הצקות הדדיות בעת ההנקה. הנקת פעוטות.

ונוס 26

New member
הצקות הדדיות בעת ההנקה. הנקת פעוטות.

הבנות שלי בנות שנתיים בעוד חודש. ועדיין מתפנקות (ומתחזקות) בהנקה מרובה.
אני כמעט תמיד מניקה אותן בו"ז. כך זה מאז שנולדו, מה גם שכשאחת יונקת השניה מיד מצטרפת.
חלק גדול מהפעמים הן יוצאות למלחמה בזמן ההנקה: שתיהן רוצות לינוק באותו צד, שתיהן רוצות לשים את היד על הבטן שלי, שתיהן רוצות --- לשגע אחת את השניה. כשזה חשוב להן הן מושכות בשער וממש מכאיבות. בפעמים אחרות הן סתם דוחפות או - אחד הדברים שהכי מצחיקים אותן, מוציאות את הפטמה מהפה של האחות.
למישהי כאן יש ניסיון והצעות לפתרון?
היום כשאילאיל הראתה כוונה להציק לאחותה אמרתי לה בתקיפות שיותר אני לא מרשה הצקות ומי שמציקה לא יונקת. היא חייכה חיוך ערמומי והמשיכה לינוק כשורה.
אבל אני לא יודעת עד כמה האיום הזה יחזיק מעמד.
אשמח לשמוע רעיונות וטיפים נוספים בנושא, איך להבטיח שההנקה תהיה נעימה לגמרי לשתיהן. ולי.
לילה טוב
תודה

הנקת תאומים למרחקים בגיל שנתיים

הי נוס 26, הנקה בגיל הזה זה אחד הדברים הכיפים ביותר שקיימים.
אני אומרת את זה מניסיון כי גם אני הנקתי עדיין בגיל הזה וגם הרבה אחר כך...
יש לי שני בנים תאומים שיניקו יחד והסיפור שלך מאוד מזכיר לי נשכחות ומעלה חיוכים.
אני מבינה לליבך. לדעתי עדיף לא לקשר הצקות לאי הנקה, כלומר לא להעמיד את ההנקה על תנאי כי אז את מעבירה את ההנקה שהיא משהו כיפי לסוג של טריטוריה למאבקים.
כשזה היה קורה אצלי היינו מדברים על זה לפני. על החשיבות להיות חמודים זה לזה, להתנהג בכבוד, בעיקר הדגשתי את זה שאני אמא של שניהם, שיש לי שני צדדים ולכל אחד יש את הצד שלו.
דיברנו על זה שאפשר ללטף ולחבק זה את זה תוך כדי, אך לא להרביץ ולהכאיב...(גם לך)
אם תסתכלי על זה מבחוץ, השטויות שהן עושות מאוד מצחיקות... תסתכלי על זה בחיוב... אבל זאת גם הזדמנות לשים גבולות. סה"כ בגיל שנתיים מותר לך להחליט מה כן ומה לא.
באופן כללי תאומים נורא אוהבים לעשות קנוניות משותפות לטוב ולרע.
מה אומרת?

למעלה