הפרקים האהובים

pijamot2

New member
הפרקים האהובים

החלטתי לעשות עוד שאלה כדי לעורר את הפורום- מכל עונה תבחרו את הפרק האהוב עליכם ותפרטו עליו, ואם תרצו תדרגו גם את הפרקים האהובים (האם הפרק האהוב בעונה 3 יותר טוב מהפרק האהוב בעונה 5?)

pijamot2

New member
מגיב

עונה 1- שיבוט משובש או שיבוש משובט: פרק שדי מסכם את הפיג'מות, עם כל הטירוף שלו. העלילה רק הולכת ומשתפרת, וגם אלונה עם החכמה הפמיניסטית שלה. עונה 2- הנסיכה, הפורץ והבכיין: ההופעה הראשונה של נתן הפנטסטי, כולם משחקים טוב בפרק הזה. עונה 3- פרק מצויר: פרק כל-כך גדול שעשו עליו מחווה בעונה השביעית. הפרק הזה הוא גם הפרק המצויר היחיד בסדרה, וזה שילוב די נחמד בין כל האנימציות המוגזמות של החלפת ראשים ומרדפים חסרי היגיון ובין ההומור של הפיג'מות. עונה 4- עכבר: פרק מתוחכם וקלסי, כל שנייה בפרק הזה הצחיקה אותי- נתן וימית עם הדמויות העגולות, גרי עם הריגת החיות של רוני, אילן עם "אתה זוכר שהוא קפץ עליו ו..אה!" ועוד כמה שאני לא זוכר עונה 5- המבול: העונה הזאת לא כזאת מרשימה, אבל פרק נחמד בסך הכול. אילן עם אווירת אדגר אלן פו (איפה?), ההפסקת חשמל והתמונות של אלונה וימית עונה 6- תעשה לי טובה: עוד פרק קלאסי שמסכם את הפיג'מות, כולם מסתבכים ומכמה טובות תמימות יש משקל דיגיטלי מקולקל ומדינה חדשה של עודד. עונה 7- אושן: הפרק הזה כל-כך מוביל על עונות 6 ו-7, זה גם אחד הפרקים הטובים בפיג'מות. נתן משחק פה נפלא וכולם משתפרים לאורך הפרק. ומיקום הפרקים האהובים: מקום 1- עכבר מקום 2- אושן מקום 3- תעשה לי טובה מקום 4- שיבוט משובש או שיבוש משובט מקום 5- פרק מצויר מקום 6- המבול מקום 7- הנסיכה, הפורץ והבכיין

עונה ../images/Emo13.gif

עונה 1: מה עודד אמר- לא מאיזושהי סיבה מיוחדת, אלא מהסיבה הפשוטה שזה פשוט פרק קורע מצחוק. באמת, כמות הבדיחות בו היא בממוצע של בדיחה לחצי דקה, וכולן עובדות. הישג מדהים. עונה 2: קחי אותי אלונה- הייתה לי התלבטות גדולה אם לשים את הפרק הזה או לא. מבחינה עלילתית הוא די משעמם, אבל יש בו כל כך הרבה דברים מצחיקים והוא כל כך מסמל מבחינתי את השלישייה, שהייתי חייב להכניס אותו. עונה 3: לגור איתו- כי אני חייב להכניס "פרק גרי" אחד לפחות, וזה אחד מפרקי הגרי הטובים ביותר אי פעם. כל הגג של הפרה הסכיזופרנית ("אבא אכל פרה עם פיצול אישיות"
), אחר כך הגג של המחלות שהוא חושב שהוא חולה בהן, ואחר כך הגג עם הדמויות השונות שהוא הופך אליהן ("גרי נו ריספקט יו נו מור!"
), פשוט גדול. גם השאר חמודים בפרק הזה. עונה 4: שם קוד מוסטש- וואו, כמה שזה היה קשה! באמת שהבחירה בפרק הזה היא על גבול האקראית. זה כל הזמן מתחלף בין מ.ס. מנדלבאום, המבורגרייה קטנה בטירוף, חנוכת בית, שיר מקורי וזה. בכל אופן, יש בפרק הזה סוג של ציון דרך מבחינתי, זאת הפעם הראשונה שראיתי פרק של העונה הרביעית ונקרעתי מצחוק. בעקבות הפרק חזרתי לראות את כל העונה שוב, הפעם מנקודת מבט שונה ועם האחים, והבנתי עד כמה היא אדירה. "היא סוכנת מוסד?!" קלאסה. עונה 5: המבול- גם זה היה מאוד קשה, כי עד לא מזמן הפרק האהוב עליי בכל העונות היה "אפס אפס אפס". אבל בעקבות צפייה חוזרת בשניהם, הגעתי למסקנה שהמבול לוקח. זה פרק הזוי לחלוטין, אחד הכי הזויים בתולדות הסדרה, אנד איי לייק איט. בדיחה ה"אדגר אלן פו" כבר פחות מצחיקה, אבל בפעם הראשונה הייתי על הרצפה ממנה. רק הפיג'מות יעזו לעשות בדיחה כזאת. אילן מתחרפן לחלוטין, מכל סצנה עם עודד אתה נקרע מצחוק רק על כמה היא הזויה, ויש הרבה מאוד בדיחות משעשעות. גם השיר בסוף קלאסי. עונה 6: וולמן- זה לא פרק ע-נ-ק, אבל לצערי הרב אף פרק בעונה הזאת הוא לא ענק. בפרק הזה ספציפית ניכר שהייתה הרבה השקעה, ממוצע הבדיחות היה גבוה, וולמן היה יופי של דמות (יובל סגל גאון. נקודה.), לוח השנה הצחיק אותי, והיו הרבה מאוד בדיחות מתוחכמות ששברו את הקיר הרביעי בטעם ("הומור פוליטי, אה? הסדרה הזאת ממש מאתגרת את הצופים שלה", "הם אפילו לא סגרו את העלילה שלי, סתם אמרו יאללה"). עונה 7- אושן: פרק היסטרי וגדול מכל הבחינות, שמסמל את המעלה של העונות החדשות. השיא של יובל סגל מבחינת כתיבה ומשחק, בדיחות מהטובות בכל העונות ("כן! אני בגוגל! גוגל.. זה גוג... אני לא כל כך בטוח מה אני אמור לעשות בפנטזיה הזאת"), טוויסט מעניין, והתפתחות עלילתית גאונית. אין, ולא תראה באף סדרה אחרת, כזה פרק. לדירוג- דירוג "כל העונות" שלי הוא שונה מאוד, אבל אם לדרג לפי פרק מכל עונה: 1. המבול 2. שם קוד מוסטש 3. אושן 4. מה עודד אמר 5. לגור איתו 6. קחי אותי אלונה 7. וולמן

כולם היו בניי, את רובם אהבתי, אבל

אבחר מהעונה הראשונה את - פסיכולוגיה הפוכה. הרומן של אילן די מצחיק בפרק הזה. עונה שנייה - הטברנה של גרי. המדריך לזמר ים תיכוני אולי יעזור לכמה זמרים פה והקטע של עודד כרקדנית בטן קורע אותי. עונה שלישית - פרק מצויר. עונה רביעית - מ"ס מנדלבאום. מעבר לזה שהפרק הוא סאטירה נפלאה שלועגת לארקדי גאידמק שהיה אז מעין הברון רוטשילד, זו בשבילי מחווה לקלים קמנקו שהלך לעולמו השנה. שיחק את האוליגרך שרוצה לקנות את הקבוצה ושיחק ב-"המובילים" בתפקיד ולרי. עונה 5 - דיסאוריינטציה. עודד בהיריון? מה לא קרה בסדרה הזו? עונה 6 - ג'ורה. פרק קאלט שצוחק על כל העדות דרך ג'ורה ובוצ'ק, ילדה עליזה והקוף ה... חמוד שלה. עונה 7 - פלאש. בגלל יניב פולישוק!!

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo13.gif

עונה ראשונה - אילן הכוכב ב' פרק שבצפייה ראשונה לא אהבתי.. צפייה שניה היה נראה נחמד.. וככל שהתבגרתי וראיתי עוד כמה פעמים את הפרק התאהבתי בו לחלוטין
אחד הפרקים המצחיקים ביותר של הפיג'מות
יש בזה הכל מהכל! עונה שניה - זה כל פעם משתנה, אבל.... ההמבורגרי מת מצחוק! פרק עודדי לחלוטין, ועודד נמצא כאן במיטבו
עונה שלישית - אירוביזיון פשוט פרק קלאסי של הפיג'מות
פרק של 200 שידורים חוזרים, ולעולם לא נמאס! עונה רביעית - תחרות כישלונות פרק ענק
אין יותר מדי מה לפרט, זו הרי עונה שכל הפרקים שלה משובחים אחד אחד... זה פשוט הפרק שהכי הכי מצחיק אותי כל פעם מחדש
עונה חמישית - פרק 3 עונה 5 קלאסי קלאסי.... פשוט קלאסי!
אחד הפרקים הבודדים שאהבתי בעונה הזו
וזה פרק שהיה עשוי בצורה מצויינת! עונה שישית - מלכה קופרמן
אין.. אני פשוט מאוהב בפרק הזה!!!! פרק הפתיחה הכי מושלם שהפיג'מות יכלו להמציא! מהשניה הראשונה שלו ועד השניה האחרונה
עונה שביעית - חדשות טובות! הפרק היחידי בעונה שכבר הספקתי לראות אותו יותר מ4 פעמים, וזה כבר מספיק בשביל לזכות בתואר פרק העונה שלי

עונה

עונה 1- אילן הכוכב א'. הפרק הראשון שראיתי, ואני זוכר איך התגלגלתי מצחוק שעה אחר כך. כל הבדיחות עם "יש לי פגישה עם שמעון פרס!" "יש לי פגישה עם בגין!", כל הקטע לפני הפתיח שעודד רק רוצה לדעת עם רומי אבולעפיה בהמבורגרי, וממש נקרעתי כשבדש אמר שהוא צריך להגיע לגיהנום... אה, כפר סבא! עונה 2- הטברנה של גרי. בפרומואים לקראת העונה הראו את עודד כרקדנית בטן. אני גם נקרעתי מצחוק מהפרודיה על שמעון פרנס. גם אדם קורע. עונה 3- אדוני ראש העיר, רק בגלל בדיחת העגבניות מגיע לו להיכנס. עונה 4- חנוכת בית. יובל קרע אותי. שיר המחסן בכלל קרע אותי (במחסן של גרי... יש תולעים!). ההסבר על חנוכת הבית עוד יותר, והכי מצחיק היה הניסיון שלהם להשיג מוצרים באמצעות פיצוי. ורובי, אני חייב חמש דקות הפסקה. עונה 5- דיסאוריינטציה. עודד כיכב בפרק הזה. בואו נזכור את החסידה ששולחים אליה SMS וגם את ההתנהגות המוגזמת שלו בתור אישה בהריון. עונה 6- ג'ורה. לא אוהבים את זה? מה אכפת לכם, מה אתם מתערבים? ותזכרו: סטפות, שיני זהב, זיעה! עונה 7- אושן, מהסיבות שכולם הזכירו.

למעלה