הצעות ייעול

• פותח הנושא IQ1
  • פורסם בתאריך

IQ1

New member
הצעות ייעול

אני מציע שתיהיה אופציה של רכישת מתנקשים מקצועיים אשר יש להם סיכוי גבוה יותר להתנקש במנהיג. (לי אישית יש כמה אוייבים שהייתי שמח להוריד) אפילו לשלם על כך סכום סימלי,אך שיגדיל ב10% לפחות את הסיכוי להתנקש .זו לדעתי אופציה טובה שיכולה להיות מעניינת. אופציה נוספת שחשבתי עליה היא אפשרות רכישת כלים חקלאיים לעיבוד שטח האדמה שלך וע"י כך האדמה/השטח שיש לכל אחד מאיתנו יכול רק לגדול.

gindis

New member
תגובה להצעות ייעול

אנחנו הולכים להוסיף שתי טכנולוגיות בקרוב. 1. מתנקש מקצועי - יגדיל את הסיכוי להתנקש במנהיג מדינה אחרת. 2. שומר מקצועי - ימנע לחלוטין אפשרות להתנקש בך. תודה ובברכה, ערן

amiad21

New member
שומר מקצועי

אני דיי מאמין שאתם תוסיפו את השומר הזה כך שנצטרך לקנות אותו מחדש בכל פעם שמנסים להתנקש בנו... (כמו עם המיקוש מסביב למדינה). למה לא לעשות את זה ככה שנצטרך לקנות אותו מחדש רק כאשר ההתקפה "הצליחה"?

yoadagmon

New member
Second enhancement- Very important

The second enhancement is very important. There are some people who just try 50 times to kill you and eventually they will succeed. At this point you are defenceless against such attacks When will this option be available, Eran?

Parks

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

להוסיף אופציות שידרוג שניתן יהיה לרכוש(בהרבה כסף כמובן) אפשרות שתעלה באחד(1\1000) את הסיכוי שלך להתנקש במנהיג - לא יותר כי זה יעשה את המשחק יותר מדי קל. מנגד לשים אפשרות של להוריד באחד(1\1000) את הסיכוי של מישהו אחר להתנקש במנהיג שלך. לדוגמא אם הסיכוי שלו הוא חמש מתוך אלף ויש לך שידרוג שמוריד באחד - אז רק לארץ שלך הסיכוי שלו להתקיף אותך יהיה ארבע מתוך 1000. כמובן שעל מנת לא לעשות את המשחק לקל וכך להוריד מהערך שלו להגביל את השידרוגים האלה עד 10(10\1000).

למעלה