הצעות לפעילויות במפגשים

קוואנט

New member
הצעות לפעילויות במפגשים ../images/Emo151.gif

לקראת המפגש הנהדר הצפוי בבוקר ובצהרי ה-8.5.10, חשבתי על כמה פעילויות נוספות לבריכה ולשיזוף. מה דעתכן/ם על הפעילויות הבאות? יתפוס? לא יתפוס? אנשים יצטרפו או לא כל כך? 1. כדורי מים, קטנים וגדולים למשחקים בבריכה. 2. כדורעף בבריכה. 3. כדורעף על הדשא ליד הבריכה. 4. משחק הים/בריכה האולטימטיבי - שש בש. 5. קלפים - לוחבבי ז'אנר הרמי, הסוליטייר והברידג'. 6. טאקי וקוקו טאקי (קוקו טאקי זו הגרסה המשגעת, הילדותית והמצחיקה של הטאקי) 7. משחקי קופסה (מונופול !!!!!11) 8. תחרויות שחייה במים. 9. קט-רגל. 10. הקרנת סרט...? יש לכן/ם גם רעיונות לפעילויות נוספות? בואו נהפוך את פעילות פתיחת הקיץ למהממת במיוחד

guy101974

New member
הצעה...

למה אין לנו אפשרות בשירותי המאסג'ים? אני חושב שהיה יכול להיות מדהים, באירועי הספא גם לעשות מסאג' משחרר.

israeli massage

New member
יכול להיות מדהים ../images/Emo140.gif

גם אני בטוח שיכול להיות מדהים, באירועי הספא גם לעשות מסאגים הדדים בין בני זוג ואפילו ספין מסג' Spin Massage מתוך נסיון שלי בחו"ל של מספר שנים זאת אחת הפעילויות הפופולריות ביותר שכמעט כולם חיכו לה. אפילו במספר פעילויות אני הדרכתי בספין מסג' . זה פשוט מאוד: 1- כל אחד מתארגן עם מזרון גומי להתעמלות שניתן לקנות בכל כלבו "הום סנטר" "אייס" בעלות של כ-30 ש"ח. 2- שמן שתינוקות 18 ש"ח או (עדיף) שמן שקדים 24 ש"ח בכל סופרפארם 3- רצון טוב 4- שמחת חיים. ספין מסג' הנותן מתחלף כל 5 דקות עם הנותן שמימין או משמאל ובתום הסבב או 5 "גופות
מתחלים בתפקידים. כך ניתן גם להכיר יותר אנשים ויש יותר אינטכרציה בין המשתתפים. עיסוי עדין לא אומר שזה מגע מיני , זה מאוד נהוג בקרב נודיסטים בחו"ל וגם מאוד מהנה . אשמח לתגובות שמוליק

נישמע מעניין ביותר...

למרות שאני אישית אהיהי קצת מסטולה אחרי משמרת לילה, אבל שטויות קטן עלי, אנוח לי בכייף בעירום...

anat36t

New member
פעילויות בבריכה

כדורעף בבריכה תמיד הולך טורניר שש בש גם נראה טוב

משחקי כדור שגם נשים יוכלו להצטרף

למפגש פתיחת העונה אביא מספר כדורים מתנפחים שמתאימים לבריכה. משחקי קבוצות יהיו מתאימים.

למעלה