הצעה לביטוח מנהלים 100% מניות

shvilam

New member
הצעה לביטוח מנהלים 100% מניות

קיבלתי הצעה לביטוח מנהלים של מיגדל שהוא 100% מניות ב 10 שנים הראשונות עם הבטחה הקרן צמוד למדד אני אומנם קצת חושש למרות שהנתונים כולם מראים שלתקופות ארוכות זו בהחחלט השקע טובה השאלה שלי האם כדי לא להכנס השנה תכונית הזו מיכון שהשנה לדעתי הבורסה לא תעלה בצורה משמעותית ועדיף לכנס בתקופת שפל בשנה הבאה או אולי אף יותר מאוחר או שעניין זה בטל כאשר מדובר על תקופות ארוכות כאלו תודה

לא ברור לי...

כיצד זה 100 % מניות ומבטיחים לך את הקרן. (צמודה למדד). בנוסף,בקשר לזמן ההצטרפות, ב-10 שנים הבורסה עוברת לפחות שני מחזורי מסחר (שפל וגאות) כך שבפרק זמן שכזה לא יתכן שרק תרוויח (לפחות לפי התנהגות העבר). במידה ושיש לך גם פנסיה, אתה יכול לחפש ביטוח מנהלים שמשקיע באפיקים לא מנייתיים, כי בפנסיה יש מרכיב מנייתי. זו דרך לפזר קצת את הסיכון. בהצלחה

shvilam

New member
כך אני הבנתי

מדובר על מסלול של מגדל שעם אני זוכר ניקרא בשם מפוצץ משהוא מעגל החיים ושוב אני מחדד את השאלה שלי ברור שאכשיו זו לא שעת השפל של הבורסה האם לא כדי למתין לתקופה של שפל בכניסה למסלול הזה תודה

אף אחד לא יודע מה יהיה...

כפי שכבר אמרתי, גם אם תחכה לשפל הבא....בטוח שתגיע לעוד שפל בתוך תקופת הביטוח במידה ותתחייב ל-10 שנים.

גרי רשף

New member
לא

הרעיון בהצעה הזו קצת משונה: כל אחד מפזר את השקעותיו על פי טעמו בין אפיקים שונים, ומחליט עד כמה להסתכן ובאילו אפיקים. הדעת נותנת שחסכון לטווח ארוך צריך להיות בטוח. רוצה לקחת סיכונים? השקע במניות כמה שתרצה, והיכנס או צא על פי המצב בשוק; אבל את החסכונות לימי זקנה שים במקום בטוח.

J o A b

New member
להיפך

דווקא השקעה לטווח ארוך של עשרות שנים, היא זו שצריכה לקבל את הסיכון הגבוה ביותר. בארה"ב מקובל "כלל אצבע", לפיו בן אדם משקיע במניות אחוז של 100 פחות הגיל שלו. ההגיון שעומד מאוחרי זה הוא שככל שהטווח ארוך יותר, כך התשואה קרובה יותר לתוחלת.

shvilam

New member
כמו שאמתי בשנים הרישונות יותר סיכון

כמו שאמתי בשנים הרישונות יותר סיכון כלומר ב 10 שנים הרישונות כלומר בשנים שהסיכוי שאני יצא בו לפנסיה הו אפסי אז הכסף שלי כולו היה מושקע במניות ובשנים לאחר מיכן התיק יהפוך לסולידי יותר

למעלה