הצעה ראשונה......

אל תעשי לי את זה!

השתגעת??? בסוכות? עם כל העמחא ישראל? לסביות הן הרי בהיותן נשים קצוצות שיער שעובדות במקצועות חופשיים מהבית ("במאית", "ציירת", "מעצבת בגדים", "עורכת לשונית ספרותית של שירה" וכו') הן חופשיות גם בימים שכל העמחא ישראל לא חופשי. למה שלא נרד לאילת (אילת היא באמת משהו כמו הכוס של מדינת ישראל אגב) אחרי סוכות? למה לפגוש ישראלים צועקים? מה עשינו?

אפרופו

האם הסלוגן "כולן יורדות לאילת" מוכר לך מהיכן שהו? נראה לי שזה מן טיול מאורגן ללסביות לאילת בסביבות ראש השנה שמארגנת מישהי ששכחתי את שמה, היה שנה שעברה משהו זוועתי אשר כולל התשכנות במלונות (היה את המלון ה"טוב" ב 700 שקל לבחורה והמלון ה"רע" נדמה לי קלאב הוטל ב 400 שקל לבחורה. והיו כרטיסי כניסה למסיבות, שזה לקבל חינם את הזכות להיות סגור 4 שעות בתוך קופסת בטון מלאת עשן ולקפוץ לצלילי טראנס), הייתה יכטה אשר נסעה לכיוון סעודיה (אבל לא עגנה שם כאמור כי אם הסעודים ידעו שבישראל יש לסביות הם ימשכו את תוכניות השלום הממילא מקרטעות שלהם) ו..... כן, אבל זה היה יקר ומעצבן בטירוף. אני אשמח "לרדת לאילת" במועד קצת אחר, במלון קצת אחר (מכירה אכסניות זולות ומצוינות) ועם סוגי בילוי קצת אחרים לסבית בת

dify

New member
לחלוטין בעד הקונספט- מחוץ לעונה.

לחלוטין בעד הקונספט- מחוץ לעונה. הייתי בסיני שבועיים לפני פסח (עוד מישהו פה קיבל חוף פרטי פרטי פרטי רק לעצמו ב12 שח ללילה?) הייתי בדיסנילנד אחרי החגים (ולא הבנתי למה יש מקום לתורים כל כך ארוכים, לא עמדתי אפילו בתור אחד) וכך הלאה... כן, להיות מחוץ לעונה זה הזמן הכי כייפי :)

למעלה