הפריסה היומית

orli997

New member
הפריסה היומית../images/Emo24.gif

אורי בר יום 16 מאי‏ בשעה 00:17‏ היום יום ראשון-או יום א, השבוע מאפיינים כמה דברים, בהמשך יש לנו חג שבועות נגמרת ספירת העומר, ומתן תורה , מתן תורה , נתנו לנו תורה זה לא אומר שקבלנו, צריך להיות הרבה קבלה אלי וגם לאחר באשר הוא, הכול לבן רך ואוהב, זה המצב שאמור להיות, האנרגיה שהייתה בשבת מחולקת לשניים אחת להמשך השבוע,ואחרת שתתחבר יותר מאוחר בערב חג היא לכול השנה. ה-ר, רגישות נשית ,גם לגברים יש פה עבודה אצלם, הם לא פתורים, ה-א ,איסוף אינפורמציה הפעם היא מקבלת אינפומציה רוחנית לישום בחיי היום יום,אם הרבה רגישות שבאה מה-ר, ה-ש, עוזרת להאיר את המקומות החשוכים אבל אם הרבה רוך, לא לפחד פשוט להיות ולפרק, ה-ו, היא כול מרכזי הרגש בגוף הויברציה שלה עדינה הרבה פעמים מתעלמים ממנה כי אין שם אגרסיה, הקול השקט אני קורא לה. ה-ן, באה בסוף אחרי כול התהליך הזה, תומכת בגדול ומראה את הדרך הנכונה, גם לשבוע ולהמשך השנה. התאריך היום 16-5-2010 המיספרים כאילו עובדים הפוך אבל לא, ה-1 זה אני ומה אני מקבל ונותן השבוע האחד מתחבר לאמונה, שהיא אחת כולל הנתונים מלמעלה הם עובדים מקביל, ה-6 , מדבר על הפחד זה טוב כי הזדמנות לראות את הפחד מתוך רגישות יש לא פחות עוצמה וניתן יותר בקלות להפכו,וה-6, הופך ל-9, מה שאומר סוף תהליך, מכאן יותר קל להתחבר לאמונה ,לנכון לי,לשקט. ה-5 אנרגית שינוי עוזרת לכול התהליך ליצור שינוי נכון רך ואמיתי יותר, ה-2 החברה הרצון המושתף בשינוי יתן יותר עוצמה למקום נכון יותר, גם אם בא חבר ןמרגיז אל תאשימו אלא תסתכלו מה הוא אומר מעבר לאמוציה, ה-0, היא מיקוד אז במה אני מתמקד לשם זה ילך, ה-1 הוא לעצמי אחרי החברה עובר ישיר אלי כוונה הכונה עבודה נכונה משליכה עלי באופן ישיר .ה-0 , הוא מיקוד אז במה אני מתמקד יש תוספת כי -0- אחד רוחני ואחד פיזי, הרוחני הוא דוקא אחרי ה-1 זה אומר אלי, אם מיקוד אז שלילי פוגעני במיוחד,וחיובי נותן לי זרימה יותר נכונה. תודה לכם על הקריאה. שיהיה שבוע טוב ומבורך לכולנו. תודה אורי

למעלה