הצעה לפעילות.

הצעה לפעילות.

מאז אותה הפגנה עגומה אך משעשעת מול המק בכפ"ס לא יזם הפורום החביב הזה אף פעילות, אלא רק הצטרף לכאלה. בחנוכה יש חופש. חופש אומר שיש זמן פנוי. אני מציע שכולנו נגיע למקום מרכזי בארץ (נראה לפי הנוחיות, אני מניח שבסופו של דבר נחליט על ת"א), ונפגין נגד הניסויים בבע"ח. נגייס לשורותינו גם את אנונימוס ונעשה פרסום רציני להפגנה כדי שהיא תהיה מספיק גדולה ולא נראה מגוחכים. אפשר גם לבדוק מתי מתכנסת ישיבה של המועצה לניסויים בבע"ח ולהפגין אז. נמאס לי לקרוא על שערוריות מעין זו, זה מרתיח, ואנחנו חייבים להפסיק את זה!! בברכת "ויויסקשן טו ד´ה ויויסקטורז", מאור.

חופש?? מה זה??

לצערי הרב בחנוכה לא יהיה חופש. והכוונה כאן היא לאותם אלו שהולכים להדריך בקייטנת יוספטל כלומר, כל אזור שרון (או לפחות כל טבעוני אזור שרון) ולכן אחוז די גבוה מפורום חביב זה לא יוכל להגיע לשום דבר בחנוכה. באסה!

קייטנת יוספטל

זאת קייטנה שאנחנו (נוער מרצ) מארגנים לילדי שכונת יוספטל בכפ"ס. הקייטנה שדובר עליה היא הקייטנה העומדת להיות בחופשת חנוכה.

vegan

New member
תודה.

מההודעה, הבנתי שזו איזו קיטנה טבעונית או צמחונית. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

ויקי.ש.

New member
באמת?

נחמד... מישהו ממכם היה במסיבת ההליכה לשנת שירות שלו? כי אם כן, ראיתי אתכם... ויקי תמסרו ד"ש!

../images/Emo3.gif

עמרי היקר, אינני מבכה את אובדן החופשה... רק הבהרתי שאין כל כך סיכוי שנוכל להרים הפגנה בחופש חנוכה מהסיבה הפשוטה- שאין חופש
נתראה בשמחות

למעלה