנהל
מסכים אתך שתומכי ביבי בריאים נפשית-כי הם מצביעים מהבטן-בגלל שאין להם מוח מפותח.
שמח שאתה מסכים איתי כהגדרתך, אבל קצת מוזר (ולטעמי בלתי אפשרי) להסכים איתי במשהו שמעולם לא אמרתי או כתבתי.
לדעתי, רוב העם לא ימני-פשוט הפרזיטים ממליכים את ביבי תמורת אתנן
זה שרוב העם ימני בעיני זאת עובדה מוגמרת. זה גם לא ממש חידוש גדול. אמנם היום ימין ושמאל אלו הגדרות פחות ברורות מכפי שהיו בעבר. אבל אם בכל זאת תחזור להגדרות השבלונאיות האלה, הרי שרוב העם במפורש נמצא בימין. זה נכון גם לגבי חלקים שלמים שמגדירים עצמם (ומצביעים) שמאל.

palmony1951

Well-known member
שמח שאתה מסכים איתי כהגדרתך, אבל קצת מוזר (ולטעמי בלתי אפשרי) להסכים איתי במשהו שמעולם לא אמרתי
אתה טענת שהשמאל לא בריא נפשית-לכן אני אומר שרק מי שיש לו מוח, יכול להיחשב עם בעיה נפשית-אבל מי שהמוח שלו תקוע בתחת-על זה נאמר 'אין שכל אין דאגות'
זה שרוב העם ימני בעיני זאת עובדה מוגמרת. זה גם לא ממש חידוש גדול. אמנם היום ימין ושמאל אלו הגדרות פחות ברורות מכפי שהיו בעבר. אבל אם בכל זאת תחזור להגדרות השבלונאיות האלה, הרי שרוב העם במפורש נמצא בימין. זה נכון גם לגבי חלקים שלמים שמגדירים עצמם (ומצביעים) שמאל.
אם ביבי אומר שסער הוא שמאל-מי אני שאשבור לו את המילה.
או אם הוא אומר, שאם הוא לא יקים ממשלה-תהיה ממשלת שמאל-כנ"ל

1ספי11

Well-known member

מזל שיש כאן את כת הר"בים ששומרים על בריאות נפשית וחוסן מנטלי.

אור גינאל

Well-known member
מזל שיש כאן את כת הר"בים ששומרים על בריאות נפשית וחוסן מנטלי.
אני באמת לא יודע איך הגעתם למסקנה שבמילה 'פרופיל' אני מתכוון לפרופיל נפשי.
profile - לפי מילון merriam-webster משמעותו *מיתאר* *ייצוג*
גם אם תפרק את המילה pro -קדם קובץ\אוסף-file
כבר אי אפשר לכתוב כלום בלי שמישהו יעשה ממנו פוליטיזציה.

אור גינאל

Well-known member
תגיד,
בדקת את הפרופיל של תומכי נתניהו?
:ROFLMAO:
28 מנדטים של מצביעי הליכוד הם ברובם בעלי צווארון כחול מהפריפריה הכלכלית עם השכלה שלא מאפשרת להם להשתלב במגזר הציבורי.

כלומר עובדי הציבור נגד הפועלים.

dory30

Well-known member
תגיד,
בדקת את הפרופיל של תומכי נתניהו?
:ROFLMAO:
אנשים שחייבים לאשפז בכפיה, בעיקר בשל השטויות שהם מקלידים פה. קשה להאמין איך הם עושים ממנו קדוש מעונה. הוא לא קדוש והוא מענה. את כל העם, יותר מפרעה והמן הרשע ביחד.

סתוונית333

Well-known member
אנשים שחייבים לאשפז בכפיה, בעיקר בשל השטויות שהם מקלידים פה. קשה להאמין איך הם עושים ממנו קדוש מעונה. הוא לא קדוש והוא מענה. את כל העם, יותר מפרעה והמן הרשע ביחד.
האמת,
עדיף גינאל
על הזנב המפורעש
מבין השטויות של שניהם אני מעדיפה את אלה של גינאל.

dory30

Well-known member
עדיף גינאל
על הזנב המפורעש
מבין השטויות של שניהם אני מעדיפה את אלה של גינאל.
עדיף שיח נקי מאנשים שכאלה, מכל קצוות הקשת הפוליטית. אני מדבר בצורה מתלהמת, רק כי אני יודע שזו השפה שלהם. עם אנשים נורמליים, במציאות, אני לא מדבר ככה- כולל אנשים שדעתם שונה משלי בתכלית.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יותר מפרעה והמן ביחד , הא ? :)

ילדים קטנים.....כרגיל.

למעלה