הקומונה שוב נעלמה לי- הבעיה אצלי או היא נמחקה

Digi Lista

New member
אין לי כותרת אז תגובה כללית...

קודם כול אהלן לאלה שמכירים אותי מהשתתפות פה ושם בפורומים 'למען הקהילה' ו'נתינה מהלב' או מפורומים אחרים כאן בפרדס ובכלל מהזדמנויות שונות,שלום גם לאלה שאני עדיין לא מכירה
האמת שבכלל התכוונתי להיכנס כדי לפרסם תרומה שארגנתי יחד עם אחי של כמה דברים לבית ספר וגם להתנצל לכול מי שיש לי התחייבויות כלפיו ומקוצר זמן אמיתי(הייתה לי התמוטטות מהעומס לאחרונה וזה רק מוכיח שאני זקוקה נואשות לחופשה אלא שגם התכנונים לכזאת נדחו ושונו עד שהתבטלו ללא תאריך חדש וזה לא מקל עליי להמשיך לתפקד,בעיקר בעבודה)כמו 'יובלי2' היקרה
(יש לפחות עוד שניים-שלושה אנשים שפישלתי מבחינתי לגביהם,אני ממש מתנצלת
,זה גמרי לא בכוונה ולא מרוע לב) והאמת שרציתי גם לשתף בחוויה מדהימה שעברתי אתמול עם ילד בעל צרכים מיוחדים וגם לנסות להיעזר בכם במשהו,אלא שנכנסתי לפורום 'למען הקהילה' וראיתי שנועית המדהימה שאני מאוד מאוד מעריכה לא נמצאת יותר ושיש תגובות כועסות,אמרתי לעצמי שזה בטח משהו קיצוני ועברתי לפורום של 'נתינה מהלב' כדי לנסות את מזלי שם אבל אחרי קריאת כמה שרשורים שם הבנתי שמדובר במשהו רציני הרבה יותר ואז הגעתי לכאן ובכלל לא הבנתי לאן נחתתי ומה הולך. אז הרבה אני לא יודעת אבל אני יודעת כאחת שמכירה את הפורומים והנפשות הפועלות(מי יותר,מי פחות)לפחות שנה(גם כשאני לא כותבת אני בדרך כלל קוראת כמעט הכול)אבל אני חושבת שלהפסיד מישהי מדהימה כמו נועית שאין לי מילים מתאימות לתאר איך תמיד ידעה לעזור לי עד הדקה האחרונה בכול מי ומה שהייתי צריכה זו אבידה בהחלט גדולה,אני זוכרת שקראתי כשהיא הפכה להיות מנהלת במקום פנינה ופשוט הורשמתי ממנה והרגשתי נוח לפנות אליה בכול עניין בו רציתי לארגן תרומות או מתנדבים למקומותאנשים מסויימים-נועית הפכה בשבילי עולמות ולא רק בשבילי,לא משנה מה היא אמרה אסור היה להרחיק אותה(אם כי ובצורה עדינה-אחרי כול מה שהיא עשתה ובוודאי עוד תעשה גם אם בדרך אחרת תפוז פשוט התנהגו בצורה מזלזלת,פוגעת בחופש הביטוי ועדיף לה להתרחק מהם כי הם לא שווים מישהי כמוה,ההפסד הוא לגמרי כולו שלהם ושלנו). מעבר לזה עקבתי בשקט מהרגע שטלי בישרה שהיא עוזבת,התחושות שלי היו שהמנהלים חייבים לבוא מבפנים ולא כהנחתה בגלל שחשוב להיות בקיא במקום אליו נכנסים(כמו שנועית הייתה אז כשהחליפה את פנינה,היא זכתה לגמרי בזכות בתפקיד והגיע לה לגמרי)-זה נכון לגביי כול מקום ולא רק פורומים באינטרנט,הנהלות מתחלפות וזה לגיטימי אבל מהפכות בניהול דורשות תהליכים ולא הנחתות,בלי כול קשר לטיב המנהלים החדשים אותם לא הכרתי,יכול בהחלט להיות שכבני אדם הם אנשים משכמם ומעלה שעוזרים ותורמים מכול הלב,הנקודה היא שברגע שראיתי את הכינויים המוכחלים החדשים ידעתי שזה הזמן לעבור למצב שקט יותר-לבחון לעומק ורק אז להחליט באיזו מידה להיות חלק מהפורום שכול כך אהבתי והערכתי אותו ואת אנשיו,לא הגעתי לשום החלטה חד משמעית אבל כן עלו לי כמה נורות אזהרה בין היתר כבר שקראתי את תקנון הפורום החדש,לדעתי הכרזה מהירה כזאת על תקנון וחוקים זו טעות ובכלל חוקים צריך לגבש יחד עם חברי הפורום(אומרת את זה אחת שמנהלת בשקט כבר מעל חמש שנים פורום כאן בתפוז,נכון שהוא לא הכי פעיל ויש לו תקופות יובש כנובע מפורום קטן אך החברים הקבועים בו נמצאים בו מתקופתו הראשונה ואין לי ספק בכלל שלולא הם שבנו ותיחזקו הפורום לא היה שורד חמש שנים,אני אומנם הקמתי את הפורום אך הפורום הוא שלהם בדיוק כמו שלי וחשוב לי מעל הכול שירגישו נוח,ב
בקהילה הוירטואלית ואני תמיד תמיד זוכרת ומדגישה גם בפניהם שבזכותם הפורום יקום ויפול ואני חברת פורום שווה לכול דבר רק שלי יש את הגישה לעבודה הטכנית בפורום,אני מניחה שזה שחלק מהחברים היו בתיכון ועכשיו הם כבר אחרי צבא/שירות לאומי ועדיין למרות שעברו המון בחיים במעל חמש שנים שהפורום קיים הם עדיין חוזרים לפורום ובכנות אני חושבת שהפורום גרם לי להיות אדם יותר טוב),בקיצור ברגע שראיתי את מדיניות החוקים והנהלים הבנתי שהולך להיות פיצוץ גדול,קיוויתי שהאינטואיציות שלי טועות(אני פראנואידית מטבעי ככה שלפעמים אני רואה בעיות שטרם נוצרו ואולי זו נבואה שמגשימה את עצמה),לצערי כמו ברוב המקרים הן צדקו,ראיתי את הדרדרות והמשכתי לשמור על שקט ורק קראתי בפורומים במעט זמן שהיה לי בחודש וחצי האחרון,עכשיו שנכנסתי ואחרי שעברתי על הכול ויצאתי מההלם על מהירות הפיצוץ(לא על הפיצוץ עצמו כאמור,רק על הזמן המהיר בו התלקח)הבנתי שיש שינויים(את הקומונה בכלל לא ראיתי ואז הבנתי שהייתה כזאת ונמחקה וככה בעצם נבנה הפורום הזה) ויש פה לפחות 3 עמדות שונות...אחרי כול הפלסף שלי שהיה כנראה חייב לצאת החוצה,אני רק רוצה לאחל לכולנו שהמטרה החיובית של הנתינה תקדש בסופו של דבר את האמצעים(שאת רובם למעשה איני יודעת,מה שידוע לי זה בעיקר מהתגובות שקראתי),כול ההתחלות קשות כפי שנאמר על ידי חכמים ממני ובעיקר כשהמינוי פה הוא אומנם של שתי חברות ותיקות ותורמות אך הוא לא עובר בצורה חלקה ולא בטוח שבא בעיתוי הנכון עקב הסערה שעוברת כאן,לפעמים דווקא כשהכי נראה רע יוצאים הדברים הכי מוצלחים(לפעמים גם לא),אז באמת
לכול מי שרוצה לתת כאן או בכול מקום אחר,מקווה שהחיוכים,החיבוקים והרצון המדהים לתת יגברו על הכול,בזמן המריבות כאן שאולי בהמשך ירדו במעטה הארכיון ומעטים אלה שיזכרו אותן ונזכור כול הזמן את כול אותם אנשים שזקוקים לעזרתנו שאפילו לחשוב על מריבות כאלה הם לא מסוגלים... שתהיה שנה טובה ומוצלחת לכול אחד ואחת בכול דרך שי/תבחר

wildcat6

New member
תפוז לא מוחקת סתם

יש מלא קומונות לא פעילות שנים ואם נעשתה פעולה כזאת כנראה שהסיבה היתה מאוד מוצדקת

שלום רב,

למען הסר ספק, הפעילות ההתנדבותית בתוך תפוז
אנשים ומחוץ לתפוז אנשים חשובה לנו מאוד, ולכן פתחנו את הפורום החדש ופנינו לנעמי ולנירה - שתיהן גולשות ותיקות, פעילות, נמרצות ותורמות לקהילה. אין למנהלות יד בסגירת הקומונה. הקומונה נסגרה על ידינו מכיוון ששימשה כר נרחב להכפשות, השמצות והמרדה. לא נסכים להכפשות, לא בפורום ולא על גבי שאר הפלטפורמות בתפוז. נשמח לשוחח איתכם על הנושא טלפונית או במייל לאחר החג. בכל הנוגע לסגירת פורום 'למען הקהילה', אנו שומרים לעצמנו את הזכות לא לפרט את הסיבות לפרישתה של נועית10, מתוך שמירה על פרטיותה והגנה על גולשים. חג שמח
, צוות הנהלת הפורומים

BOLDOG4

New member
תגובה

מספר דברים לי לומר , - אשמח לשוחח אתכם על גם בטלפון או פנים אל פנים. - שמח שסגרתם את למען הקהילה ו"זרקתם" את העומדת בראשה !! - שמתם בפורום זה 2 נשים מהצפון (איזור חיפה) שאינן יכולות ואולי גם לא כל כך מתאמצות לעזור במקומות אחרים . מן הראוי היה שהייתם שמים מישהו מן המרכז בנוסף לנירה למשל. (יש לי הרגשה שהשינועים במרכז ייעצרו עקב כך) - סוף מעשה במחשבה תחילה , ציפיתי שכחברה מובילה באינטרנט תשקיעו קצת יותר מחשבה ובעיקר בירורים עם הנפשות הפועלות לאורך זמן בפורום הנתינה כדי להגיע לתוצאות טובות יותר. - לבסוף ברצוני לברך את המנהלות החדשות ומקווה שיתעלו על עצמן , ובעיקר שינסו (בניגוד לעבר) שלא לחנך אנשים , ולתת מתוך נתינה ולא מתוך התחשבנות! -

BOLDOG4 -../images/Emo140.gif

מודה על הברכות למנהלות, אני מבקשת לכתוב ישירות להנהלת הפורומים ולא על דפי הפורום. מקווה להבנתך, נעמי.

A N N 7

New member
../images/Emo74.gif../images/Emo74.gifיוצא מהצפון../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

מה מה מאמצים את הכתוב כי מי צפון תצא הרעה. חלילה להאמין. יש נשיא עליון והוא נתן את התורה לכול . והגליל מתוחזק עלידי רב הצדיקים הכול מבורך גם הדבש מקורו. בצפון. ארץ זבת חלב ודבש והצפון מקרין לדרום ולמכרז. עד כדי כך שכולבו.. שלום- עם תצפית מהמרכז לצפון עם אחד כאן שם בכול מקום תנו לצוות לנהל את הפורום. נירה ונעמי פסי המוביות כאן את כול אחת ואחד מהדרום ועד הפצון. חני מאחת חג שמח ויש להתיחך בעשייה.

סאג 1

New member
אכן כן. אני כבר באמת חייבת לשאול

.ראשית איך ומדוע נוצרה חלוקה בין "אנשי הפורום" ו"אנשי הקומונה" . היתה כאן התמרמרות כנגד מנהלי הפורום שהוחלפו וכעת זה הפך למחלוקת בין החברים? למה ומאיפה התבטאויות שהחלטתי שאני לא רוצה לצטט..ולהתייחס לקונפליקטים כבאים " ממקומות אחרים", נדמה לי שרק אתמול כולם היו בקומונה ונקראנו עי החברים פה בקול רם וגאה לעבור לשם וכעת זה "שם" ו"קומות אחרים".הכוונה בקומונה היתה לאכסניה זמנית, אוקיי, אז צריכה להיות קריאה יותר ברורה ומאחדת ל כ ו ל ם. וכעת נוספה לזה שאלה כיצד הקומונה שרק הוקמה נעלמה? בולענים? אני באמת מקווה לאיחוד כוחות ושילוב ידים למען המטרה.אך בעיקר קוראת למנהלות לפעול כדי לא להשאיר "פצועים בשטח" . ממה שאני מרגישה נכון זה שלא עוברים במהירות ובלי להתייחס לסדר היום. ואחרי כל הדברים-בהצלחה ל כ ו ל ם. המטרה כלכל חשובה שאסור לפספס ולבזבז אנרגיות על הדברים סביב.

סאג-../images/Emo24.gif

כתבתי בקומונה וקראתי לכולם. מחקו אותי. מה שלמישהו נראה מהירות למישהו אחר אולי נראה לאט. מסכימה איתך ש"המטרה כלכך חשובה שאסור לפספס ולבזבז אנרגיות על הדברים סביב.". ולכן אני בוחרת להתקדם. לעיתים שינויים מעוררים רגשות וסערות שלוקח להן זמן לשקוע. אני מצטערת אם זה פוגע במישהו , וזו ממש לא המטרה, אבל אני מבקשת שהפורום לא יהיה במה לניתוח מה היה ואיך היה. אין כאן חלוקה לאנשים כאלו ואחרים. זהו בית לאנשים שעושים למען הזולת . שמחה שבאת, נעמי.

למעלה