הצילווווווווווווווווווו

הצילווווווווווווווווווו../images/Emo87.gif

בני נער מיוחד (צרכים מיוחדים) הבטחתי לו וילון כדורגל...יש לי וילון אך אין לי קצה להתחיל ממנו את עשיית כדורי ה סל אולי יש לכן מפיות כדורגל ? ראיתי רעיונות נהדרים למובייל מ -C D, אך אין לי לצערי מדפסת כך שתמונות לא אוכל להוריד... תעזרו לי לשמח את בני ? תודה

ורדה 1

New member
יש לי כמה דוגמאות של מפיות כדורגל על מה חשבת? להדביק את המפיות על הוילון? את רוצה שאצלם לך את המפיות ותגידי לי איזה לשלוח לך? או שרצית את המפיות בשביל מובייל דיסקים?

lorli

New member
על איזה וילון מדובר? מאיזה חומר?

אם מדובר בבד, אפשר ליצור מפליז או מלבד כדורים ולתפור על הוילון. אם קשה לך לתפור ניתן להדביק עם דבק גוטרמן (דבק בד). אם הוילון מפלסטיק או ניילון ניתן לצייר עליו עם טוליפים או צבעי חלון. אם הוילון משלבי עץ או ברזל דק ניתן לצבוע בצבע מקשר ועליו לצייר, להדביק מפיות ועוד.

חשבתי מלבד או פליז

ולהצמיד סקוטש על מנת שהוילון יהיה כביס. הוילון עשוי בד, ישנה אפשרות ממפיות ואו מבד כלשהו... תודה

יש לך תמונות שלו שקשורות בכדורגל.

הי, אם הוא אוהב כדורגל- ויש לך תמונות שלו המתקשרות עם כדורגל- הייתי אולי עושה לו קולאז' תמונות נחמד לתלייה בחדר. בתוך הקולאז' הייתי משלבת תמונות של כדורגל וסמלים. אם זה מתאים לך - אני אשמח לעזור. תיצרי איתי קשר במסרים או למייל [email protected] שיהיה חג שמח אושרת

למעלה