הקונכייה אומרת שלום

הקונכייה אומרת שלום

הנה פורום שתמיד רציתי לפתוח אבל אף פעם לא ידעתי כמה תהיה לזה היענות... שלום לכולם. אני פנאט של הדוקטור מאז שהפרק ROSE שודר בבריטניה (מרץ 2005). העונה הראשונה הייתה הדבר הכי מלהיב שראיתי בטלוויזיה כבר הרבה זמן, ובעיקר החצי השני של העונה. אני הכי אוהב את הפרקים שכתב סטיבן מופאט (התסריטאי של זיווגים וכותב הפרקים: The Empty Child / The Doctor Dances ובעונה השניה הפרק המרגש The Girl in the Fireplace). אחרי העונה הראשונה ניסיתי להדביק את כל מי שאני מכיר בחיידק הזה וגם הצלחתי כמה פעמים. כשהסדרה הגיעה לארץ אז גם כתבתי עליה למסך המפוצל. אני מודה שההתלהבות שלי ירדה בעונה השניה שהייתה מאכזבת בהשוואה לראשונה. זה כי הפרקים של ראסל דיוויס היו טובים יותר בעונה 1 ובנוסף אני פשוט מעדיף את אקלסטון... מה לעשות. אבל אני בכל זאת מצפה לשלישית ועוקב אחרי טורצ'ווד באדיקות. בעיקר מחכה שיקרה שם משהו מעניין. ;) זה כיף לדעת שיש עוד אנשים שאוהבים את זה בארץ. בתקווה שמתישהו בעתיד יהיה אפשר לפגוש חבר'ה נחמדים, לשבת איתם על איזה כוס תה ולדסקס על ג'קי ומיקי דה אידיוט. אני אשתדל להיכנס לכאן לעתים קרובות ולזרוק איזה מילה או שתיים (ואולי יותר, מי יודע?). אולי גם תשמחו לשמוע שאות הפתיחה של הסדרה היה גם אות הפתיחה של "רעש לבן", התכנית שלי ברדיו קול נתניה (אפשר להוריד מכאן). ובסוף ההודעה הזאת יש לכם מתנה ממני: האיזכור של הדוקטור במהדורה העברית של ספר השיאים של גינס 2007.

למעלה