הפרש ומשול - שילוב בין התוכנות

vivi ml

New member
הפרש ומשול - שילוב בין התוכנות

שלום לכולם! אני רוצה לבצע הדמיות אדריכליות ונמצאת כרגע בצומת: מצד אחד אוהבת מאוד לבנות ולמדל ב- lightwave בעיקר מאז השידרוג והוספת ה- LWCAD שמאפשר לי לבנות במהירות ובקלות אבל ....אני מתקשה בשלב הטקסטורה והתאורה . לכן התחלתי ללמוד גם את המקס בשילוב VRAY (מאחר ועדיין לא פיתחו תוסף לLW) שׂלפי הסביבה הבנתי שהממשק רינדור שלו הרבה יותר קל יעיל ומהיר רציתי לדעת האם יש תוכנות אחרות חוץ מה VRAY ? האם יש תוספים חדשים לLW שמקלים על הביצוע גמר? (הרי זה העיקר !)

Kfiram

New member
אם אתה מעוניין להשאר ב-LW

אתה מוזמן לנסות את KRAY, שהוא המקבילה הלייטוויבית ל-VRAY.

vivi ml

New member
../images/Emo90.gif

הי כפיר! אתה הייתה המורה והמדריך שלי לLW (בתקופה של המכללה לאומנויות ממוחשבות ז"ל) נדמה לי שהינו הקבוצה האחרונה (ולא חביבה) של המכללה לפני שהיא הלכה לעולמה. kray קיים כבר כמה שנים ולא ממש נותן את מה שאני צריכה :( הוא לא ממש "ידידותי" וצריך להזין בו די הרבה פרמטרים שאני לא יוצאת מהם.... וכמובן אין הרבה מדריכים ו tutorials שמהן אני יכולה ללמוד משהו אלא אם כן אני טועה - אתה מוזמן לתקן אותי!!! לכן פניתי בלי בררה לכיוון ה VRAY שהפך להיות נפוץ עם ביקורות טובות ולפי הtutorials (ואציין שיש די הרבה ) ראיתי שהוא יותר נוח וכמובן שיש לו גם קורסים בניגוד לKERAY אז עם כל האהבה שלי לLW אני אמשיך לרקוד על שתי חתונות..... נ.ב.ראיתי שיש לכם קורס "הסבה למקס +veray" יש מצב שאני ארשם לזה

vivi ml

New member
ורד ../images/Emo141.gif

מן הסתם אני לא אכתוב כאן מעבר לזה....במידה ותרצה יותר פרטים צרף את כתובת המייל שלך :)

vivi ml

New member
הי :)

האמת היא שזה כבר כמה שנים שלא נגעתי בזה, נשארתי מעודכנת אבל לא עבדתי בתחום אבל אני חוזרת (אין מה לעשות אני אוהבת את זה!!!) ואנסה לשבת על זה יותר ויותר כי כרגע אני ממש תקועה עם עניין הטקסטורות והתאורה נתקפתי בלקאוט טוטאלי ואני עוברת על החומר - עדיין יש לי את המחברות :) וחופרת באינטרנט כדי להיזכר ולהשתפר

professional CG

New member
משול

LW VS VRAY אותה איכות רנדר תוציא עם שתייהן. MAX + VRAY הרבה יותר פופולרית, אם סיבה כלשהיא קיימת ללימוד MAX למרות שאתה כבר מכיר את LW, אז זו היא הפופולריות. KRAY לא מציע משו שאין לך בLW.

Kfiram

New member
זו לא האיכות, זו המהירות

KRAY מרנדר GI במהירויות מטורפות. זה היתרון הגדול שלו.

vivi ml

New member
זו לא האיכות, זו המהירות

הוא בהחלט מהיר! אבל אני לא מגיעה לתוצאה שאני רוצה, אני משחקת עם הפרמטים בכדי לנסות להגיע לזה -ידוע שזה עניין של ניסוי ותהייה ושצריך לשבת על זה, אבל כמו שנאמר כאן VRAY יותר פפולרי לכן יש עליו יותר חומר לימוד באינטרנט וקורסים ספציפים כך שאני יכולה לקבל חיזוק ועזרה....

professional CG

New member
זה בכלל לא משנה המנוע רינדור

העיקר שאת יודעת את הלוגיקה של האור ויודעת איך ליישם אותה והמנוע של LW מהיר לפחות כמו VRAY ומדוייק כמוהו.

למעלה