הצילומים אינם עוזרים לנו בחקר האמת

promod

New member
לאוו דווקא קונספירציה

בגדול אני חושב ש-"סלט המישמיש" ששוקו אירגן פה אינו חוות דעת אישית אלה השפעה מפי אנשים רוחנים מגלי עתידות מתקשרים ומיסטקנים. הוא בחר להאמין בזה בצורה אובייקטיבית כמו שאתה מאמין (ניראה לי) להוחכות מדעיות,מצולמות וטכנולגיות וד"א אני חייב לתקן אותך המיסטיקנים אנשית האמונות מגלי עתידות בכלל לא תומכים בזה שהחיזר שלנו זה שד מעטים מהם מאמינים בני הדור הקודם.

לא בדיוק מיסטיקנים. אסביר

תראה, אני מקשיב לדעות של אנשים, ובוחר לי מה שנראה לי הכי משכנע. אולי לעומת אחרים כאן, אני מאמין שיש עולם רוחני נסתר שקיים במימד אחר. זה אולי ההבדל ביני לעומת אחרים. אני מבין שאני בדעת יחיד בינתיים בעניין הזה. וזו אכן דיעה בלבד. מכל מקום, הרעיון לקוח מכמה סדרות ב יוטיוב שמסבירות על כך יותר. http://www.youtube.com/watch?v=vsea-oXMxGI

eran245

New member
טוב תמשיך....

לנסות למכור לנו את התיאוריה שלך שמבוססת על טהרת הכלום בפיתה,אנשים פה לא טיפשים ,אתה דמגוג בשקל שמנסה לעשות מאיתנו צחוק. אתה כנראה לבד בתיאוריה שלך ,ובאופן כללי לגבי העדויות ,היו עדויות כמו שטענת על חוצנים עוינים שבאים להזיק לנו,אבל מצד שני היו גם עדויות על חוצנים טובים שבאים לעזור לכדור הארץ.

promod

New member
ערן ידידי

אינני יכול לתמוך בהסלפה הזאת כאמור אני מצדיק אותך בזה שביטלת לגמרי את ההשקפה הזאת אבל אינני מצדיק אותך שבאופן היפוטטי אתה מבטל כל השקפה או השערה. לכן דמגוג בשקל אינה מילה רצויה בתחביר הזה לא אני ולא אתה ולא רבים מאיתנו יודעים את האמת. כמו האם הם באו למטרת שלום או עוינות עד אז אנחנו נשאר בראש שלנו הוא ישאר בראש שלו וכל אחד יכול להציג את ההשקפה שלו בלי ביטולים כללים כאלה. (אינני מתיימר להיות איש חוק
)

SPACE BROS

New member
Hypotheses About the Origin of UFOs

"האם למישהו יש איזה חוקר כלשהו שהוא מעריך ומכבד את דעתו בעניין מוצאם של החוצנים ובקשר למה שיש להם לחפש כאן?" אני מכבד כל חוקר שנסמך על עדויות ותאוריות מעודכנות. אין תאוריה אחת שמסבירה את כל התצפיות והממצאים בשטח, ולכן ישנן מספר השערות בדבר מקורם של העבמי"ם והישויות שנראות לעיתים בקרבה לעבמי"ם. תאודור אאורבך עמד בראש סניף מרכז אירופה של ארגון אמריקאי בשם: MUFON. ממנו קיבלתי מאמר בשם: Hypotheses About the Origin of UFOs אותו הוא כתב במשותף עם היו"ר הנוכחי של הארגון הנ"ל. המאמר מפרט 10 השערות בדבר מקורם של העבמי"ם. אני מקווה שתמצא בו עניין. בקשר לוואלה, קרא היפותזה מספר 8 מתוך המאמר המצורף: |The Interdimensional Theory 8. This interesting hypothesis was proposed by Jacques Vallee (1988) in his book "Dimensions". For many centuries there have been reports of fairies, elves, fawns, nymphs, ghosts, etc., whose conduct was strange, but not necessarily in contradiction to the naive level of belief characteristic of the times. In our sophisticated society these beliefs are no longer popular and, as if realizing this, the phenomenon has changed first to airships and now to UFOs. And indeed, some UFOs. are reported to behave in very strange fashion. Some of them appear or vanish suddenly, others shrink or grow larger, and occasionally they divide into two or more craft, or several of them merge into one. These certainly are not the characteristics of a nuts-and-bolts device. In addition, Vallee arrives at an exceedingly large number of UFO visits by extrapolating the number of cases in his files to observations worldwide. He contends that these facts, plus the many hundreds of abductions that seem to make no sense, argue against the assumption of UFOs being visitors from distant planets. In order to explain the bizarre events Vallee invokes the existence of higher dimensions beyond those of space and time. This higher dimensional universe (hyperspace) consists not of time-dependent physical objects but as a series of informational events, whose progress suggests the passage of time. Our minds are able to retrieve the information as it unfolds in hyperspace, and this retrieved information manifests itself to our minds in the form of physical objects and events taking place all around us. UFOs are able to manipulate information so that they may appear to us either as solid flying machines or as wondrous devices behaving in ghost-like fashion reminiscent of stories told about the Gentry. In such a theory UFOs, residing in higher dimensions, need not come from distant planets, although there is no rule against it. It is much more probable that they materialize from a terrestrial environment, since the higher dimensions are all around us. They share this feature with the Gentry and with paranormal events, to which Vallee feels they are related. The theory has earned its author fierce criticism from a number of researchers, who feel that UFOs are robust material objects able to travel physically through space, and that abductions are real occurrences and not paranormal ones. Actually, though, the theory is a remarkable, intuitive approach to a problem whose solution cannot be fitted into today's mainstream physical science. Unfortunately, Vallee's presentation is somewhat vague and lacking precision, so that the reader has difficulty forming a clear picture in his mind. There is no mathematical theory to back it up as would be necessary in order to base the new ideas upon a solid foundation. Vallee's theory contains some elements also present in Heim's mathematical higher dimensional theory discussed in Section 9. In its present form Vallee's hypothesis should be regarded as a worth-while attempt to advance a unifying explanation for phenomena as seemingly divergent as fairies and UFOs.

בקשר ל ג'ק וולאיי

באחד הסרטונים, שנתתי אליהם קישור, ג'ק וולאיי מציין שככל שידוע לו, בתצפיות של העב"מים, או החוצנים, לא ניכרת שום התפתחות טכנית. לא ברור מתי נוצר הקשר הראשוני עם חוצנים ועב"מים, אבל גם אם נניח שהקשר הראשוני הזה נוצר לראשונה ב 1947 או לפי פיל שניידר ב 1909, אז למעשה במשך 60 שנה או מאה שנה , אין שום עדות לשום התפתחות בכלי הטיס שלהם. תראה איזו התפתחות יש אצלנו מאז שנות ה 50 של המאה שעברה... אצל החוצנים- כלום. למה? הם הגיעו לפסגת ההתקדמות שאין למעלה ממנה? כל הזמן אותה צלחת מעופפת, או סיגר מסתחרר, או אורות מסתוריים ברקיע. למה? אם הם אכן עם שוחר מדע וחלל והתפתחות, אז הם עצמם היו חייבים להתפתח במשהו מבחינה טכנית. אז ג'ק וולאיי מציין גם את זה, שהם לא מתפתחים או לפחות לא ניכרת אצלם שום התפתחות. הם גם תמיד הולכי שניים. למה? הרי כל בעלי החיים בעולם למעט עופות, כולם הולכי 4. אף יונק, וזוחל אינם מהלכים על 2. עופות זה כבר משהו אחר. למה החוצנים הם הולכי שניים? אם השערת האבולוציה הייתה נכונה אז הייתי מצפה שהחוצנים יהיו הולכי 4 מפני שכל בעלי החיים בעולם הם הולכי 4 ( לפחות 4 ). ככל שידוע לי - אין קשר ביולוגי בין אינטלגנציה גבוהה לבין מספר גפיים וטיב ההליכה. בעל החיים הנבון ביותר בעולם למעט אדם, הוא בכלל דולפין... אז שוב, למה החוצנים הם דווקא הולכי שניים? למה הם לא דמויי דולפין? מפני שהם מחקים את המראה שלנו באופן רעיוני. הם בוודאי לא יונקים... לא ידוע לי אם הם שותים חלב בינקותם. נראה לי שלא. חוץ מזה שיונקים זקוקים למגע גופני. החוצנים לא זקוקים למגע כזה. הם למעשה חסרי מין וחסרי מיניות. זאת, בהנחה שצילום ניתוח הגופה מ רוזוול הוא אמתי. אבל אני לא יודע אם זה אמתי או לא. יש כאלה שאומרים שהם מעין זוחלים... אני אף פעם לא ראיתי זוחל מהלך על שניים. זה יהיה מעניין מאוד לראות אותם. הם אפילו לא דומים לזוחלים. ואם הם מעין זוחלים, אז הם בהכרח חייבים להטיל ביצים. פעם ראית ביצה של חייזר? שמעת על ביטוי כזה? לא. כי אין דבר כזה. אני לא בטוח שיהיה אפשר לשייך אותם למחלקות בעלי החיים המוכרים לנו מכדור הארץ ( זוחלים, עופות, יונקים, חרקים וכו' ). זה הכל רק משחקים של "נדמה לי שזה דומה ל...". אבל שוב... אין לנו שום מידע לגבי החוצנים האלה. הם כנראה פשוט שדים. לא ארציים, ולא חוצנים, אלא הגשמה פיזית של משהו רוחני ולא רצוי.

ברשת יש כמה סדרות על כך

כלומר שלא אני הוא היוזם של הרעיון הזה שעב"מים ו"חוצנים" הם ישויות רוחניות שלובשות צורה ופושטות צורה. הם מגיעים ממימד אחר ולא מכוכב אחר. לזכותם ייאמר שלפחות הם לא משקרים לנו בנושא זה, לא בעל פה. יתכן שנוח להם שהאנושות תחשוב ותאמין שהם חוצנים שמגיעים מכוכב אחר, ושכל היקום שלנו הוא בעצם יקום של כוכבים יפים ונפלאים ושכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להיות תיירים ביקום, תיירים בחלל החיצון, תיירים בין כוכביים. ושהחיים יכולים להיות כ"כ נפלאים , ככה לטוס בחללית ללא רחש... ציפיתי בעשרות סרטונים בעניין החוצנים האלה והעב"מים האלה. היו כאלה שטענו בתחילה שתופעת העב"מים היא אשליה, בלום מזג אוויר, תופעה נפשית וכו'. אבל אף חוקר רציני לא דבק בגרסאות האלה. היינק בעצמו היה ספקן מראש. הוא היה בטוח שכל תופעת החוצנים היא רעיון שווא שנובע מטעמים נפשיים. ברבות הימים הוא עצמו הפך ל"מאמין" ואפילו מאמין נלהב. אם אכן יש קשר מקצועי בין הארגונים החשאיים של ארה"ב לבין החוצנים ( לפי פיל שניידר ואחרים, יש קשר כזה ), למה עד לעצם הזה, לאמריקאים אין צלחת מעופפת משל עצמם? הרי ברור שהטכנולוגיה הזאת היא נחשקת עד מאוד... האמריקאים לא היו מוותרים על הטכנולוגיה הזאת. מהו הפרט שחסר בפאזל הזה? בכל זאת חייבת להיות תשובה. מהי התשובה לחידה?

מבחינה מדעית

כל מה שקשור ל"קול" , לצלילים. הצלחות המעופפות האלה לא משמיעות שום קול חיצוני. אין לזה שום קשר ל"אנטי כבידה". "אנטי כבידה" הוא רעיון שעל פיו כלי טיס לא ייפול אל הארץ. כל התמרונים המרשימים של הצלחות המעופפות, של הסיגרים המסתחררים, של האורות האלה ברקיע הלילה, כל אלו אינם משמיעים קול. גם כשהם טסים במהירות אדירה באוויר, הם לא משמיעים שום צליל. איך זה יתכן? אני מבין שחוצן יכול להיות נבון מאוד עד כדי לתכנן כלי טיס מהיר שטס ללא רחש...אבל כששוברים את מחסום הקול, חייב להישמע קול נפץ של שבירת מחסום הקול. זה חוק פיזיקלי תקף וזה לא קשור לטיב המתכת ממנה עשוי הכלי טיס וגם לא לצורה של כלי הטיס. בעצם, הצלחות המעופפות האלה הם אפילו לא אוירודינמיות. הנאצים כבר מזמן ניסו לחקות את הצלחות המעופפות האלה מתוך מחשבה שהם אווירודינמיות. גם לאמריקאים היו ניסיונות דומים שכשלו. אבל לא ניכנס עכשיו לאופן הטיסה עצמו של הצלחת המעופפת או הסיגר המעופף. למה כלי הטיס של העב"מים האלה לא משמיעים שום קול נפץ, גם כשהם שוברים את מחסום הקול? אני מבין שהם מהירים, קומפקטיים, עשויים מתכת ייחודית, יש להם אנרגיה בלתי נדלית, הם פולטים איזו קרינה כשהם ממריאים כך שהם הורגים צמחייה מתחת לבסיס הצלחת שלהם וכו' וכו'... כלומר שהם ממשיים, הם קיימים. אבל גם כאן על פני כדור הארץ יש כמה חוקי פיזיקה שכביכול אינם חלים על העב"מים האלו. איך זה יתכן? האם העב"מים האלו חיים רק בעולם חזותי? לא סיפרו להם שיש בעולם שלנו גם קולות שלא ניתן למנוע אותם בשום אופן ובשום אמצעים???

John Keel

בינתיים גיליתי גם ש ג'ון קיל, עבמולוג , סופר ועיתונאי, גם הוא בדיעה שהחוצנים האלה, אינם חוצנים באמת אלא משהו אחר. תופעת העבמים, היא התגלמות של אינטלגנציה לא אנושית ולא מכוכב אחר. http://en.wikipedia.org/wiki/John_Keel#Rejection_of_Extraterrestrial_hypothesis ונימאס לי מתגובות ציניות של כל מיני בורים שהם אטומים לדיעות שונות משלהם. אני לפחות בן אדם שקורא, מקשיב, צופה, שומע, חושב. לא כמו אחרים כאן שיודעים רק לתקוע יציאות ציניות.

יש משהו בדבריך:

פעם הכרתי מישהוא שלמד קבלה...כששאלתי אותו על מה הקבלה אומרת בנוגע לחייזרים ועב"מים, הוא אמר שאין דבר כזה... כששאלתי אותו למה הוא מתכוון, אז הוא אמר שאנחנו רואים מה שאנחנו רוצים לראות, המחשבה שלנו גורמת להם להתגשם למציאות הוא אמר שאם כולם יחשבו טוב ובצורה חיובית אז לא יהיו יותר מלחמות ואסונות טבע, שלכח המחשבה שלנו יש יותר השפעה ממה שאנחנו יודעים... (ידוע שהחדרת פחד באנשים מקלה על שליטה בהם...) הייתי במוזיאון המקרא בירושלים לא מזמן, יש שם תערוכה שנקראת "לכל הרוחות והשדים" הלכתי לראות את המוצגים בתערוכה מתוך סקרנות, שמעתי כל מיני הסברים שלא היו מביישים אף תסריט לסרט אימה טוב... אבל היה דבר אחד שלכד את עיני מכל המוצגים בתערוכה: הייתה תקופה שהיהודים ענדו קמעות נגד שדים, היו בהם לחשי נגד וגם חלקם כללו תמונות חרוטות או מצויירות של אותם השדים בקמע אחד נעשה שימוש הכי הרבה בכל מיני וריאציות וזה הקמע שנשים בהיריון ענדו כנגד השדה "לילית" בקמע עצמו כמו כמה ממנו רואים את השדה לילית כבולה עם ידיים מאחורי הגב, אבל הדבר שהכי החריד אותי שהפרצוץ של אותה שדה נראה בדיוק כמו הפרצוץ של החוצנים מהסוג האפור: רואים ראש בצורת בצל עם קצה שפיצי, רואים עיני שקדים גדולות, אבל לא רואים אף ולא רואים פה... הקמע עצמו עשוי היה מנחושת והוא בן כמה מאות שנים... התערוכה עדיין מוצגת במוזיאון ומי שרוצה לראות עדויות בעיניו יכול, לצלם את המוצגים לא נותנים.

זהו LAM

זהו LAM, שדון קטן שצוייר ע"י אליסטר קראולי שציינתי באחת ההודעות הקודמות. מה שמעניין הוא הדימיון בינו לבין לחוצנים האפורים. בזמנו של קראולי, לא היה מקובל כ"כ להאמין בחוצנים ולא בעב"מים. קרואלי צייר את השדון הזה שנים רבות לפני תקרית רוזוול, וזה לא אני מכנה את LAM, שד, אלא קראולי עושה זאת. קראולי לא היה בענייני חוצנים, אלא בענייני שטאניזם. הוא נפטר בשיבה טובה ב 1947. אני באופן אישי מעולם לא ראיתי שד ולא עב"מ ולא חוצן.

יש להם ריח מצחין, בלתי נסבל

יצא לי לצפות בכמה סרטונים שהם נאמר של"חוצנים" יש ריח מצחין בלתי נסבל, כמו של פח אשפה ציבורי מוזנח. פיל שניידר ציין את זה. http://www.youtube.com/watch?v=Xw3bla4y7tA העניין הוא...שעדויות מן הסוג הזה, דומות לעדויות של פעילות פולטרגייסט, וגם לעדויות של אנשים שחוו חוויית סף מוות והגיעו לגיהינום. הריח המצחין, הוא כנראה חלק בלתי נפרד מהעניין. אם החוצנים הם גזע כה עילאי, הייתי מצפה מהם שיפתחו לפחות סבון או תכשיר היגייני אחר. שוב- הם קיימים. אני לא אומר שהחוצנים הם פרי הדימיון. הם רק לא באמת *חוצנים*. הם ישות רוחנית בעלת מופע חזותי כלשהו. הם לא בעלי חיים ביולוגיים.

לא יודע

לענות על שאלה כזאת, זה כבר לעבור לנושא של שדים ורוחות. אני גם לא מתיימר לדעת הכל. אני רק טוען שהם לא ביולוגיים. אני גם יכול לענות לך בשאלה- אם הם בעלי חיים ביולוגיים, איפה אברי המין שלהם? איך הם מתרבים? למה עד היום אין לנו שום תמונה שלהם? למה הם הולכים על שניים דווקא? למה לא ללכת על ארבע או שש? יש להם דם? באיזה צבע? מה הדם שלהם מכיל ומה בדיוק תפקודו? מה הם אוכלים ושותים? והכי חשוב- מנין לך לדעת?

mulder x

New member
הריח הוא של גופרית ויש לזה סיבה:

הריח הוא של גופרית ולא של זבל,הוא מזכיר בהרבה את הריח של המרחצאות של חמת גדר,מן ריח של ביצים סרוחות. הסיבה? כי האויר בכלי הטיס החוצניים(לא בכולם)מותאם לצוות שנמצא בו ולתנאי הכוכב שממנו הגיעו, בתערובת של חמצן עם אחוז מסויים של גופרית זו הסיבה לריח "הביצים הסרוחות" בכלי הטיס,זו גם הסיבה שעובדי התעשייה האוירית סרבו לגעת בשברים של הכלי שהתרסק בתל שיקמונה ב 93 או להכנס למה שנשאר מתא הטייס(הקוקפיט).

אכן- ריח גופרית / ריח ביצים סרוחות

פיל שניידר- מדבר על צחנת פח אשפה. ציינתי קישור. באחד הסרטונים צוינה מן "עדות שמיעה" של מישהו שמציין כי מדווח בעדויות של אחרים על ריח צחנה של גופרית. יש עדויות על חוצנים, לא רק כאלה שמסתובבים בחלליות, אלא גם כאלה שפולשים לחדרי שינה של מוטרדים*. ( נכנה אותם "מוטרדים" מפני שזו הטרדה ולא חטיפה ). המוטרדים האלה- מדווחים על ישויות שנראות כמו חוצנים "אפורים" ( לא דרקון מכונף או משהו כזה), שנכנסים אליהם הביתה דרך קירות, דרך התקרה, וגם יוצאים באותו אופן ממש. לעתים גם יש איזו נגיעה, מינית או לא מינית. מדובר בתופעה של ממש בארה"ב. אבל אני לא יכול לאמר אם אלו עדויות אמינות או לא... חלק מתכונות ההטרדה, זה גם הריח הגופרתי או ריח לא נעים אחר שכנראה נודף מהישויות האלה. לעומת דבריך, לא מדובר על ריח של כלי טיס מצחין, אלא על ריח מצחין, כביכול גופני, שיוצא מגופם של החוצנים האלה. פיל שנייידר מדבר על ריח חוצנים ולא על ריח של כלי טיס מעופשים. ריח הגופרית אופייני גם לאירועי הטרדה כאלו ( כמו בחדרי שינה).

למעלה