הצילו! אכסון מכונית?

yasrusso

New member
הצילו! אכסון מכונית? ../images/Emo73.gif

שלום לכולם, ברשותי חיפושית ישנה (שנת 73´), אשר רשיונה "הוקפא" (אני נוסעת לעבודה באופניים ולא זקוקה לה בשנתיים הקרובות, עד שאעבור דירה). עד היום, החיפושית היקרה שלי אוכסנה אצל חברים במושב, אך לצערי עלי להזיזה משם כבר ביום שישי הקרוב (!) כיוון שאיני יכולה להשאירה ברחוב (העיריות השונות מאיימות לגרור לי אותה וקבצני ת"א נהנים לישון בה) ואין ברשותי חנייה מסודרת (דירה מושכרת...), אני מחפשת בנרות פתרון לאכסון...רצוי זול (בהתחשב שאין לי כרגע שימוש במכונית ולא היתי רוצה להוציא עליה הרבה כסף בשלב זה). כל פתרון/עצה/המלצה שהם יעזרו עד מאד ! אנא עזרתכם בדחיפות... מי יודע, אולי אמצא פה איזושהי נפש נדיבה עם מקום פנוי ומוצל בו אוכל להשאיר אותה (מבלי שחלקים "יעלמו באורח פלא" ו/או כל המכונית תיעלם ו/או שאר ירקות)... ? הרבה תודה מראש !!!

ortazzz1

New member
../images/Emo13.gif

אני מוכן לקחת אותה... אבל (גדול), אני מחפש חיפושית להפוך אותה לבאגי... אם את מוכנה להפטר ממנה... אז אשמח...

© DrorZi

New member
רציתי לכתוב אותו דבר בדיוק

גם אני רציתי להגיד שפתרון אין לי אבל אני אשמח לקחת את הרכב אלי שישמש חבר לאפסילון שלי (שגם היא 73
)
דרור זי ואפסילון

B.M.F

New member
תלוי, איפה את גרה ?

אם לא אכפת לך להחנות אותו ביישוב קטן ביישוב שלי כמעט ואין גניבות - בייחוד יחסית לעיר ואין קבצנים/הומלסים

yasrusso

New member
ודאי שלא אכפת...להיפך !!!

זה בדיוק מה שאני מחפשת !!!! יישוב קטן עם קצת מקום בשביל החיפושית שלי....ואדם כמוך עם נפש אצילה ונדיבה ! מסתבר שגם היום עוד אפשר למצוא אנשים טובים באמצע הדרך
זה לא חשוב איפה אני גרה, במילא לחיפושית אין טסט (והיא כבר בטח לא מתניעה) כך שאני חייבת לגרור אותה במילא.... בנוסף, אם מה שכתוב בכרטיס האישי שלך זה נכון ואתה גר באיזור השרון אז בכלל אין בעיה, כי נכון להיום היא נמצאת במושב באותו איזור ! אנסה ליצור איתך קשר באימייל ואשלח לך את מספר הפלאפון שלי. חברים, הריעו לבחור כי מגיע לו !!! ותודה לכל שאר המגיבים. ברגע שאחליט שזהו זה והרומן בינינו נגמר - אדאג לעכדנכם למציאת בית חם ואוהב לחיפושית האדומה. תחזיקו אצבעות, יסמין מלאת תקווה מחודשת

למעלה