הצעה לסמל של הפורום

nobles3

New member
הצעה לסמל של הפורום

בימים האחרונים דובר כאן משהו על איך תיראה חולצת הפורום שלנו. הנה הצעה ראשונית לסמל הפורום
. כמובן שאני לא מומחה בגרפיקה ממוחשבת
לכן יצא משהו פשוט - רק להמחשה. (לא יודע אם בכלל אפשר להדפיס כזה דבר על חולצה, אבל יש מקום להצעות שיפורים). אם למישהו יש מה להגיד בנושא זה יהיה נחמד
, אם מישהו יכול לעשות משהו יותר מקצועי זה יהיה עוד יותר נחמד
What say you ?

dnielc

New member
רוצים דגל!

אפליה לטובת הקהילה הגאה... אהמ, בכל אופן, נראה לי מגניב לעשות ציור אנשים מקיימים סקס, להקיף את זה בעיגול ולמתוח קו אלכסוני. סטייל "אסור לעשן". משהו פשוט וקליט. בא לי. (=

Limbonic Art

New member
יצא פשוט ויפה- לא צריך יותר מזה

בנוגע להדפסה, במידה וזה לא יהיה חנות (או כל דבר אחר המייצר את החולצות בעצמנו) אז כל חנות שעושה הדפסים על חולצות (כמעט) מאפשרת להביא תמונה מהבית והם ידפיסו אותה על איזה חולצה שתרצה. כפי שרשמתי בכותרת- אני לא חושבת שצריך שיפור - עדיף שזה יהיה פשוט ולא משהו יותר מידי צעקני, אבל במידה ותחשבו על רעיון אחר ותרצו לממש אותו , אז אולי אני אצליח לעשות משהו (אם כי גם אני לא מומחית גדולה בגרפיקה ממוחשבת)

הדפסה

כתבתי בשרשור קודם וזה נדחק, www.printmall.co.il . אני אשאל את דייויד ג'יי על השימוש בלוגו, אבל הוא נחמד, אני לא חושבת שהוא יסרב.

לדעתי זה לא צריך להיות משהו שכולם

ידעו עליו כמו ציור של סקס ועלו פס כי אז אם נלך עם זה ברחוב זה קצת לא נעים שאנשים מסתכלים אבל אם זה יהיה חולצה עם לוגו של aven נוכל ללכת עם זה ברחוב ואף אחד לא יבין חוץ מאלה שבקהילה..

p019

New member
לא חושבת

אני ממש לא מתקוונת ללחת עם ציור של סקס על החולצה - פס או לא פס. אולי אפשר לחשוב על משפט מתוחכם. אפילו אם הוא לא יהיה ברור מידי. מסר עדין עדיף. היה לי משפט. לא מצליחה לזכור מה הוא היה.

זה מה שאמרתי......./images/Emo26.gif

סמל שרק מי שנמצא בקהילה שלנו יבין מה זה ,לא שכל העולם. נגיד,רק נגיד, אם תראי מישהו ברחוב עם חולצה כזו רק את תוכלי לדעת שהוא משלנו ולא כל הסביבה זה נחמד לא ?..

לדעתי זה לא צריך להיות משהו שכולם

ידעו עליו כמו ציור של סקס ועלו פס כי אז אם נלך עם זה ברחוב זה קצת לא נעים שאנשים מסתכלים אבל אם זה יהיה חולצה עם לוגו של aven נוכל ללכת עם זה ברחוב ואף אחד לא יבין חוץ מאלה שבקהילה..

p019

New member
אז מה רע בהצעה של nobles?

רק מי שיודע מה זה AVEN יבין.

למעלה