הצטרפו לנוער העבודה!

רם פרדס

New member
הצטרפו לנוער העבודה!

אם מעניין אותכם לעשות ולא רק לדבר, נוער עבודה הוא הגוף הצעיר, התוסס והדינמי ביותר במפלגת העבודה המאגד בתוכו בני נוער מכל הגילאים. מטרות נוער עבודה: קידום ומימוש רעיונות ועמדות בתוך מפלגת העבודה ובקרב הציבור הרחב ובראשם השלום, השיוויון והרווחה. שילוב בני נוער במערכות הפוליטיות הקיימות, קידום בני נוער במערכת הבוגרת ובניית בסיס מנהיגות עתידי. אז היכנסו עכשיו לאתר נוער העבודה! http://www.noaravoda.org או התקשרו: 03-6899422 מזל טוב לאביהו שאלתיאל על תפקידו החדש! בהצלחה!!! שלכם תמיד, רם פרדס יו"ר נוער העבודה חולון 058-223821 שמירה על ארגון צעיר, דינמי ומגובש, המחבר בני נוער מרוב הערים והישובים בארץ ודואג גם למסיבות, טיולים ומפגשים. הפעילויות בנוער עבודה: בנוער עבודה תמצא את כל הדרכים לקדם רעיונות ועמדות, להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות במפלגה ובמדינה, להפגין ולנסות לשנות את המציאות בארץ. בנוער עבודה תוכלי לפלס לעצמך תחילתה של דרך שיכולה להובילך ביום מן הימים אולי אפילו.... לכנסת. בנוער עבודה תוכל להתעמת עם פוליטקאים ולהשמיע את דעתך בצורה ברורה ועצמאית, פנים אל פנים, דוגרי! בנוער עבודה תוכלי להשפיע על כל מה שקורה במקום מגורייך, תוכלי להפגין, להתבטא ולזעוק על כל נושא ללא הגבלה ובתמיכה מלאה של מפלגת העבודה. בנוער עבודה תוכל להושיט יד ולעזור בחיי הקהילה סביבך ובמקומות אחרים בארץ. בנוער עבודה תוכלי להכיר המון חברים מהמון מקומות בארץ ואולי אפילו....חתן. בנוער עבודה תהיה חלק ממפלגה גדולה, מפלגה של רעיונות גדולים ורציניים, מפלגה ללא גימיקים, המפלגה היחידה שיכולה להוביל את הארץ לשינויי אמיתי, לשלום לשיוויון ולחברה מתוקנת יותר.

ש@לתי

New member
חשוב שתצטרפו לפעילות!

לא רק של נוער העבודה, אלא של נוער הליכוד, נוער שינוי, נוער מרצ! אני קורא לכל בני הנוער הגולשים בפורום! גלו מעורבות! אני ארשום פה בפורום את כתובות האתרים של כל תנועות הנוער שאמצא, אני מקווה שכולנו נעשה יותר מאשר רק לדבר!- נקום ונשנה! כי הנוער הוא המחר! ש@לתי

נריה_ה

New member
אפשר לשאול שאלה קשה???

מה הם בדיוק העמדות של מפלגת העבודה? מה המצע שלה? וכיצד נוער העבודה מגישים עמדות אלה? ובבקשה בלי סיסמאות. נריה.

ש@לתי

New member
תשובה

בימים אלו שמפלגת העבודה ומפלגת הליכוד הן מפלגות תאומות...אין למפלגת העבודה מצע. 2 המפלגות הגדולות כבר שנים לא קיימות כדי לשרת את האזרח...אין להן מצע ואין להן חזון! הן קיימות רק כדי לזכות בשלטון! וחבל! ...כבר עניתי על שאלה אחת- אין מצע!.... מפלגת העבודה עקב איבוד הזהות והחזון שלה הפכה להיות מפלגה שמתעסקת רק בבטחון ושלום.(עמדות). כמו שאני רואה את זה, במפלגת העבודה יש מספר קבוצות. מערך שמאל, מערך מרכז ומערך ימין. אני שייך למרכז. לבחירות במפלגה שנערכו לאחרונה(ועדיין אין תוצאות) יש משמעות מיוחדת לרבים מחברי המפלגה(כמו לי). אני רואה את אברהם בורג כמנהיג המחר של המפלגה! אני לא מאמין לכל הרפש שידיעות אוהבים לזרוק עליו! בורג הוא מנהיג מרקע שונה, מרקע של עבודה אמיתית! בורג הוא מנהיג חברתי!(בורג נחשב שמאל) לעומתו פואד שר הבטחון, נתפס בעיני, כאיש ימין. אני לא יכול לסבול את המחשבה שמפלגת העבודה תמשיך להיות מפלגת שלום בטחון-ולשלטון! לכן אני בחרתי בבורג. אני מאמין שהוא היחיד שיכול להחזיר את מפלגת העבודה לערכים האמיתיים שלה! בורג יזם את ועידת ברית ישראל בה כל חברי המפלגה והצבור ישבו ונסחו מצע חדש למפלגת העבודה(בחינוך,בחברה,בבטחון,באיכות הסביבה....)! אם בורג נבחר הוא יעלה את המצע להצבעה בתקווה שהמצע יהפוך למצע הרשמי של מפלגת העבודה! אני במפלגת העבודה כדי לעזור לה לגבש זהות מחדש, ואם פואד נבחר...אני לא מתכוון לוותר! אני אעשה הכל בשביל שהעבודה תחזור להיות מפלגה שעובדת! ====================================== נוער העבודה מגיש את עמדותיו בצורות שונות...בפעילויות שונות. נוער העבודה עושה למען הצבור בישראל לצערי יותר מאשר המפלגה עצמה! אנחנו מתווכחים בנושאים שאנחנו מאמינים בהם כי אכפת לנו! אנחנו תורמים מעצמנו כדי לעזור לאוכלוסיות שונות בישראל! אנחנו עומדים בצמתים ומחלקים פליירים וסטיקרים כי אכפת לנו! אנחנו עוברים תהליכים נצחיים של גיבוש דיעות והכרת התנועה כי אכפת לנו מעתיד המפלגה וכי אכפת לנו מעתיד ישראל! אני ממש לא רוצה שזה ישמע כמו סיסמאות, כי אני מאמין במה שאני אומר! אני בתנועה כי אכפת לי ממנה ומהעתיד שלה ושל ישראל! ש@לתי

תאמת אני כמעט כמוך

אי פעם תמכתי במפלגת העבודה וממש הרגשתי חלק ממנה אבל היא השתנתה וחבל! אבל עם בורג נבחר אז בבחירות הבאות אני מצביע בשבילה! כי דוגרי בורג הוא האיש בשביל כולם הוא דתי! אבל עם השקפות למען כולם זאת אומרת הוא פתוח ליברלי לא סגור! הוא בעד שלום אבל לא בכל מחיר והוא למען החברה עצמה ולמען שויון! אני בעד בורג ועם הוא נבחר אז אני יצביע לעבודה! אבל כמובן אני מעונין שגם פואד יהיה בממשלה שהוא ירכיב עם בורג נבחר בבחירות הבאות כי עדין צריך קצת פלפל! שלך תומר איש הלילה

BLUE SPOT

New member
הבחירה של בורג היא כישלון למפלגה...

הרי אין עוררין על כך שפואד הוא ה בולדוזר של המפלגה. מה הוא לא קידם? בכל תפקיד שהוא כיהן בו, מדינת ישראל צעדה כמה צעדים קדימה. שר תשתיות (התקופה שבה בנו בישראל הכי הרבה מחלפים אי פעם), שר הבינוי והשיכון (בתקופת העלייה הגדולה מברית המועצות), שר התקשורת (אינטרנט מהיר, כבלים, לווין וכו´ וכו´). מה בורג עשה? נולד לאדם המתאים- יוסף בורג זכרונו לברכה שהיה אדם גדול.

ש@לתי

New member
אתה לא יודע מה הוא עשה- אז למה ...

אתה טוען שהדבר היחיד שהוא עשה זה להיות הבן של... זה ממש לא נכון! הוא היה יו"ר הסוכנות היהודית! זה כבר משהו! הסוכנות היהודית היא אחת מהארגונים הכי משפיעים בעולם! הוא היה יו"ר הכנסת ובתור יו"ר כנסת ישראל שיפר את התנהגות הח"כים- שלא תבין אותי לא נכון יש עוד עבודה לעשות איתם... הוא היה חבר בועדת חוץ ובטחון...מעמד האישה...חינוך! הוא עשה בחברה לא בצבא! הוא מנהיג חברתי! כמו שאמרתי! אני לא רוצה עוד ראש ממשלה גנרל! ישראל שבעה מגנרלים שלמרביתם אין כשרון מנהיגות(כמו פואד!)!!! ברק אם כל הכבוד לו פעל לבד! זה לא תפקידו של ראש ממשלה להיות דיקטטור ולפקד על המדינה כמו על יחידה צבאית(צוות2 רעל בעיניים!). בורג הוא אדם כריזמתי שיש לו כשרון מנהיגות מולד והוא עובד בשתוף פעולה מלא עם צוותו הצעיר(מהכרות אישית)! רוצה לדעת עוד על בורג? כנס לאתר כנסת ישראל ותחפש את קורות חייו!!! הדבר היחיד שאני מכבד את פואד בגללו זה תפקודו כשר התקשורת שבו הוא באמת עשה משהו... בתור שר בטחון לא אני ולא אתה ראינו את המצב הבטחוני משתפר! ותאמין לי שבכוחו של שר בטחון לשפר במידה את מצב הבטחון! כתובת אתר הכנסת: http://www.knesset.gov.il ש@לתי

BLUE SPOT

New member
תגובות.

א. וודאי שאני יודע שהוא היה יו"ר הסוכנות היהודית. אם כל הכבוד- חוץ מלדבר בתשדיר שמגייס כספים לאנשים מבוגרים (מטרה נעלה בפני עצמה)- לא ראיתי אותו עושה משהו אחר. עידוד עלייה? לא. הקניית השפה העברית בקרב עולים חדשים? לא. כלום. ב. בתור יו"ר הכנסת, חוץ מלהודיע בצורה פזיזה על מותו של אמנון רובינשטיין ולקרוא לח"כ חרדי שאני כרגע לא זוכר את שמו "חמור"- לא עשה כלום. שיפר את ההתנהגות של הח"כים? אנא ממך. ג. חבר בוועדות? SO? כל הח"כים חייבים להיות חברים בוועדות הכנסת. ד. על כן- כל הדברים שכתבת לכאורה אינם תקפים.

BLUE SPOT

New member
חוצמזה- לפואד יש קבלות, בניגוד...

לבורג. אני מקווה שלא לקחת את הוויכוח אישית. THE BLUE SPOT

המוסד

New member
פואד הוא אדם מושחת.

בשחית חולין עם קרובי משפחה שלי שמעתי הרבה מאוד ליכלוך על הבן אדם (לא מרוע לב) והכל מיד ראשונה, חתימה פה חתימה שם, כסף פה כסף שם, זהו פואד שלכם ושר הביטחון שלנו, באסה, אני יודע...

המוסד

New member
אגה הצטרפות לתנועות נוער...

זה פשוט משתק את המחשבה העצמאית של הבן אדם וזה מהכרות אישית עם נערים שהפכו לסוגדים של המפלגה שלהם ושל מסריה...

beny_18

New member
חבל שלא!!!!!!

אני חבר נוער עבודה כבר מספר שנים... ואני ממש לא סוגד לאף ח"כ שר או ראש ממשלה זה שאני מעריך יותר מספר אנשים מאשר חלק זה לא אומר כלום ואם מפלגת העבודה תחליט על משהו שאני לא מסכים אני לא אתמוך בה..... ואני חושב שצריך לתמוך בדרך שמאמינים בה וכרגע דרכי היא דרך מפלגת העבודה ואני לא סובל את צחי הנגבי ואת לימור לבנת!!!!! בני

ש@לתי

New member
למה אישית?

אני רק חושב שאתה לא יודע את כל מה שקורה בכנסת מבחינת כללי התנהגות לגבי הח"כים.... למשל בורג אסר על ח"כים לדבר בפלאפון בכנסת- זו רק דוגמא אחת.. בתור יו"ר סוכנות יהודית הוא לא מלמד אישית אנשים אולפן עברית! אבל הסוכנות היהודית בהנהגתו חזרה להיות אחד מהגופים החזקים בעולם! הוא כן עודד עליה! והוא גם חיזק את הקשרים של ישראל עם קהילות יהודיות בעולם שבין היתר תורמות כסף רב(!) למדינת ישראל! אני אישית לקחתי חלק באחד מן הפרויקטים של הסוכנות! אין לך מושג כמה זה דבר עצום הסוכנות! בנוגע לועדות הוא גם היה יו"ר של אחת מהן מה שמוכיח כי הוא כן פעיל! אני יכול לומר שאני אישית עבדתי במטה שלו וראיתי את הצוות הצעיר שהולך איתו וראיתי שלבורג הזה יש מה להציע! יש לו להציע רוח חדשה וצעירה למפלגת העבודה ולישראל! אני שמח שראית אותו בתשדיר למען זכויות הזקן(או משהו כזה) זה רק מוכיח שהוא גם עובד למען ועם הצבור! לא כמו פואד!
ש@לתי

ש@לתי

New member
לפני שהוא היה יו"ר המצב

היה הרבה יותר גרוע! צריך להבין שמדובר בפרלמנט הישראלי! ברגע שמדברים באמצע הישיבה בפלאפון זה ממש חוסר כבוד למוסד המכובד הזה! ולתפקיד שיש לח"כ! אסור לזלזל בשפור בהתנהגות הח"כים אפילו אם הוא לא מספיק! הח"כים שלנו נורא אוהבים לתת אחד לשני מכות ולקלל זה את זה.

BLUE SPOT

New member
ושוב... תגובות.

א. כבר מזמן לא ראיתי אדם שכל כך מאמין במטרה שלו כמוך. כל הכבוד. ב. בשביל להקנות את השפה העברית הוא לא צריך לעמוד באולפן וללמד (על אף שזו הייתה יכולה להיות דוגמא אישית מאד יפה- אבל לא משנה). הוא צריך להחליט על כמה נושאים שעל סדר היום. אני מקווה שאתה מסכים איתי שאחת מהפעילויות שצריכות להיות בוערות לסוכנות היהודית היא קליטת עלייה והקניית השפה העברית. את זה הוא לא עשה. ג. זה שבורג היה יו"ר וועדה בהחלט לא אומר שהוא היה פעיל. חלק גדול מהמינויים לראשי וועדות הם פוליטיים גרידא. הסדרים קואליציוניים וכו´. ד.יפה מאד שהתנדבת באחת מפעילויות הסוכנות היהודית. לא טענתי אפילו פעם אחת שהסוכנות היהודית שבתה והיא אינה פועלת. טענתי שאברום בורג לא פעל בצורה בולטת במסגרת הסוכנות היהודית. ה. אם מישהו עודד עלייה זה דווקא הוועד הציוני העולמי ולא הסוכנות. ע"ע המכבייה- אמנם בורג כבר לא היה יו"ר הסוכנות, אך מי שהתעקש על קיומה היה הוועד ותו לא. אדם שפועל כמו שצריך משאיר מורשת על האירגון שבו הוא פעל. אברום בורג? מורשת? חיחיחי.. ו. אני מזועזע מכך שאתה אומר שפואד בן אליעזר לא היה חברתי. אמנם כמו שנגזר על שר אוצר להיות שנוא- כך גם כנראה נגזר על שר ביטחון שאינו "שוחט" את הערבים להיות שנוא. ומסיבה זו שוכחים את פעילויתיו בעבר- שאותן כבר ציינתי ואחזור עליהן למענך: שר בינוי ושיכון - פעל למען הקמת מעונות קבע לעלייה הגדולה מברית המועצות. שר התשתיות הלאומיות - המינוח "גזירת הסרטים הגדולה" השתרש בתקופתו של פואד כאירוניה על חניכת עשרות מחלפים חדשים. חברתי או לא? שר תקשורת - מיותר לציין. THE BLUE SPOT שגאה בעצמו מאד.

asaf singer

New member
בורג לא נבחר ופואד לא הפסיד

אין עדיין יו"ר ועדת בחירות שיכריז על המנצח ועד אז ינשבו הרבה רוחות להרבה כיוונים אז אל חשש לכו תדעו מה יהיה ואולי תצטרף גם אתה לנוער העבודה..

למעלה