הציבור חגג ושם פס על ביבי ומשרד הבריאות. עדכון: וידאו..

AVIKO13

Well-known member
הציבור אמר את דברו :-]
לא נכון.
הציבור המטורלל אומר ואמר את דברו
וכל הנורמטיביים השקטים בכל המגזרים יושבים בסגר וסובלים
למה ?
אני שוב אומר שלא יכול להיות שאנשים יירקו בפרצוף של המדינה
ואחר כך כשיחלו יקבלו טיפול רפואי חינם
מי שרוצה לחגוג שיעשה זאת על חשבונו .

רוב הזמן נח

Well-known member
לא נכון.
הציבור המטורלל אומר ואמר את דברו
וכל הנורמטיביים השקטים בכל המגזרים יושבים בסגר וסובלים
למה ?
אני שוב אומר שלא יכול להיות שאנשים יירקו בפרצוף של המדינה
ואחר כך כשיחלו יקבלו טיפול רפואי חינם
מי שרוצה לחגוג שיעשה זאת על חשבונו .
לא עברתי לבדוק אחד אחד מי מטורלל ומי לא. לפי הכמות נראה שלציבור נמאס מביבי והשגעונות שלו

AVIKO13

Well-known member
לא עברתי לבדוק אחד אחד מי מטורלל ומי לא. לפי הכמות נראה שלציבור נמאס מביבי והשגעונות שלו
תקשיב טוב
ביבי 100% בנושא זה ( לא אמרתי שהוא זכאי בתיקים נגדו )
הביא חיסונים והחיסונים עובדים והוא אפילו ממנף בגאונות את החיסונים לשלום עם מדינות והעברת שגרירויות
אני אמנם הייתי נגדו אבל אי אפשר להתכחש למציאות .

זה שאתם דפוקים, בעייה שלכם.
תגיד, מעצמכם לא נמאס לכם.

רוב הזמן נח

Well-known member
תקשיב טוב
ביבי 100% בנושא זה ( לא אמרתי שהוא זכאי בתיקים נגדו )
הביא חיסונים והחיסונים עובדים והוא אפילו ממנף בגאונות את החיסונים לשלום עם מדינות והעברת שגרירויות
אני אמנם הייתי נגדו אבל אי אפשר להתכחש למציאות .

זה שאתם דפוקים, בעייה שלכם.
תגיד, מעצמכם לא נמאס לכם.
הביא חיסונים שהם לא באמת נחשבים לחיסונים על ידי החברה שייצרה אותם. כי הם תכשיר שקיבל אישור חרום.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה דווקא יותר אמין כי לא הגזימו ברמת היעילות. וזה גם חיסון אחד בלבד וזה גם חיסון רגיל ולא השיט של M RNA
אישור או אי אישור לא כ"כ נקבע עפ"י יעילות החיסון אלא עפ"י רמת בטיחותו ולא נראה לי שנבדק יותר מאשר פייזר ומודרנה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אישור או אי אישור לא כ"כ נקבע עפ"י יעילות החיסון אלא עפ"י רמת בטיחותו ולא נראה לי שנבדק יותר מאשר פייזר ומודרנה.
אף חיסון שיצא לא נבדק לבטיחות שנתיים לפחות. אבל בחיסון שהוא בטכנולוגיה הרגילה שבשימוש כבר עשרות שנים בחיסונים אחרים, יותר בטוח לומר שלא יהיו תופעות לטווח הרחוק. למרות שגם כאן מבחינה מדעית חייבים לבדוק את זה בניסוי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אף חיסון שיצא לא נבדק לבטיחות שנתיים לפחות. אבל בחיסון שהוא בטכנולוגיה הרגילה שבשימוש כבר עשרות שנים בחיסונים אחרים, יותר בטוח לומר שלא יהיו תופעות לטווח הרחוק. למרות שגם כאן מבחינה מדעית חייבים לבדוק את זה בניסוי.
לא רק מבחינה מדעית, כל שינוי מחייב בדיקת בטיחות.

dory30

Well-known member
כל ראש ממשלה היה מביא חיסונים ביבי סתם גאוותן
תבין, הבעיה היא לא החיסונים! הבעיה היא אוזלת היד המשטרתית (או שמי שמכוון אותם, לובש השמלות אמיר אוחנה).

למעלה